reklama

Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Cyrografy poważną przyczyna epidemii opętań

dodano: 29.09.2013, 8:07
akcje wątku: drzewko

Jan Bodakowski

Cyrografy poważną przyczyna epidemii opętań

Podpisywanie cyrografów prowadzi do opętań. Ludzie oddają swoje dusze diabłu z chciwości, lub by przezwyciężyć prozaiczne problemy życiowe. Natychmiastowe spełnienie życzeń przez demona powoduje z czasem stan permanentnego cierpienia – Bóg działa nie spiesznie ale ostatecznie prowadzi do szczęścia.

Fizycznymi symptomami podpisania cyrografu są rany i blizny na ciele o kształcie satanistycznych symboli. W zachowaniach symptomem podpisania cyrografu jest niemożność praktykowania katolicyzmu.

Podpisanie cyrografu można się wyrzec, wyznać na spowiedzi i odpokutować. Elementem wyzwalania się z demonicznego zniewolenia jest zniszczenie cyrografu. Spalenie papierowego lub wykasowanie zapisu cyfrowego. Egzorcyści pomagają osobom, które podpisały cyrograf – mocą nadaną przez kościół mogą unieważnić umowę zawartą z szatanem.

Egzorcyści za wyjątkowo głupie uznają altruistyczne oddanie się demonowi, za inną osobę – bo demon tylko ma nową ofiarę a starej nie wyzwala. Ksiądz Piotr Markiewlowski egzorcysta kielecki przestrzega, że „samo wyrażenie woli, sama decyzja o oddaniu duszy diabłu, jest już zawarciem paktu, mimo, że nie było żadnego żądania czegoś w zamian”.

Zdaniem księdza księdza Andrzeja Grefkowicza egzorcysty z warszawskiej Pragi pakt z diabłem nie przynosi ludziom nigdy korzyści. Droga do podpisania cyrografu wiedzie przez okultystyczną „medycynę” albo przez bezpośrednie zwracanie się do demona. Okultystyczna „medycyna” jest grzechem przeciw pierwszemu przykazaniu – szukający pomocy u demonów wyrzekają się tym Boga.

Specjalista w dziedzinie demonologii ksiądz Aleksander Posacki określił pakt z diabłem jako czynność, którą człowiek oddaje siebie na wieczność demonowi, w zamian za paranormalne moce i wiedzę. Jest aktem symbolicznym i religijnym. Wyrazem dewocji satanistycznej lub chciwości. Jest najczęstszą przyczyną opętań. Zawrzeć można go nawet nieświadomie używając symboli okultystycznych w niewinnych zabawach.

Cyrografy są tematem przewodnim wrześniowego numeru miesięcznika „Egzorcysta”. W numerze znalazły się też informacje o posłudze egzorcystów, egzorcystach, demonach, ofiarach opętań, opętaniach, działalności satanistów, zagrożeniach duchowych, promocji okultyzmu w pop kulturze, szkodliwości bioenergoterapii i spirytyzmu, teologi katolickiej, mistykach katolickich. Tomasz Teluk w swoim tekście przybliżył czytelnikom zagrożenia płynące z in vitro.

Jan Bodakowski

http://miesiecznikegzorcysta.pl/grafika/miesiecznik/77499392.JPG

• Re: Cyrografy poważną przyczyna epidemii opętań |AHAWA 29.09.2013, 20:50
    nie bardzo rozumiem jak można zawrzeć pakt nieświadomie???? nieświadomie można ulec zniewoleniu, ale nie zawrzeć pakt, idąc tym tokiem myślenia, rozwodnicy mogą powiedzieć że nieświadomie podpisywali akt małżeński, że może byli w 'hipnozie' itd. świadomy pakt z diabłem jest grzechem przeciwko Duchowi Świętemu i nigdy nie zostane odpuszczony, ale czy taki pakt prowadzi do opętania skoro osoba która go podpisuje robi to całkowicie świadomie??? wg mnie nie, opętanie to jakby kara, dopust boży osób które uwarzają się za wierzące ale tak nie do końca, osoby które np dla zabawy bawią się ezoteryką itp. ale pakt??? pakt to umowa, świadoma obietnica poparta wiarą w Boga i świadomością istnienia Piekła, tylko taki człowiek jest w stanie zawrzeć pakt z Diabłem, pakt który faktycznie otwiera mu drzwi do światowych rozkoszy, władzy nad innymi itd. ale również zamyka drzwi zbawienia.

osobiście nigdy takich osób nie będę mógł zrozumieć, bo jak można cieszyć się z kilkudziesięciu lat życia w pseudoszczęściu, w okłamywaniu samego siebie a potem całą wieczność być torturowanym przez demony.... kompletny brak logiki towarzyszy takim osobą, bo przecież one wiedzą czym jest dobro a mimo wszystko świadomie wybierają zło, świadomie grzeszą???? nigdy tego nie będę mógł pojąć +

O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami którzy się do Ciebie uciekami i za wszystkimi którzy się do Ciebie nie uciekają a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie. Amen + modlitwa MI (Milita Immaculata - zapraszam - www.maryjni.pl
    http://mi-polska.pl
    O WARTOŚCI ŻYCIA ROZSTRZYGAJĄ NIE CZYNY, CHOĆBY WIELKIE, ALE MIŁOŚĆ, CHOĆBY MAŁA. ____1 Kor 13____ Jeśli postępujesz tak jak „demokratyczna” większość, to zatrzymaj się i zastanów, gdzie zrobiłeś błąd. www.teologia.pl www.pro-life.pl
    Odpowiedz
  • Re: Cyrografy poważną przyczyna epidemii opętań |Zawistowski2 29.09.2013, 21:53

nie bardzo rozumiem jak można zawrzeć pakt nieświadomie???? nieświadomie można ulec zniewoleniu, ale nie zawrzeć pakt, idąc tym tokiem myślenia, rozwodnicy mogą powiedzieć że nieświadomie podpisywali akt małżeński, że może byli w 'hipnozie' itd. świadomy pakt z diabłem jest grzechem przeciwko Duchowi Świętemu i nigdy nie zostane odpuszczony, ale czy ...

Też miewam wątpliwości co do tych "nieświadomych zagrożeń". Symbole, przedmioty, czynności, które mają nas opętywać z automatu, bez angażowania woli... Trochę mi to wygląda na pogańskie wierzenia, gdzie o dostatku, lub potępieniu mają decydować rózne, magiczne przedmioty.

Mam wrażanie, że osoby wierzące w działania diabła, które mogą na nich spływać poza ich wolą i zgodą, zaczynają się... bać. A strach jest podstawowym narzędziem -diabła właśnie.
    To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.
    Odpowiedz
  • Re: Cyrografy poważną przyczyna epidemii opętań |Szymon z Cyreny 29.09.2013, 23:51

Też miewam wątpliwości co do tych "nieświadomych zagrożeń". Symbole, przedmioty, czynności, które mają nas opętywać z automatu, bez angażowania woli... Trochę mi to wygląda na pogańskie wierzenia, gdzie o dostatku, lub potępieniu mają decydować rózne, magiczne przedmioty.

Mam wrażanie, że osoby wierzące w działania diabła, które mogą na nich spływać ...

Ciekawe jak w tym kontekście rozumieć portrety Żyda wiszące na ścianach w wielu domach a nabywane za 30zł. Tu motywem może być strach jak również nadzieja.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

reklama

Nowy użytkownik:

Wypełnij wszystkie pola: