Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ciekawostka: na ile bukmacherzy z Londona oceniają szanse kandydatów na prezydenta Polski.

dodano: 7.05.2015, 15:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Polipid3

tu można zobaczyć na własne oczy:

http://sports.williamhill.com/bet/pl/betting/y/12/Polityka.html

przypominam też że jesteście niewolnikami i nie wolo wam zagrać u tego bukmachera.

Analizując dalej można powiedzieć że skoro za złotówkę na Komorowskiego otrzymamy 20 groszy, to

jego szanse według Anglików wynoszą 84%.

Dudy szanse to 23%

Kukiz 5%

Palikmiota i Mikkego 0,6%

• Re: Ciekawostka: na ile bukmacherzy z Londona oceniają szanse kandydatów na prezydenta Polski.|Rumcajs-owa 7.05.2015, 15:24
    a Brauna?
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawostka: na ile bukmacherzy z Londona oceniają szanse kandydatów na prezydenta Polski.|Polipid3 7.05.2015, 15:27

a Brauna?

Brauna nie ujęli.
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawostka: na ile bukmacherzy z Londona oceniają szanse kandydatów na prezydenta Polski.|Gurb 7.05.2015, 17:36

Brauna nie ujęli.

to troche jak bukmacherski policzek wymierzony polskim elitom.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawostka: na ile bukmacherzy z Londona oceniają szanse kandydatów na prezydenta Polski.|Polipid3 7.05.2015, 18:17

to troche jak bukmacherski policzek wymierzony polskim elitom.

wręcz odwrotnie
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawostka: na ile bukmacherzy z Londona oceniają szanse kandydatów na prezydenta Polski.|tia 7.05.2015, 21:47
    Zrobiłem sobie taki prywatny sondaż pośród znajomych i wyszło mi, że ostatecznie wygrywa Komorowski. A jakie argumenty? Ciągle te same, że nachapał się już i z tego tytułu będzie rządzić w następnej kadencji. Podobne argumenty słyszałem, jak Kwaśniewski startował na druga kadencję, czyli niby tzw. nowe czasy, a mentalność Polaków niezmienna.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawostka: na ile bukmacherzy z Londona oceniają szanse kandydatów na prezydenta Polski.|tia 7.05.2015, 21:48

Zrobiłem sobie taki prywatny sondaż pośród znajomych i wyszło mi, że ostatecznie wygrywa Komorowski. A jakie argumenty? Ciągle te same, że nachapał się już i z tego tytułu będzie rządzić w następnej kadencji. Podobne argumenty słyszałem, jak Kwaśniewski startował na druga kadencję, czyli niby tzw. nowe czasy, a mentalność Polaków ...

i z tego tytułu będzie *lepiej rządzić w następnej kadencji.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawostka: na ile bukmacherzy z Londona oceniają szanse kandydatów na prezydenta Polski.|Polipid3 8.05.2015, 14:09

Zrobiłem sobie taki prywatny sondaż pośród znajomych i wyszło mi, że ostatecznie wygrywa Komorowski. A jakie argumenty? Ciągle te same, że nachapał się już i z tego tytułu będzie rządzić w następnej kadencji. Podobne argumenty słyszałem, jak Kwaśniewski startował na druga kadencję, czyli niby tzw. nowe czasy, a mentalność Polaków ...

Naród Odpadków
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook