Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?

dodano: 9.10.2018, 22:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Maciej_Markisz

... leniłbym się, gdybym nie lubił pracować...

j/w w tytule

• Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|Boski 9.10.2018, 22:37
    A kto by chciał sobie życie zmarnować,albo udawać 24 godziny na dobę?
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|Maciej_Markisz 9.10.2018, 22:56

A kto by chciał sobie życie zmarnować,albo udawać 24 godziny na dobę?

Myśląc o tzw. "normalnej pracy" - myślisz, że w tych ludzie nie przywdziewają masek i nie udają innych, niż są?
    ... leniłbym się, gdybym nie lubił pracować...
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|miś Korbiniana 9.10.2018, 23:29
    Niecałe 30 lat temu po rozstaniu z dziewczyną po dwóch latach. Przy czym szybko uświadomiłem sobie, że mam jednak powołanie do ojcostwa i przestałem się angażować w klery. ;-)
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|Ateistyczny lewak 9.10.2018, 23:30
    Tak… ale nie przyjeli mnie bo chcialem mieszkac w zenskim klasztorze.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|miś Korbiniana 9.10.2018, 23:31

Tak… ale nie przyjeli mnie bo chcialem mieszkac w zenskim klasztorze.

Nie chciały Cię przyjąć przez szpilki, trza było w baletkach przyjść!
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|Ateistyczny lewak 9.10.2018, 23:54
    @mis - a nieee… to bylo na powaznie…. tyle samotnych serduszek w klasztorze… no, nie przyjeli… aaaaa, powiedzieli miz, ze ze spiewu to ledwo zdalem… ale z picia mszalnego bylem najlepszy.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|miś Korbiniana 10.10.2018, 0:01

@mis - a nieee… to bylo na powaznie…. tyle samotnych serduszek w klasztorze… no, nie przyjeli… aaaaa, powiedzieli miz, ze ze spiewu to ledwo zdalem… ale z picia mszalnego bylem najlepszy.

To zupełnie jak Ludwik! :-D

https://youtu.be/xzkWUGZe7lQ
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|Adalbert1241 9.10.2018, 23:59
    To tak jakby nie my wybieramy.
    Przy tym 18 latkowi najczęściej trudno cokolwiek wybrać wlasnym rozumem jeśli już takowy posiada.
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|Ateistyczny lewak 10.10.2018, 0:15
    Jak Louis deFunes… :)
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|miś Korbiniana 10.10.2018, 0:22

Jak Louis deFunes… :)

Dyç Ci linkujé!
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|Ateistyczny lewak 10.10.2018, 0:24
    @mis - dyc potwierdzam… :)
    Odpowiedz
  • Re: Czy chcieliście kiedykolwiek, czy jakkolwiek myśleliście; aby zostać księdzem lub zakonnikiem?|miś Korbiniana 10.10.2018, 0:33

@mis - dyc potwierdzam… :)

:D
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook