Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.

dodano: 4.05.2015, 19:48
akcje wątku: drzewko

Autor: Polipid3

A sondaże też nie są przychylne ... a już się nie chce :)

Pewnie chłopaki ze wsi naciskają, bo mają swoje interesy ...a tu klops.

A wtedy ...będą jaja!

• Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Gurb 4.05.2015, 20:15
    Tyle z cyklu "zlote mysli Polipida". Rozwiniesz jeszcze troche czy pozostawisz nas z uczuciem niedosytu ? I pamietaj, zawsze gdy najdzie Cie ochota, utworz nowy watek dajac innym mozliwosc konteplacji swoich przemyslen.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Polipid3 4.05.2015, 20:41

Tyle z cyklu "zlote mysli Polipida". Rozwiniesz jeszcze troche czy pozostawisz nas z uczuciem niedosytu ? I pamietaj, zawsze gdy najdzie Cie ochota, utworz nowy watek dajac innym mozliwosc konteplacji swoich przemyslen.

nie onanizuj się na moim wątku zboku.
    Odpowiedz
  • Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Bozon Higgsa 4.05.2015, 22:23

O, właśnie poniżej ma Pan przykład takiego przemyślenia. By zacytować Młynarskiego: "Istny wzór sawuar wiwru i kultury". Tak sobie myślę, że te ciągłe krzyki i dramatyzowanie o wszystko musi być jednak paskudną toksyną mentalną. Cóż, jak ktoś lubi...
    Cięźkie jest życie trótradsa...
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Adalbert1241 4.05.2015, 23:01

O, właśnie poniżej ma Pan przykład takiego przemyślenia. By zacytować Młynarskiego: "Istny wzór sawuar wiwru i kultury". Tak sobie myślę, że te ciągłe krzyki i dramatyzowanie o wszystko musi być jednak paskudną toksyną mentalną. Cóż, jak ktoś lubi...

Raczj dojmująca tęsknota za normalnością.
    Odpowiedz
  • Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Polipid3 4.05.2015, 23:25

Raczj dojmująca tęsknota za normalnością.

o właśnie!
    Odpowiedz
  • Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Polipid3 4.05.2015, 23:25

Twój onanizm jest co prawda po kołdrą, ale pozostaje onanizmem.
    Odpowiedz
  • Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Bozon Higgsa 4.05.2015, 23:37

Twój onanizm jest co prawda po kołdrą, ale pozostaje onanizmem.

Pan ma jakąś obsesję chyba na tym tle, ale to Pana rzecz. Ja mogę tylko współczuć. A adresowanie tych obsesji do mnie kompletnie nie robi na mnie wrażenia. Za to dość jednoznacznie świadczy o Panu.
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Polipid3 5.05.2015, 10:10

Pan ma jakąś obsesję chyba na tym tle, ale to Pana rzecz. Ja mogę tylko współczuć. A adresowanie tych obsesji do mnie kompletnie nie robi na mnie wrażenia. Za to dość jednoznacznie świadczy o Panu.

oczywiście blebleble ...
    Odpowiedz
  • Re: Bronisław ledwo zipie ...zmęczył się ...chyba się podda i wycofa.|Krafft57 5.05.2015, 16:52
    Masturbacja to rewelacja!
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook