Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów

dodano: 15.05.2018, 19:55
akcje wątku: drzewko

"Ziemia Święta: kolejny wybuch nienawiści i przemocy

Administrator Apostolski Łacińskiego Patriarchatu Jerozolimy apeluje o modlitwę do Ducha Świętego o pokój i ugaszenie fali nienawiści i przemocy w Ziemi Świętej.

Michał Król SJ – Watykan

Proszę wszystkie diecezje, parafie, wspólnoty zakonne i ruchy o poświęcenie jednego dnia na post i modlitwę w intencji pokoju w Jerozolimie. Z takim apelem zwrócił się do wiernych Administrator Apostolski Łacińskiego Patriarchatu Jerozolimy abp Pierbattista Pizzaballa. Po wczorajszych tragicznych wydarzeniach  w Strefie Gazy potępił on stanowczo wszystkie formy przemocy i wezwał do modlitwy o pokój.

57 osób zostało zabitych, a kilka tysięcy rannych, kiedy izraelskie siły zbrojne otworzyły ogień do Palestyńczyków protestujących przeciw otwarciu ambasady USA w Jerozolimie. Wśród ofiar jest także 8-miesięczna dziewczynka, która udusiła się w skutek wdychania gazu łzawiącego. Abp Pizzaballa nazywa to krwawe wydarzenie „cynicznym wykorzystaniem życia ludzkiego i niewspółmierną przemocą”.

O śledztwo w sprawie wnioskował na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ przedstawiciel z Kuwejtu. Inicjatywa została jednak wstrzymana przez Stany Zjednoczone".

https://www.vaticannews.va/pl/swiat/news/2018-05/ziemia-swieta-strefa-gazy-masakra.html

Czym jest Organizacja Narodów Zjednoczonych? W żadnej ważnej dla świata sprawie nie zabiera głosu bez pozwolenia St. Zjedn.

Izrael staje się głównym agresorem wobec państw Bliskiego Wschodu. Czyżby doświadczenia "holokaustu" nauczyły żydów takich zachowań? Bandyci.

• Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |. 15.05.2018, 20:48
    " kilka tysięcy rannych"

Szok.
    http://www.fronda.pl/forum/ponadczasowy-dezyderat-ziemkiewicza,90062.html
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |[email protected] 15.05.2018, 22:45

" kilka tysięcy rannych"

Szok.

W proteście "przeciw otwarciu ambasady USA w Jerozolimie", a nie w jakiś działaniach zbrojnych. Palestyńczykom już nawet protestować nie wolno. Niech się dzieje wola żyda.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |henryk1 15.05.2018, 22:34
    Ludobójstwo.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |[email protected] 15.05.2018, 22:42

Ludobójstwo.

Nie "ludobójstwo". Nie jestem za państwami muzułmanów, ale w wojnie Izraela z Palestyną, Palestyna jest przez żydów prześladowana.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |Fredny 15.05.2018, 22:35
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |henryk1 15.05.2018, 22:44
    Żydzi miłują pokój. Czyż nie?
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |[email protected] 15.05.2018, 22:47

Żydzi miłują pokój. Czyż nie?

Chyba diabelski z piekła rodem.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |qaxas 15.05.2018, 22:53
    Wyłapuję mgły w moje tajne nic. I rozdaję tym, o których wiem, że tego chcą.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |Adalbert1241 15.05.2018, 23:02
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |qaxas 15.05.2018, 23:10

Wie Pan co to znaczy?

Netanjahu musi odejść. Netanyahu hat tsu lozn.
    Wyłapuję mgły w moje tajne nic. I rozdaję tym, o których wiem, że tego chcą.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |[email protected] 15.05.2018, 22:51
    Do tych wiadomości podaję linka na stronę Vatican News, a nie jakiegoś portalu lewicowego, czy prawicowego. Nic nie jest naciągane, ani podrasowane.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |henryk1 15.05.2018, 23:04
    Nic nie usprawiedliwia mordu na drugim człowieku. Niezależnie od poglądów i koloru skóry.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |[email protected] 16.05.2018, 9:57

Nic nie usprawiedliwia mordu na drugim człowieku. Niezależnie od poglądów i koloru skóry.

Żydy, jak sięgnąć daleko wstecz historii zawsze byli bezwzględni, podstępni, przyłączali się do wszystkich rewolucji, brali udział we wszelakich rozruchach, zamieszkach, byle wywracać ustalony porządek.
    Odpowiedz
  • Re: "Cyniczne wykorzystanie życia ludzkiego i niewspółmierna przemoc" żydów |henryk1 15.05.2018, 23:16
    Słyszałem podobne żądanie: Balcerowicz musi odejść. Odszedł ten co żądał. W wielce podejrzanych okolicznościach. Morał wyciągnijcie sami.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook