Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję

dodano: 28.09.2012, 17:06
akcje wątku: drzewko

Autor: Maria wiadomo która

Jestem typową warszawską lansiarą i to podobno jeszcze nie starą

a że nie kapuję, to nie ide

• Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|Sodalitium Pianum 28.09.2012, 17:13

Nie ogląda Koleżanka wiadomości?

www.objawienia.info - objawienia prywatne uznane przez Kościół katolicki.
    Odpowiedz
  • Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|Elrond 28.09.2012, 17:48

Nie ogląda Koleżanka wiadomości?

Może właśnie ogląda za dużo? :)

Odpowiedz
  • Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|osiol 28.09.2012, 18:38

Może właśnie ogląda za dużo? :)

o pewnie wlasnie to !

Odpowiedz
  • Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|Elrond 28.09.2012, 17:52

W dwóch zdaniach:

"Piątek, 28.09.2012 policzono 2 mln 371 tys. 928 kopii podpisów w obronie Tv Trwam"

i gdzie ma waadza tych ludzi? A skoro ich tam ma, to gdzie mają iść jak nie na ulice?

Odpowiedz
  • Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|Jan Bodakowski 28.09.2012, 18:47

nie chcą dac naziemnej koncesji TV Trwam

Odpowiedz
  • Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|Maria wiadomo która 28.09.2012, 19:23

Nadal nie kapuje

To jak tam pójde i lewaki obiją mi dupę, to to coś zmieni w sprawie koncesji?

Jestem typową warszawską lansiarą i to podobno jeszcze nie starą
    Odpowiedz
  • Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|Elrond 28.09.2012, 20:00

Nadal nie kapuje
    To jak tam pójde i lewaki obiją mi dupę, to to coś zmieni w sprawie koncesji?

Kuleżanka odpowiada za grzechy cudze?

Oczywiście - można milczeć i czekać (to to nie nam wolność kradną) aż zabiorą resztki wolności nawet Kuleżance.

Odpowiedz
  • Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|Henryk Krzyżanowski 28.09.2012, 22:53

Czy Panna Walercia nie rozumie czy nie chce zrozumieć? Przecież kolega Elrond detalicznie wyjaśnił - chodzi o odmowę miejsca na multipleksie dla Tv TRWAM.

A mówiąc bardziej dosadnie - chodzi o zniszczenie mediów toruńskich. Bo nie może być tak, żeby jakiś księżulo naruszał medialny oligopol TVP/TVN/Polsat. Bo oni plują na władzę, lansują eurosceptycyzm i nie przestrzegają politycznej poprawności - no, tak nie może być przecież. To rozbija jedność ideową narodu.

Odpowiedz
  • Re: Czy może mi ktoś w dwuzdaniowym skrócie wyjaśnić o co chodzi w tym jutrzejszym marszu, bo nie kapuję|BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 29.09.2012, 16:46

Pozorwane dzialania spychajace katolikow na boczny tor...

Nie mogąc Giertychowi sprostać,musieli wnet kompleksów dostać.Bo jak uczy Freud profesor :w człowieku rodzi się agresor,gdy mu o sobie złe mniemanie nasuwa z innym porównanie.Nikt nie godzi się z ochotą z tym że zwykłym jest idiotą.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook