Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Cd: Polscy patrioci są w Jedwabnem - żądają wznowienia ekshumacji

dodano: 10.07.2018, 23:46
akcje wątku: drzewko

Autor: twardek

Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.

Wybacz  enrque111, wcinam  się w wTwój wątek. Być może ktoś  to  już napisał – nie jestem w stanie przeczytać ponad 60-ciu wypowiedzi. Chodzi mi o to, że – być może, Morawiecki szantażował Netaniahu Jedwabnem i takimi patentami żydostwa w „klasach”  Minc, Radkiewicz, Światło, Różański, Fejgin, Wolińska etc – i dzięki  temu uzyskał podpis pod wspólną deklaracją.

Jeżeli tak, to „odkrywki” w Jedwabnem nie będzie. I nie rozdzierajcie w związku z tym szat, aczkolwiek ostre protesty przeciw bezczynności są oczywiście bardzo potrzebne i  Premierowi jak najbardziej na rękę. Tak sądzę.

 • Re: Cd: Polscy patrioci są w Jedwabnem - żądają wznowienia ekshumacji|observer1920 11.07.2018, 8:54
  Nie sądzę żeby Netanjahu czy ktokolwiek z izraelskich jastrzębi przejmował się Różańskim, Fejginem, Wolińską et consortes. Przypomnę, że zwyrodnialec Morel znalazł tam schronienie. I dzięki "polskim" pachołom dostawał do końca swych dni POLSKĄ emeryturę w wysokości wielokrotności emerytur tych swoich ofiar, które przeżyły spotkanie z tym bandytą. Regułą jest to, że zbrodniarze robią karierę w Izraelskiej polityce. Przywołam przykład gangu Sterna. Przypomnę to banda znana m.in. z wysadzenia hotelu (kilkadziesiąt ofiar smiertelnych)
  na długo przed tym jak poprzedni gospodarze Palestyny zaczęli forsować terroryzm. Stern oferował współpracę Hitlerowi jeszcze po wybuchu wojny. Wielu z członków tego gangu zrobiło potem karierę w polityce. W tym dwóch premierów (znanych przy okazji z chamskiego antypolonizmu). Podobnie było z Szaronem i wieloma innymi.
  To w ogóle ciekawe zjawisko. Żydzi kreują swych zwyrodnialców na bohaterów. Przykład film "Opór" wyemitowany
  w telewizji założonej przez Zydów Weicherta i Waltera w przeddzień rocznicy wymordowania polskiej wioski przez podobnych "bohaterów" tegoż samego pochodzenia. Żyjących zwyrodnialców perfidnie wybielają - oczywiście nie wprost i za parawanem "artystycznym" - przykład gnIDA etc etc
  Tymczasem Polakom wprost i za pośrednictwem swych pachołów wmawiają NIEMIECKIE sprawki i każą się kajać
  za NIEMIECKIE zbrodnie.
  To, że najważniejszy element śledztwa (czy raczej w tym wypadku "sledztwa") został wstrzymany pomimo wcześniejszej łaskawej zgody Zydów jest kolejnym przykładem na piramidalną asymetrię. Powinno to dac do myślenia nawet najbardziej opornym.
  A co do protestów to pełna zgoda. To, że Polacy mają największe zasługi a pomimo tego są na skalę niebywałą w historii świata opluwani przez tych, którzy odwdzięczając się za gościnę brali udział w eksterminacji Polaków na skale MASOWĄ (szczególnie na Kresach w latach 39-41 czy w ramach UB) to "zasługa" także naszej bierności.
  Odpowiedz
 • Re: Cd: Polscy patrioci są w Jedwabnem - żądają wznowienia ekshumacji|waldens 11.07.2018, 10:33

  Nie sądzę żeby Netanjahu czy ktokolwiek z izraelskich jastrzębi przejmował się Różańskim, Fejginem, Wolińską et consortes. Przypomnę, że zwyrodnialec Morel znalazł tam schronienie. I dzięki "polskim" pachołom dostawał do końca swych dni POLSKĄ emeryturę w wysokości wielokrotności emerytur tych swoich ofiar, które przeżyły spotkanie z tym bandytą. Regułą jest to ...


  "Gdy one były w drodze, niektórzy ze straży przyszli do miasta i powiadomili arcykapłanów o wszystkim, co zaszło. Ci zebrali się ze starszymi, a po naradzie dali żołnierzom sporo pieniędzy i rzekli: Rozpowiadajcie tak: Jego uczniowie przyszli w nocy i wykradli Go, gdyśmy spali. A gdyby to doszło do uszu namiestnika, my z nim pomówimy i wybawimy was z kłopotu. Ci więc wzięli pieniądze i uczynili, jak ich pouczono. I tak rozniosła się ta pogłoska między Żydami i trwa aż do dnia dzisiejszego.

  Mt 28:11-15

  Kwintesencja żydowskiego modus vivendi: sowicie opłacone kłamstwo.
  Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
  Odpowiedz
 • Re: Cd: Polscy patrioci są w Jedwabnem - żądają wznowienia ekshumacji|twardek 11.07.2018, 11:42
  Problem w tym, że w świecie Zachodu Żydzi mają monopol na informację, a że po mistrzowsku ich media z prawdy robią fałsz i na odwrót - tym gorzej dla wszystkich, dla nas może szczególnie z uwagi na to, że chcą nas wydoić, zmiękczając wpierw międzynarodowym obsrywaniem.
  Na szczęście Premier dowiódł na owej konferencji prasowej, bodaj w Brukseli, z tym "Jewish perpetrators", że potrafi publicznie dołożyć, z czego mogli wyciągnąć wniosek, oby, że to nie jedyne takie okazje, gdzie możemy łajno odrzucić.
  Na wszelki wypadek IPN powinien otworzyć (jeżeli tego dotąd nie uczyniono) dedykowany stosunkom polsko-żydowskim "projekt" - z kompletnym tj obustronnym wymiarem zbrodni. Nie mając takiego narzędzia, będziemy musieli się ciągle opędzać przed zarzutami.
  Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
  Odpowiedz
 • Re: Cd: Polscy patrioci są w Jedwabnem - żądają wznowienia ekshumacji|osiol 11.07.2018, 18:39
  Odpowiedz
 • Re: Cd: Polscy patrioci są w Jedwabnem - żądają wznowienia ekshumacji|osiol 11.07.2018, 18:49
  a tak przy okazji znany (ale moze nie wszystkim) material przygotowany przez sasiadow

  https://www.youtube.com/watch?v=w-BsPRYrk-Q&bpctr=1531329163
  Odpowiedz
 • Re: Cd: Polscy patrioci są w Jedwabnem - żądają wznowienia ekshumacji|Adalbert1241 11.07.2018, 19:33

  a tak przy okazji znany (ale moze nie wszystkim) material przygotowany przez sasiadow

  https://www.youtube.com/watch?v=w-BsPRYrk-Q&bpctr=1531329163


  No Panie Ośle. Nie lzija "This content is not available on this country domain." :))
  Odpowiedz
 • Re: Cd: Polscy patrioci są w Jedwabnem - żądają wznowienia ekshumacji|Adalbert1241 11.07.2018, 19:34
  jak to mówia Panie Twardeku- "co się odwlecze to nie uciecze"
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook