Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Chamownia w Krakowie....

dodano: 14.04.2010, 7:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Alium

Właśnie wysłuchałem w "Radiu Kraków" dźwięku o wczorajszej manifestacji przeciw pochowaniu ś.p. Prezydenta na Wawelu. Rozumiem racje przeciwników tego pomysłu (co nie znaczy, że się z nimi zgadzam), ale podczas słuchania tych wrzasków i pyskowania jak na Kleparzu cieszyłem się, że nie poszedłem na "kontranifestację" - bo mógłbym nie zdzierżyć i wyrżnąć kogoś w mordę. To było chamstwo czystej wody....
Przy okazji jeszcze raz przekonałem się, że do ś.p. Prezydenta można spokojnie odnieść słowa, które w stosunku do Polski wypowiedział nieodżałowany Chesterton:
"Ilekroć zdarzało mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski."

• Re: Chamownia w Krakowie....|DominikG 14.04.2010, 1:23
    +
    Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|Budyń78 14.04.2010, 1:27
    a można coś więcej o tej ścieżce dźwiękowej? Nie chcę tego słuchać, ale bym się chętnie dowiedział
    http://niepoprawni.pl
    Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|Alium 14.04.2010, 1:35

a można coś więcej o tej ścieżce dźwiękowej? Nie chcę tego słuchać, ale bym się chętnie dowiedział

Próbowałem znaleźć na stronach www.radiokrakow.pl - ale niedawno zmienili układ i chyba mniej wrzucają.

Generalnie tło stanowi skandowanie

"Nie Wawel! Powązki!" oraz "Powązki!, Powązki"

Wypowiedzi do mikrofonu też są w zasadzie wywrzaskiwane. Jedna z rozmówczyń (głos osoby w wieku ciut ponadśrednim"

Woła, że to był najgorszy prezydent i "nie chemy go tutaj" za to co zrobił.

Są też uwagi, że kardynał nie ma prawa decydować w imieniu społeczeństwa "bo my też jesteśmy społeczeństwem i sobie nie życzymy" wszystko w intonacji mocno napastliwej pyskówy....

Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|Christine Daae 14.04.2010, 1:40
    U mnie w szkole pewna dziewczyna chce zorganizować referendum.

To wszystko jest chore
    Ora et labora zawsze aktualne
    Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|Woj 77 14.04.2010, 7:44
    Wiewiórki krakowskie powiedziały wiewiórkom warszawskim, że chamówę przeciwko pogrzebowi na Wawelu koordynuje biuro europosłanki Frau Róży Grafin Thun von und zu Hohenstein...
    Elektroniczna maszyna cyfrowa jawi się zbyt kosztowną w budowie i eksploatacji, by tylko jeden człowiek wykorzystywał w danym momencie jej moc obliczeniową.
    Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|Graaf 14.04.2010, 1:41

Wiewiórki krakowskie powiedziały wiewiórkom warszawskim, że chamówę przeciwko pogrzebowi na Wawelu koordynuje biuro europosłanki Frau Róży Grafin Thun von und zu Hohenstein...

zaczęło się od Wandy co nie chciała Niemca a kończy na "wandzie" co zechciała
    Ego vero Evangelio non crederem, nisi me catholicae Ecclesiae commoveret auctoritas
    Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|porucznik Zubek 14.04.2010, 7:50

Najwyraźniej komuś odpowiadała polityka "Hande hoch" i teraz będzie robił wszystko, aby zdezawuować pamięć o tych, którzy się temu sprzeciwiali.
    "Nie będzie w Polsce dobrze, dopóki nie rozstrzela się stu tysięcy łajdaków"
    Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|former consumer 14.04.2010, 1:26

Najwyraźniej komuś odpowiadała polityka "Hande hoch" i teraz będzie robił wszystko, aby zdezawuować pamięć o tych, którzy się temu sprzeciwiali.

Czy ojroparlamenarzysta PiS może coś z robić z uzyskaną wiedzą, czy tylko tak se kłapie dziobem? Pytam poważnie.
    Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|porucznik Zubek 14.04.2010, 8:17

Czy ojroparlamenarzysta PiS może coś z robić z uzyskaną wiedzą, czy tylko tak se kłapie dziobem? Pytam poważnie.

Nie wiem. Może zadam mu to pytanie na [email protected]
    "Nie będzie w Polsce dobrze, dopóki nie rozstrzela się stu tysięcy łajdaków"
    Odpowiedz
  • Re: Chamownia w Krakowie....|urodzony w Kolejorzu 14.04.2010, 7:50
    POpaprańcy plus michnikowe kundle znowu w akcji.Obic ryja faktycznie byloby duże prawdopodobieństwo.
    "..W żyłach szlachetna krew,w sercu poznański Lech"...
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook