Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Atak Izraela na Polskę!

dodano: 15.05.2019, 14:36
akcje wątku: drzewko

Autor: DelfInn

Można? Można.

W tym problem.

I o tym właśnie mówi Kościół.

Wystarczy tylko wytrzeć uszy.

• Re: Atak Izraela na Polskę!|waldens 15.05.2019, 14:37
    Aż tylu ich na Wiejskiej?
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: Atak Izraela na Polskę!|Potfur 15.05.2019, 14:40
    Teraz Rotę śpiewamy: "Nie będą Żydzi pluć nam w twarz...."
    Odpowiedz
  • Re: Atak Izraela na Polskę!|kandydat 15.05.2019, 14:42

Teraz Rotę śpiewamy: "Nie będą Żydzi pluć nam w twarz...."

… ni dzieci nam żydowić!
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Atak Izraela na Polskę!|DelfInn 15.05.2019, 14:50
    jest ślisko. po prostu.
    Odpowiedz
  • Re: Atak Izraela na Polskę!|twardek 15.05.2019, 14:51
    Na S24 wpisałem do noty " Azari o ataku na Magierowskiego: Potępiam tego typu akty przemocy" komentarz, który tu chyba będzie pasował:
    "Przyjmując, że rządy Zjednoczonej Prawicy są, per saldo, dla Polski pożyteczne - z tego incydentu może zrodzić się, w takim kontekście, coś dobrego. Wygląda bowiem na to, że obóz rządzący dostaje od Izraela jakieś wyjątkowe okazje. Mianowicie, o ile mi wiadomo - stanowcze oświadczenia Prezesa i Premiera w sprawie roszczeń, przysporzyły im trochę wahających się dotąd wyborców. Incydent z ambasadorem Magierowskim jest kolejną okazją do dobrego zaprezentowania sie poprzez mocną reakcję. Jak narazie jest raczej miękka. Trzeba być jednak dobrej myśli, gdyż Izrael w sprawie tego chuligana nic nie zrobi, no może coś zamarkuje z chorobą psychiczną itp. W takim przypadku rząd powinien odesłać p. Azari na bezterminowe konsultacje do jej ojczyzny (w tle jest przecież nie wyjaśniona sprawa drogowej kolizji kolumny samochodowej premier Szydło w trakcie jej wizyty w Izraelu, w roku 2016). Przy takim zwrocie sytuacji, wszyscy nasi rodacy boczący się na PiS jedynie za orientację na Żydo-Amerykanów, zostaną niechybnie 'przekonani'. Wiadome już z nieoficjalnych badań, znaczące zwycięstwo w wyborach Zjednoczonej Prawicy nad Targowicą może przekształcić się wówczas w masakrę tej ostatniej. Gdyby sprawy poszły tym torem, to można by (i trzeba by) głosować na Konfederację. PiSowi to nie zaszkodzi a wyborcze wypączkowanie marodowej prawicy na scenie politycznej, będzie otwarciem nowego etapu w naszym wybijaniu się na niepodległość"
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook