Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Były prezes Banku Watykańskiego mówi o planach NWO

dodano: 12.07.2018, 12:00
akcje wątku: drzewko

"Zachodnia oligarchia zaplanowała załamanie demograficzne Zachodu, żeby wywołać kryzys ekonomiczny i móc wprowadzić Nowy Ład Światowy, twierdzi Ettore Gotti Tedeschi, były prezes Banku Watykańskiego. Powiedział tak w czasie pierwszej konferencji Akademii Jana Pawła II na rzecz Życia Ludzkiego.

"Nie do pomyślenia" jest dla Gottiego, że zachodni decydenci nie wiedzą, co powodują, odmawiając życia (aborcja) i odrzucając prawo naturalne (gejowska ideologia).

Zamierzone ekonomiczne, geopolityczne i społeczne katastrofy mają "przekonać" zachód do akceptacji stanu bez niezależności narodowej i wprowadzenia "gnostycyzmu środowiskowego" jako "religii uniwersalnej".

Dla Gottiego prawdziwą przyczyną tych plag na Zachodzie jest "załamanie narodzin".

Według niego autorzy - załamanie doradzają obecnie "kościelnym górom: [w tym papieżowi Franciszkowi].

Gotti nazywa ich "prorokami gnostycyzmu" i wymienia między innymi Paula Ehrlicha, Jeffrey'a Sachsa czy byłego sekretarza generalnego ONZ, Ban Ki-moona.

Modernistyczny gnostycyzm to ideologia, która ma na celu zastąpienie rzeczywistości ideologią".

https://gloria.tv/article/nMSzKxbRnRTH1fZQDvkpmaJqy

Co i rusz ktoś z otoczenia hierarchów na Watykanie uchyla rąbka tajemnicy, że papież i jego poplecznicy realizują masoński plan utworzenia NWO, czyli totalitarnego rządu światowego z populacją ograniczoną do ok. 500 mln ludzi. Obecnie jest na świecie nieco ponad 7 315 000 000 (7,3 mld) ludzi.

NWO, Nowy Porządek Świata, ang. New World Order to również termin używany do opisu istotnej zmiany w międzynarodowej polityce, polegającej na przemianach, jakie mają wprowadzić masońskie agendy, np. ONZ. Jednak przede wszystkim pojęcie NWO odnosi się do rządu światowego, któremu podlegać mają wszystkie państwa.

 

 • Re: Były prezes Banku Watykańskiego mówi o planach NWO|[email protected] 12.07.2018, 12:21
  "Były główny audytor Watykanu, Libero Milione, nie będzie oskarżony w żadnym procesie kryminalnym.

  Milone został zwolniony przez Sekretarza Stanu w czerwcu 2017 w okolicznościach, które do dziś nie są jasne.

  Sam o sobie powiedział, że został wyeliminowany, ponieważ prowadził dochodzenie w sprawie sprzeniewierzenia funduszy i korupcji wśród najważniejszych osób w Watykanie.

  Milone "najwyraźniej natknął się na pewne oczywiste nadużycia finansowe". Milone i kard. George Pell, który był jego przełożonym, razem pracowali bardzo efektywnie i "zbytnio zbliżyli się do odkrycia niebezpiecznych rzeczy".
  Problemem nie jest były audytor Watykanu, tylko ci, którzy się go pozbyli".

  https://gloria.tv/article/S9EhspHJXD8x4VCifz88EXg28
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook