Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Cymes geszeft!!

dodano: 1.03.2019, 12:07
akcje wątku: drzewko

"...Portal wPolityce.pl jako pierwszy poruszył kwestię ograniczonego zaufania do kontrahentów izraelskich, gdyż to państwo udowodniło podczas wojny rosyjsko-gruzińskiej w 2008 r., jak rozumie lojalność wobec tych, którzy kupili od niego sprzęt. Gruzini zaopatrzyli się w systemy obrony przeciwlotnicze, a gdy zaatakowała ich Rosja, były bezużyteczne, gdyż Izrael kody dostępu przekazał Moskwie. M.in. o tej sprawie rozmawialiśmy z byłym wiceministrem obrony Romualdem Szeremietiewem:

Jeśli chodzi o Izrael, to mamy sprawę następującą. Poziom technik reprezentowany przez państwowe i prywatne firmy zbrojeniowe tego państwa jest bardzo wysoki – to nie podlega dyskusji. Ale podejmując współpracę z tym partnerem musimy patrzeć pod kątem naszych interesów, więc jeśli gen. Skrzypczak postąpił z nimi tak jak postąpił, a z jego wyjaśnień wynika – a ja mu wierzę – że kierował się polskim interesem, no to jest plus dla niego.

https://wpolityce.pl/polityka/172495-kody-do-izraelskich-dronow-w-rekach-rosjan-jest-wytlumaczenie-dla-zaskakujacego-listu-gen-skrzypczaka

• Re: Cymes geszeft!! |circ 2.03.2019, 19:36
    Dobrze że wkleileś cytat bo ja nie mogę czytać wpolityce bo nie podpisałam cyrografu by nie sprzedali mnie ''Zaufanym Partnerom''. Jak przeczytałam listę zaufanych to mi włosy stanęły, kogo tam nie ma.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Cymes geszeft!! |Ano 2.03.2019, 19:52

Dobrze że wkleileś cytat bo ja nie mogę czytać wpolityce bo nie podpisałam cyrografu by nie sprzedali mnie ''Zaufanym Partnerom''. Jak przeczytałam listę zaufanych to mi włosy stanęły, kogo tam nie ma.

W sumie dobrze, bo może być #wPotylicę.

https://media.wplm.pl/thumbs/MTIweDEyMC9jX2MvdV8xL2NjX2FhMGE5L3AvMjAxNy8wMi8wNS80MDAvNDAwLzgzY2M0MTU5NmYxODRlYTg5MTViM2Q4OGU0MWUzODVmLmpwZWc=.jpeg
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook