Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ciekawa dyskusja znaleziona w Internecie

dodano: 19.05.2019, 17:20
akcje wątku: drzewko

Autor: waldens

Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)

Wera

Dziś oglądałem na Discovery, że wojna USA na bliskim wschodzie była w celu osłabienie tamtych państw , a umocnienia sił Izraela. USA , żeby pomóc Izraelowi chciało rozbić tamte państwa, żeby były słabe. Najlepiej to nie trzymać z nikim, bo i tak w końcu chodzi o Izrael.

-----
taka prawda.

Nie wierz we wszystko co usłyszysz, nawet z Discovery. Amerykańska wojna na bliskim wschodzie poczynając od Busha była wymierzona w Europe. Długo o tym rozmawiać ale taka jest prawda której nikt głośno nie chce wyjawić. Po przyłączeniu do UE 10 państw postkomunistycznych z 200 milionami ich ludzi gdzie klasa robotnicza była o niebo lepiej wykształcona niż w Ameryce, pastwa które to miały przyjazne stosunki z Arabami Unia stała by się śmiertelnym zagrożeniem dla gospodarki USA. To było główną przyczyną ataku. Zlikwidowanie europejskiego przyczółka naftowego oraz powolne w czasie wyeliminowanie pro europejskiej patriotycznej opozycji. Nie pamiętasz jak to Europa groziła Polsce nieprzyjęciem do Unii jeżeli będziemy wspierać i uczestniczyć w wojnie z Irakiem? Polska była koniem trojańskim US. Izrael dopiero teraz nabrał znaczenia ponieważ Żydzi przejmują w US władzę.

• Re: Ciekawa dyskusja znaleziona w Internecie|Ateistyczny lewak 19.05.2019, 17:31
    …"europejskiego przyczolka naftowego"... ??? gdzie ten "przyczolek" sie znajduje???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawa dyskusja znaleziona w Internecie|wirek 19.05.2019, 21:08

…"europejskiego przyczolka naftowego"... ??? gdzie ten "przyczolek" sie znajduje???

no tutaj: https://www.tanquid.com/pl/lokalizacje/radzionkow-polska/
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawa dyskusja znaleziona w Internecie|Ateistyczny lewak 19.05.2019, 21:51

no tutaj: https://www.tanquid.com/pl/lokalizacje/radzionkow-polska/

Wydaje mi sie, ze przecietnie wiecej ropy znajduje sie we wrzodzie na dooopie niz w Radzionkowie.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Ciekawa dyskusja znaleziona w Internecie|wirek 19.05.2019, 22:07

Wydaje mi sie, ze przecietnie wiecej ropy znajduje sie we wrzodzie na dooopie niz w Radzionkowie.

Oj tam, nabijasz sie a pewnie chodziło właśnie o ten przyczółek
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook