Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Co byście zrobili z wygraną w Lotto?

dodano: 7.05.2015, 6:13
akcje wątku: drzewko

Autor: erson

Na co przeznaczylibyście wygraną w Lotto. Pytam, bo coraz częściej dochodzi do wielomilionowych kumulacji. I działa to na wyobraźnię

• Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|J.Ty. 7.05.2015, 8:48
    Ja w Lotto wygrywam codziennie. Nie zawieram zakładu i pieniądze, które bym na niego wydał, są moją wygraną. Zużywam je po trochu na różne cele życia codziennego.
    Odpowiedz
  • Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|Sebinus 7.05.2015, 8:59
    Nie uprawiam hazardu i wzdragam się nim więc raczej nie jestem wstanie odpowiedzieć.
    Odpowiedz
  • Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|Gurb 7.05.2015, 9:18
    Przede wszystkim, zachowalbym absolutna dyskrecje, staralbym sie nie zmieniac stylu zycia przez conajmniej 1 rok - wlaczajac w to wieksze zakupy (a raczej powstrzymanie sie od nich) oraz pozostanie przy biezacej pracy. W miedzyczasie zastanawialbym sie jak rozsadnie przechowac i zainwestowac te mala fortune. Na wyobraznie, oprocz samej wygranej powinien dzialac fakt, ze o ile mi wiaadomo wiekszosc wygrywajacych w ciagu 5 lat wraca do punktu wyjscia (tj. bez kasy, albo z minimalnymi resztkami)
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|xJan 7.05.2015, 9:49
    Gdyby był bogaty, jabadaba... No, założyłbym fundację wspierającą polskich naukowców. Jeden fundusz dla nauk ścisłych, drugi dla humanistycznych.
    Odpowiedz
  • Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|Kohai 7.05.2015, 10:15
    Pierwszą dużą wygraną rozdam. Drugą zatrzymam dla siebie.
    A fructibus eorum cognoscetis eos
    Odpowiedz
  • Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|justa 7.05.2015, 11:32
    A zdajecie sobie sprawę, że wygrana w lotto nie zawsze przynosi szczęście. A często jest tak, że sprowadza na obdarowaną osobę nieszczęścia. Człowiek ma niby więcej pieniędzy, ale jest też bardziej nieszczęśliwy.
    Tutaj kiedyś znalazłem historię pewnego gościa który wygrał i zobaczcie jak skończył http://www.forum-kredytowe.pl/f142/szostka-w-lotto-przestroga-84836.html
    Po prostu czasami wygrana spada na niewłaściwe osoby.
    Odpowiedz
  • Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|miś Korbiniana 7.05.2015, 16:17
    Nakręcilibyśmy zarąbisty film w koprodukcji polsko-litewsko-białorusko-ukraińskiej o Bitwie pod Orszą w 1514 roku i walczylibyśmy o oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego za rok 2018. :-P
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|Ola 7.05.2015, 18:38
    Piątkę już trafiliśmy z mężem i natychmiast tego samego dnia zapisaliśmy się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Teraz czekamy na szóstkę i mamy wiele, wiele planów m.in zawsze pomoc ludziom ale też mnożenie pieniędzy.
    Odpowiedz
  • Re: Co byście zrobili z wygraną w Lotto?|Paul 8.05.2015, 0:20
    kupiłbym złoto i dolary
    FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook