Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"

dodano: 7.10.2017, 1:10
akcje wątku: drzewko

https://www.youtube.com/watch?v=JtSZ4a8VBZo

Oto film, który wstrząsnął mną i zatrwożył.

Link do niego znalazłam w komentarzu do jednego z wątków na FF.

• Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|Ateistyczny lewak 7.10.2017, 1:14
    @[email protected] - czas zebys znalazla sobie nowego papieza, moge zaproponowac Terlikowskiego ?
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|WojciechA 7.10.2017, 9:19

@[email protected] - czas zebys znalazla sobie nowego papieza, moge zaproponowac Terlikowskiego ?

Widać, antykatoliku, że nie wiesz jak się wybiera papieża Kościoła katolickeigo, bo piszesz głupoty.
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|Kłosu 7.10.2017, 11:42

Papież rydzyk to jest to co potrzebuje ciemnota! Polskim kościołem,wielbiciel babcinych emerytur, rządzi już od dawna...
    "Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu!" (Ez 9, 5-6)
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|Ola 7.10.2017, 7:07
    Spójrz na inne filmy u Esteli Prieto bo one wszystkie wstrząsają i zatrważają.
    Sama prawda. Takiego mamy papieża i nikt nie jest wstanie powiedzieć, że to nieprawda. Widać jak na dłoni.
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|Bahram 7.10.2017, 10:46
    To po prostu ohyda spustoszenia o której mówili prorok Daniel i Jezus Chrystus.
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"| taktak.nienie 7.10.2017, 15:11

To po prostu ohyda spustoszenia o której mówili prorok Daniel i Jezus Chrystus.

+
    http://www.fronda.pl/forum/wlasciwy-test-na-to-czy-jestes-modernista,82782.html http://www.fronda.pl/forum/sluszne-argumenty-pani-ann-i-pana-enrque111-w-obronie-przed-agresywnym-modernizmem,83556.html
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|[Wstaw]less 7.10.2017, 12:54
    XD tradycjonalizm to stan umysłu. Rodzaj jakiejś sekty, to nawet przykre...
    "Bóg mi wybaczy. To jego fach." - Heinrich Heine
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|cyberpunk 7.10.2017, 13:05
    Głodnych nakarmić.
    Hajde Bože budi drug pa okreni jedan krug unazad planetu. Noć je kratko trajala a nama je trebala najduža na svetu.
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|Sebinus 7.10.2017, 16:48
    Gobbels wstał z grobu i zaczął klaskać.
    Odpowiedz
  • Re: "Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii"|Cywilizacja Łacińska 7.10.2017, 16:51

Gobbels wstał z grobu i zaczął klaskać.

Reichskonkordat wiecznie żywy?
    //Cechą Polaków i innych narodów, które się z nami stowarzyszały, jest umiłowanie wolności (...) Inaczej jest na wschód [kacapy] i zachód [szkopy] od nas – te ludy lubią silną władzę centralną i szczegółowe prawa. Nie dziwi więc ich odwieczne powinowactwo i wymienianie się elitami. Królestwo Jagiellonów i I RP były polem wolności pomiędzy dwiema odmianami zamordyzmu//. ~ pastor Paweł Chojecki
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook