Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach

dodano: 13.06.2018, 21:32
akcje wątku: drzewko

Bezmienow miał rację. 15-20 lat potrzeba aby całkiem oduraczyć społeczeństwo, co w Polsce udało się między innymi dzięki słynnemu synowi milicjanta. Moralność upadła. Znieczulica okropna. Ci, którzy dzisiaj dumnie noszą koszulki sportowe reklamujące Mundial w ruskim burdelu nie różnią się moralnie od tych, którzy po katastrofie smoleńskiej szczali na ludzi modlących się pod Krzyżem. Jak się na to wszystko patrzy, to ma się ochotę powiedzieć - rżnijcie nas w dupę Żydzi, Niemcy, Ruskie i wszyscy inni święci ile wlezie, bo sami na to zasługujemy! 

...

Potrzeba nowych elit, a to wymaga czasu, którego mamy coraz mniej...

• Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach| Szymon z Cyreny 13.06.2018, 21:35
    coś w tym jest - kupowanie w Lidlu to finansowanie Nord Stream 2
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Mishka, Vodka, Balalayka 13.06.2018, 21:44

coś w tym jest - kupowanie w Lidlu to finansowanie Nord Stream 2

Powiem szczerze, że gdyby nie wiara w Boga Biblii i wspólnota religijna, w której członkowie wzajemnie się wspierają, a nie jak w katolickim kościele "wspólnota pozorowana", to skończyłbym jak Miauczyński z Dnia Świra, bo już by mnie wszystko wkurwiało.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Agnes32 13.06.2018, 21:52

Powiem szczerze, że gdyby nie wiara w Boga Biblii i wspólnota religijna, w której członkowie wzajemnie się wspierają, a nie jak w katolickim kościele "wspólnota pozorowana", to skończyłbym jak Miauczyński z Dnia Świra, bo już by mnie wszystko wkurwiało.

Kiedy to się zaczęło? Pamiętasz?
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach| Szymon z Cyreny 13.06.2018, 21:54

prawdopodobnie po przegranej Komorowskiego
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Agnes32 13.06.2018, 21:56

Uścislę, że pytałam o początek Twojej galopującej wrażliwości.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Mishka, Vodka, Balalayka 13.06.2018, 22:27

Uścislę, że pytałam o początek Twojej galopującej wrażliwości.

Prawie 15.000 wyświetleń grafiki anty-mundialowej na Twitterze w ciągu kilku dni. Obejrzanej głównie przez naszych sojuszników i przyjaciół z Ukrainy. Do tego jeszcze ponad 8.000 wyświetleń (głównie przez Amerykanów) fragmentu filmu "Smoleńsk" A. Krauzego, z polskimi napisami - jako forma autopokuty za "kaczkę po smoleńsku", a wcześniej promowanie petycji smoleńskiej do prezydenta Trumpa, którą udało mi się zainteresować m.in. znanego amerykańskiego dziennikarza śledczego Jacka Posobieca. Smoleńsk promuję nadal wśród sojuszników z USA i nie zamierzam spocząć. Proszę się teraz pochwalić swoimi osiągnięciami w tej materii.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Mishka, Vodka, Balalayka 13.06.2018, 22:28

Prawie 15.000 wyświetleń grafiki anty-mundialowej na Twitterze w ciągu kilku dni. Obejrzanej głównie przez naszych sojuszników i przyjaciół z Ukrainy. Do tego jeszcze ponad 8.000 wyświetleń (głównie przez Amerykanów) fragmentu filmu "Smoleńsk" A. Krauzego, z polskimi napisami - jako forma autopokuty za "kaczkę po smoleńsku", a wcześniej promowanie petycji ...

* Jacka Posobca
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Agnes32 13.06.2018, 22:31

Prawie 15.000 wyświetleń grafiki anty-mundialowej na Twitterze w ciągu kilku dni. Obejrzanej głównie przez naszych sojuszników i przyjaciół z Ukrainy. Do tego jeszcze ponad 8.000 wyświetleń (głównie przez Amerykanów) fragmentu filmu "Smoleńsk" A. Krauzego, z polskimi napisami - jako forma autopokuty za "kaczkę po smoleńsku", a wcześniej promowanie petycji ...

A po cóż miłabym to robić? Do niczego takie osiągnięcia nie są mi potrzebne. To nie ja stawiam się tutaj na pozycji specjalisty od moralności.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Mishka, Vodka, Balalayka 13.06.2018, 22:32

A po cóż miłabym to robić? Do niczego takie osiągnięcia nie są mi potrzebne. To nie ja stawiam się tutaj na pozycji specjalisty od moralności.

W materii dot. mundialu w Kacapii i Smoleńska na chwilę obecną nie mam sobie nic do zarzucenia.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Agnes32 13.06.2018, 22:32

A koszulki bardzo mi się podobają.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Mishka, Vodka, Balalayka 13.06.2018, 22:34

A koszulki bardzo mi się podobają.

Ta też Ci się podoba?

https://i.pinimg.com/originals/84/de/d4/84ded4267f0343278544ffb406e02743.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Agnes32 13.06.2018, 22:40

Ta też Ci się podoba?

https://i.pinimg.com/originals/84/de/d4/84ded4267f0343278544ffb406e02743.jpg

Nie. Wystarczy, że podoba się Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Mishka, Vodka, Balalayka 13.06.2018, 22:42

Nie. Wystarczy, że podoba się Tobie.

Mnie się podoba nie tyle koszulka, co karykatura(?) przedstawiająca Che GuePapę.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Agnes32 13.06.2018, 22:45

Mnie się podoba nie tyle koszulka, co karykatura(?) przedstawiająca Che GuePapę.

Baw się dobrze.
    Odpowiedz
  • Re: Coraz więcej polskich durniów chodzi w koszulkach "Russia 2018" po ulicach|Zawistowski2 14.06.2018, 11:30

Słabe.
    Franciszek w czasach socjalistycznych rozrób w Agrentynie był po stronie "establiszmentu" a nie "ludowej demokracji". To już bardziej JPII , jako syn Narodu Wiernego Socjalistycznym Zdobyczom, pasowałby do takiej karykatury
    To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook