Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Byłem ateistą. Mirosław Rucki

dodano: 15.05.2018, 22:19
akcje wątku: drzewko

Autor: circ

O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.

• Re: Byłem ateistą. Mirosław Rucki|qaxas 15.05.2018, 22:31
    Podobno T(wp) też była.
    A hyn i gyd oherwydd fy mod wrth fy modd chi.
    Odpowiedz
  • Re: Byłem ateistą. Mirosław Rucki|Adalbert1241 15.05.2018, 22:42

Podobno T(wp) też była.

P(wt) i O(ky) też byli na rybach.
    Odpowiedz
  • Re: Byłem ateistą. Mirosław Rucki|qaxas 15.05.2018, 22:47

P(wt) i O(ky) też byli na rybach.

Pozdrów Mr O. H., NY ;)
    A hyn i gyd oherwydd fy mod wrth fy modd chi.
    Odpowiedz
  • Re: Byłem ateistą. Mirosław Rucki|Adalbert1241 16.05.2018, 0:30

Pozdrów Mr O. H., NY ;)

Nie da rady. S.P. I . J.A.K. S.U.S.E.Ł
    Odpowiedz
  • Re: Byłem ateistą. Mirosław Rucki|Duinne 16.05.2018, 17:24
    https://remotesensingiekologia.wordpress.com/2010/05/13/doktor-inzynier-rucki-nadal-nadaje/

Rucki prawdopodobnie nie zna dobrze angielskiego, bo nie chce mi sie wierzyc, ze ktos pracujacy na uczelni moglby byc tak glupi
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Byłem ateistą. Mirosław Rucki|Niechodliwy 16.05.2018, 18:57

https://remotesensingiekologia.wordpress.com/2010/05/13/doktor-inzynier-rucki-nadal-nadaje/

Rucki prawdopodobnie nie zna dobrze angielskiego, bo nie chce mi sie wierzyc, ze ktos pracujacy na uczelni moglby byc tak glupi

Oj lepiej niech Pani uwierzy. Niedawno czytałem o pewnym doktorze o nazwisku J. Marvin Herndon. Facet miał duży wpływ na zrozumienie geofizyki ziemi, zaproponował alternatywny model funkjonowania jądra planety. Teoria została odrzucona, wtedy gość zdziwaczał, a dziś gada o chemtrailsach i puchnącej ziemi. A przecież to doktor chemii jądrowej, wykształcony facet!
    Odpowiedz
  • Re: Byłem ateistą. Mirosław Rucki|circ 16.05.2018, 19:04

Oj lepiej niech Pani uwierzy. Niedawno czytałem o pewnym doktorze o nazwisku J. Marvin Herndon. Facet miał duży wpływ na zrozumienie geofizyki ziemi, zaproponował alternatywny model funkjonowania jądra planety. Teoria została odrzucona, wtedy gość zdziwaczał, a dziś gada o chemtrailsach i puchnącej ziemi. A przecież to doktor chemii jądrowej, wykształcony ...

Każdy ateista może zgłupieć od swoich teo-ryj, bo są nieracjonalne.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Byłem ateistą. Mirosław Rucki|Niechodliwy 16.05.2018, 19:16

Każdy ateista może zgłupieć od swoich teo-ryj, bo są nieracjonalne.

Pisała Pani do Nature, albo Science News zaraportować o swoich odkryciach?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook