Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy

dodano: 14.02.2018, 21:58
akcje wątku: drzewko

Ano nawet własnym truchłem można przyczynić się do poleprzenia losu przyszłym pokoleniom. Wystarczy przekazać je stosownym uczelniom. W Polsce na uniwerkach medycznych ciągle jest problemu z ciałami do nauki dla studentów, a na materii (choć martwej) uczyć się najlepiej. Nie bądźcie zatem egoistami i oddajcie co i tak wam już do niczego nie będzie potrzebne, bo Was nie będzie.

• Re: Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy|MKasperowicz 14.02.2018, 23:33
    Całkowicie popieram. Ciała na których się uczyłem więcej przeżyły w formalinie niż ja normalnie. ;)
    Odpowiedz
  • Re: Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy|Stajger_Hsiwej 15.02.2018, 2:47

Całkowicie popieram. Ciała na których się uczyłem więcej przeżyły w formalinie niż ja normalnie. ;)

Pamiętam, że nasz preparat miał rozrusznik serca.
    W jakim mieście kończyłeś?
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy|waldens 15.02.2018, 9:04

Pamiętam, że nasz preparat miał rozrusznik serca.
    W jakim mieście kończyłeś?

Skromnie nadmienię, iż Biblia nazywa ten "Wasz preparat" "świątynią Ducha"...

Ale słyszałem, że w środowisku lekarskim wierzących niemal nie ma, więc być może niepotrzebnie się rzucam.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy|Stajger_Hsiwej 15.02.2018, 14:12

Skromnie nadmienię, iż Biblia nazywa ten "Wasz preparat" "świątynią Ducha"...

Ale słyszałem, że w środowisku lekarskim wierzących niemal nie ma, więc być może niepotrzebnie się rzucam.

Waldens, jakoś tak łatwiej.
    Niektórzy nadają imiona, inni traktują bezosobowo i jeszcze inni podchodzą do tematu pragmatycznie.
    Ale zawsze z szacunkiem.
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy|Adalbert1241 15.02.2018, 15:26
    Ja przewiduję że za chwilę uruchomią giełdę i będzie można handlować. Myslę nawet że natychmiast pojawią się kwestie eksportowo - importowe . Co da duże pole do popisu zawodowym oferentom. Pierwsze próby w Łodzi juz chyba były w tem temacie. Natomiast przedsiębiorstwa funeralne mogą się nieco zdenerwować koniecznością zmiany profilu działania co może skutkować nerwowymi reakcjami..
    Odpowiedz
  • Re: Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy|Adalbert1241 15.02.2018, 16:00

Ja przewiduję że za chwilę uruchomią giełdę i będzie można handlować. Myslę nawet że natychmiast pojawią się kwestie eksportowo - importowe . Co da duże pole do popisu zawodowym oferentom. Pierwsze próby w Łodzi juz chyba były w tem temacie. Natomiast przedsiębiorstwa funeralne mogą się nieco zdenerwować koniecznością zmiany profilu działania co ...

Ciekawe jaki ma to związek z tzw honorowym krwiodawstwem.
    Odpowiedz
  • Re: Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy|DelfInn 15.02.2018, 22:36
    Odpowiedz
  • Re: Co zrobić ze swoim ciałem jak niechybnie zemrzemy|miś Korbiniana 16.02.2018, 16:03
    Głodnych nakarmić... kanibali.
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook