Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę

dodano: 13.06.2019, 19:21
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Biblijny chrześcijanin. Polak. Patriota. Stabilny geniusz.

Oczywiście z polską, a nie amerykańską flagą. Jednak w Polsce wszystko, co polityczne jest jakby bardziej "pod protokół", szczególnie jeśli mówimy o najwyższych urzędach. No i jeszcze jakiś nadgorliwiec mógłby oskarżyć Dudę o profanację polskiej flagi...

https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--K_EsDm3I--/c_scale,f_auto,fl_progressive,q_80,w_800/r6aemkrjgoyqgg7clraz.jpg

• Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |MH 13.06.2019, 19:24
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |Boski 13.06.2019, 19:32
    Braciszku,a o twojej Kaczce po Smoleńsku pamiętają w PiS?
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |MH 13.06.2019, 19:34

On już nawrócony pod wpływem nagłego impulsu — wyładowanie milionów neuronów w mózgu — niczym Saul z Tarsu.
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |PiSowczyk 13.06.2019, 19:36

Jakie to szczęście, że nikt nie ma na mnie teczki (i tak by mnie nie złamali), bo dzisiaj możecie mnie bombardować co najwyżej jakimiś głupimi tekstami, za które już dawno przeprosiłem.

PRESIDENTIAL HARASSMENT!!!
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |MH 13.06.2019, 19:45
    Naprawdę pan przeprosił, panie Wojciechu Pawełczak? A jednak pamięci ludzkiej nie da się tak prosto zresetować.

https://static.posters.cz/image/1300/poster/keep-calm-press-ctrl-alt-delete-i16537.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |dzielnicowy 13.06.2019, 19:46
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |PiSowczyk 13.06.2019, 20:01
    Lewactwo jest tak samo głupie na całym świecie. Atakują Trumpa i Dudę głupimi, nieudolnie zrobionymi memami, bo nawet nie potrafią memować. W USA popularne jest powiedzenie: The left can't meme. Wczoraj również zaatakowali mojego znajomego dra Sebastiana Gorkę, byłego doradcę Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego, który był gościem Michała Rachonia w programie Minęła 20. Polskie lewaki nazwały Gorkę "węgierskim faszystą". Durnie.
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |wirek 13.06.2019, 22:03

Lewactwo jest tak samo głupie na całym świecie. Atakują Trumpa i Dudę głupimi, nieudolnie zrobionymi memami, bo nawet nie potrafią memować. W USA popularne jest powiedzenie: The left can't meme. Wczoraj również zaatakowali mojego znajomego dra Sebastiana Gorkę, byłego doradcę Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego, który był gościem Michała Rachonia ...

nieudolnie zrobionymi memami
    natomiast twoje grafiki patriotyczne to były dzieła sztuki, nieprawdaż?
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |PiSowczyk 13.06.2019, 22:52

nieudolnie zrobionymi memami
    natomiast twoje grafiki patriotyczne to były dzieła sztuki, nieprawdaż?

Dziełami sztuki może nie były, ale ludzie je uwielbiali.
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |MH 13.06.2019, 22:57

I co się z nimi stało, panie Pawełczak? Parę lat temu zniknęły z chomikuj.pl wraz z całym kontem.
    A stanowiły taki wspaniały poPiS możliwości programu GIMP.

https://www.tabakalera.eu/sites/default/files/styles/width800/public/actividades/2018/01/gimp_talleres_de_software_libre.jpg?itok=Pp-4cQ77?a=.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |wirek 13.06.2019, 22:59

ludzie je uwielbiali
    a to podobnie jak te niedolne memy
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |PiSowczyk 13.06.2019, 23:05

ludzie je uwielbiali
    a to podobnie jak te niedolne memy

Tak pan sądzisz, panie Niegórny :D
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym tak zobaczyć mojego prezydenta Dudę |MH 13.06.2019, 23:19

Tak pan sądzisz, panie Niegórny :D

Tak sądzimy panie Pawełczak, znany w sieci dawniej jako Wopako85 od: WOjciech PAwełczak KOszalin i rok '85 XX wieku.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook