Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Bergoglio pojedzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Międzynarodowe Spotkanie Międzyreligijne na temat "Braterstwa Międzyludzkiego"

dodano: 6.12.2018, 15:00
akcje wątku: drzewko

To w lutym.

Z kolei na koniec marca zaplanowano wizytę Bergoglia w Maroku. Prozelityzm jest tam wciąż surowo zabroniony, a dopiero w lutym ubiegłego roku zniesiono tam karę śmierci za odejście od islamu.

Bardzo energicznie zabrał się do tworzenia nowej religii, do której chce zgarnąć jak najwięcej "wiernych". Brata się nawet ze zbrodniarzami, prześladującymi chrześcijan na całym świecie. A są nimi bez wątpienia muzułmanie, wyznawcy Islamu.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, czy Maroko są opanowane przez Islam. Nie jest to religia, tylko ideologia, równie zbrodnicza, co hitlerowski faszyzm i powinna być zakazana w cywilizowanym świecie.

• Re: Bergoglio pojedzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Międzynarodowe Spotkanie Międzyreligijne na temat "Braterstwa Międzyludzkiego"|Ola 6.12.2018, 15:11
    To ja z mężem nie chcieliśmy jechać do Maroka na wycieczkę ponieważ jest tam islam i to był jedyny powód choć akurat była okazja, a tu papież planuje sobie odwiedzić islamistów. Czas jest taki, ze zwykli ludzie sa mądrzejsi od papieża.
    (nie chwalac się)
    Odpowiedz
  • Re: Bergoglio pojedzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Międzynarodowe Spotkanie Międzyreligijne na temat "Braterstwa Międzyludzkiego"|[email protected] 6.12.2018, 15:17

To ja z mężem nie chcieliśmy jechać do Maroka na wycieczkę ponieważ jest tam islam i to był jedyny powód choć akurat była okazja, a tu papież planuje sobie odwiedzić islamistów. Czas jest taki, ze zwykli ludzie sa mądrzejsi od papieża.
    (nie chwalac się)

Bo "zwykli ludzie" trwają przy Bogu, a papież toruje drogę dla Antychrysta.
    Odpowiedz
  • Re: Bergoglio pojedzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Międzynarodowe Spotkanie Międzyreligijne na temat "Braterstwa Międzyludzkiego"|atlantis 6.12.2018, 15:40

(nie chwalac się)

Myślę, że pkb Maroka spadnie teraz na łeb na szyje, skoro Ola tam nie pojedzie, bo to islam.
    Odpowiedz
  • Re: Bergoglio pojedzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Międzynarodowe Spotkanie Międzyreligijne na temat "Braterstwa Międzyludzkiego"|Ateistyczny lewak 6.12.2018, 15:53
    Oni dogaduja sie od poczatku religii, zgadzaja sie z jednym, ze sie nie zgadzaja ale pogadac raz na jakis czas trzeba zeby plebs sie podniecil, ze chodzi o przyjazn pomiedzy wyznawcami… w miedzyczasie morduja sie na wzajem.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Bergoglio pojedzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Międzynarodowe Spotkanie Międzyreligijne na temat "Braterstwa Międzyludzkiego"|Ateistyczny lewak 6.12.2018, 15:54
    @[email protected] - …" a papież toruje drogę dla Antychrysta."... oczywiscie nie znasz definicji wyrazu "antychryst".
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Bergoglio pojedzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Międzynarodowe Spotkanie Międzyreligijne na temat "Braterstwa Międzyludzkiego"|[email protected] 7.12.2018, 10:53
    Czy chrześcijanie, żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga?

«My, chrześcijanie i muzułmanie, mamy wiele rzeczy wspólnych, tak jako ludzie wierzący, jak i jako istoty ludzkie (...) Wierzymy w tego samego Boga, w Boga żywego, w Boga, który stworzył świat i doprowadza swe stworzenia do ich doskonałości».

Słowa te wypowiedział do młodych Marokańczyków Jan Paweł II podczas spotkania z młodymi muzułmanami na stadionie w Casablance, 19 sierpnia 1985.

Ot. I całe posoborowie.
    Papież, który kłamliwie nauczał o Bogu, utwierdzał niewiernych w ich fałszywej wierze w fałszywego bożka, którego symbolem półksiężyc, którzy nie wierzą ani w Boga w Trójcy Jedynego, ani że Jezus Chrystus jest Synem Bożym. Posoborowie okrzyknęło go "świętym". A dusze pogan skazane na potępienie wieczne.
    Bergoglio wyprawia to samo.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook