Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy dozwolona jest aborcja w sytuacji zagrożenia życia matki?

dodano: 12.01.2018, 17:13
akcje wątku: drzewko

Autor: Mirosław Salwowski

Zachęcam do odwiedzania stron, którą redaguję: www.kulturadobra.pl; www.salwowski.net. Osoby, które chciałyby się mną skontaktować mogą pisać na poniższy adres mailowy: [email protected]

• Re: Czy dozwolona jest aborcja w sytuacji zagrożenia życia matki?|Hsiwej 12.01.2018, 17:22
    Bredzisz.
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: Czy dozwolona jest aborcja w sytuacji zagrożenia życia matki?|Kapulik 12.01.2018, 18:15
    "...chlubnie się zapisują lekarze, odznaczający się uczciwością i doświadczeniem; a przeciwnie okazaliby się zupełnie niegodnymi szlachetnego tytułu lekarza ci, którzy zamierzaliby śmierć jednego z dwojga, czy to ze względów leczniczych, czy to też z motywów źle pojętej litości”.

Źle pojęta litość, źle pojęta miłość, źle pojęta dobroć,..., ciekawe co jeszcze źle pojęte.
    Dlaczego Katolicy mają przymus wmawiania innym, że wszystko źle pojęli.
    Odpowiedz
  • Re: Czy dozwolona jest aborcja w sytuacji zagrożenia życia matki?|MonikaMaria 12.01.2018, 18:44

"...chlubnie się zapisują lekarze, odznaczający się uczciwością i doświadczeniem; a przeciwnie okazaliby się zupełnie niegodnymi szlachetnego tytułu lekarza ci, którzy zamierzaliby śmierć jednego z dwojga, czy to ze względów leczniczych, czy to też z motywów źle pojętej litości”.

Źle pojęta litość, źle pojęta miłość, źle pojęta dobroć,..., ciekawe co jeszcze ...

Bardzo trafne słowa.
    Odpowiedz
  • Re: Czy dozwolona jest aborcja w sytuacji zagrożenia życia matki?|MKasperowicz 12.01.2018, 22:47
    Ten powyższy wpis pokazuje nam jedną z gorszych ideologii świata - ideologię czystych rączek.
    Jeżeli stoję i patrzę, jak dzieje się coś naturalnie, mimo że mógłbym temu przeciwdziałać - mam czyste rączki.
    Jeżeli widzę kobietę z ciążą pozamaciczną w bańce jajowodu - wiem, że dziecko nie przeżyje. Jestem tego w 100% pewny. Mimo to, nie usuwam ciąży pozamacicznej, póki sama nie umrze. A w jaki sposób umrze? Ot, pękając i doprowadzając do krwotoku - stanu zagrożenia życia matki.
    Tak więc stoję i czekam, żeby ratować życie matki, jak będzie zagrożone. Niezależnie od tego, czy usunąłbym ciążę pozamaciczną czy nie - dziecko umrze. Ale jeśli natura zabija, a nie ja - mam czyste rączki.
    Ważniejszy jest zestaw - martwa matka, martwe dziecko, czyste rączki niż żywa matka, martwe dziecko, brudne rączki.
    Gratuluję Panie Salwowski. Poncjusz Piłat byłby dumny.
    Odpowiedz
  • Re: Czy dozwolona jest aborcja w sytuacji zagrożenia życia matki?|Sebinus 13.01.2018, 1:41

Ten powyższy wpis pokazuje nam jedną z gorszych ideologii świata - ideologię czystych rączek.
    Jeżeli stoję i patrzę, jak dzieje się coś naturalnie, mimo że mógłbym temu przeciwdziałać - mam czyste rączki.
    Jeżeli widzę kobietę z ciążą pozamaciczną w bańce jajowodu - wiem, że dziecko nie przeżyje. Jestem tego w 100% pewny. Mimo ...

Ten wpis to ogrzewany kotlet, wiem bo pamiętam ostro się wkurwilem po przeczytaniu tych rzygowin.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook