Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Baner

dodano: 6.12.2017, 23:21
akcje wątku: drzewko

Autor: Tomas1965

Nad wątkami widzimy baner - zaproszenie. Niejaki PiS zaprasza na "Obchody" rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Na 18-tą. Dobrze. Będą mogli się wyspać. Nie było ich wtedy, niech się teraz pobawią i pogłaszczą własne ego.

Kto pamięta, wie jak było. Kto się stawiał, a kto spał do południa. Kto był zagrożeniem dla komuny, a kto bronił pracy doktorskiej, bo „Odkładałem zaangażowanie się w opozycję do momentu obrony doktoratu. Byłem przekonany, że jeśli zaangażuję się wcześniej, to już się nie obronię”.

Obrona była kilka lat wcześniej, ale widocznie odpoczynek po niej trwał długo...

Teraz w nowych podręcznikach historii nie ma prawdziwych bohaterów tamtych czasów. Są za to słuszni. Cóż, nowe wyzwanie dla rodziców i dziadków. Widać tak już w naszewj ojczyźnie musi być.

• Re: Baner|depozytariusz fragmentu prawdy:-) 7.12.2017, 0:22
    Wyzłośliwianie się na temat Odessy:-(
    Taka karma... Czarny kot Okudżawy może tylko na początku nosił myckę, ale w miarę zdobyczy socjalizmu koty mają teraz ich chyba całą kolekcję...
    Toż to ojciec musiałby zorganizować marsze "przebudź się Rydzyku", powróć do liturgii Wszechczasów. rozpocznij kult Polaka na tronie Piotrowym: św. Piusa X...
    To dopiero byłoby źródło żywej wody dla narodu...
    http://www.fronda.pl/forum/wlasciwy-test-na-to-czy-jestes-modernista,82782.html http://www.fronda.pl/forum/sluszne-argumenty-pani-ann-i-pana-enrque111-w-obronie-przed-agresywnym-modernizmem,83556.html
    Odpowiedz
  • Re: Baner|circ 7.12.2017, 3:02
    Ja w Nowej Hucie w nocy darłam się z okna na ZOMOwców którzy po cichu okrążyli strajkującą zajezdnię autobusową. Mama z siostrą odciągały mnie od okna ''bo nas zabiją''.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook