Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa

dodano: 7.11.2018, 23:10
akcje wątku: drzewko

Autor: DePLOrAbLe tRuMPePe

twitter.com/PolishPatriotTM

Jack Posobiec, bo o nim mowa, jest doskonale poinformowanym dziennikarzem śledczym. Informacje czerpie nie tylko ze źródeł amerykańskich, związanych z samym Białym Domem. Jako były oficer analityczny wywiadu amerykańskiej marynarki wojennej nie tylko zbiera informacje, ale również dokonuje odpowiedniej ich obróbki analitycznej. Jego polityczne prognozy stoją na najwyższym poziomie. Demokraci przejmują izbę niższą: przewidziane; Senat w rękach Republikanów: przewidziane; prokurator generalny Jeff Sessions już dzisiaj na wylocie: przewidziane. To tylko ostatnie z jego sprawdzonych prognoz politycznych. I pieprzcie sobie dalej te wasze słodkie kucypaly o tym, że to troll jest.

• Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|henryk1 7.11.2018, 23:14
    E tam. Ja z Melanią na prawdziwki chodzę aż do znudzenia. Ma przerobione oczy. Patrzy na mnie, a sąsiad się do niej uśmiecha. Chyba nie zabiorę jej więcej na grzyby.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|henryk1 7.11.2018, 23:22
    A Jacek? Posobiec? No jasne, że nikt go nie zna. Bo i skąd. To on z Gagarinem i Łajką kosmos zdobywał, czy się mylę?
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|henryk1 7.11.2018, 23:26
    Teraz doczytałem. Mnie kot zaginął. Byłby skłonny ten posobowiec zająć się tym. Mam podejrzenia, że moja sąsiadka okłada się futerkiem mojego kota na korzonki. Z góry dziękuję.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|Straśholc 7.11.2018, 23:26
    A ja chciałbym poznać Dani the girl z twittera, ale póki co nie wybieram się do USA ani ona do Europy.
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|Adalbert1241 7.11.2018, 23:27
    Czy Pan mysli że coś nie jest przewidziane?? Tam za duże pieniądze wchodzą w grę i za powazne interesy żeby ktokolwiek improwizował. I to od 200 lat.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|DePLOrAbLe tRuMPePe 7.11.2018, 23:38
    To jest człowiek, który zna bardzo wpływowych ludzi w USA. Jeszcze wczoraj szef kampanii wyborczej Trumpa Steve Bannon poklepywał go po plecach. Panowie rozmawiali ze sobą w bardzo sympatycznej atmosferze, jak kumpel z kumplem, komentując wyniki wyborów do Kongresu. Wsadźcie sobie więc tego "trolla" w dupę.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|henryk1 7.11.2018, 23:43

To jest człowiek, który zna bardzo wpływowych ludzi w USA. Jeszcze wczoraj szef kampanii wyborczej Trumpa Steve Bannon poklepywał go po plecach. Panowie rozmawiali ze sobą w bardzo sympatycznej atmosferze, jak kumpel z kumplem, komentując wyniki wyborów do Kongresu. Wsadźcie sobie więc tego "trolla" w dupę.

Tuska też poklepują. Ja bym nie dał się klepać.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|Agnes32 7.11.2018, 23:43
    A ja mam przeczucie, że nie zdobędziesz się na odwagę, żeby w realu do niego podejść i przedstawić się imieniem i nazwiskiem.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|DePLOrAbLe tRuMPePe 7.11.2018, 23:44

A ja mam przeczucie, że nie zdobędziesz się na odwagę, żeby w realu do niego podejść i przedstawić się imieniem i nazwiskiem.

On już od dawna zna moje personalia.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|Agnes32 7.11.2018, 23:56

On już od dawna zna moje personalia.

Pochwal się, jak już będziesz miał to za sobą.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|Straśholc 7.11.2018, 23:45

No nie, przecież są już umówieni w hallu warszawskiego Marriotta ;)
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|henryk1 7.11.2018, 23:46

No nie, przecież są już umówieni w hallu warszawskiego Marriotta ;)

Na loda:)
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|henryk1 7.11.2018, 23:46
    Ale w dupę pocmokać, to i owszem. Nawet za kogoś wstydzę się lizusostwa.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|henryk1 7.11.2018, 23:48
    Tak czasem bywa. Mój sąsiad twierdzi, że jest Hannibalem.
    Odpowiedz
  • Re: Człowiek, którego niebawem poznam osobiście, to najwyższa półka amerykańskiego dziennikarstwa|Adalbert1241 8.11.2018, 0:42

Tak czasem bywa. Mój sąsiad twierdzi, że jest Hannibalem.

Ma słonie?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook