Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Arabska telewizja ostrzega przed Polakami

dodano: 15.11.2017, 4:05
akcje wątku: drzewko

Autor: Ola

Na każdym kroku widać, że Pan Bóg Polsce pomaga. Dziekuję Ci za to Boże.

http://telewizjarepublika.pl/ale-odlot-arabska-telewizja-ostrzega-przed-polakami-przed-czym-zobacz,56634.html

https://www.youtube.com/watch?v=TG7Q2vFmVCc

• Re: Arabska telewizja ostrzega przed Polakami|miś Korbiniana 15.11.2017, 8:00
    :-)))

Wsrod prostych muzulmanow na Zachodzie istnieje urban legend, ze jak ich Polacy dopadna to ich ochrzcza, ze juz na sile ochrzcili niejednego, wiec raczej Polakow omijac szerokim lukiem, bo a nuz maja flakon ze swiecona woda w kieszeni. ;-)

Raz w tlocznym tramwaju Somalijczycy tak sie rozpychali, ze prawie urwali mi torbe z zakupami. Mialem tam m.in. szynke wiec mowie "zaraz mi pan zmiazdzy moja wieprzowine", momentalnie mialem wokol siebie z metr wolnego miejsca. :-D Ich nie trzeba sie bac, Stas Tarkowski sie nie bal czy inna Baska Wolodyjowska, to czemu mamy zarazac sie psychoza i islamoFOBIA od Zachodniakow. ;-))
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: Arabska telewizja ostrzega przed Polakami|Darcheville 15.11.2017, 8:46

:-)))

Wsrod prostych muzulmanow na Zachodzie istnieje urban legend, ze jak ich Polacy dopadna to ich ochrzcza, ze juz na sile ochrzcili niejednego, wiec raczej Polakow omijac szerokim lukiem, bo a nuz maja flakon ze swiecona woda w kieszeni. ;-)

Raz w tlocznym tramwaju Somalijczycy tak sie rozpychali, ze prawie urwali mi ...

popieram,to niech raczej oni boją się nas i naszej wieprzowiny,a tej ci u nas dostatek (;
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Arabska telewizja ostrzega przed Polakami|2013 Zuzelski 15.11.2017, 9:18
    Bo ISIS to jest pikuś przy PISIS
    Odpowiedz
  • Re: Arabska telewizja ostrzega przed Polakami|Zawistowski2 15.11.2017, 12:06
    Bać się islamistów :))) Wolne żarty.
    Podziwiam skuteczność speców od propagandy, którzy potrafili wyzwolić taki klimat oraz poziom odbiorców (których pierwsza ligę można oglądać w marszach przeciw zagrożeniom, które nie ma ale mogą być).

No dobrze, ale zobaczmy liczby:
    Ofiary terroryzmu w Europie - rok 1979 (ugrupowanie chrześcijańskie): 1019 ataków (średnio 3 dziennie), w tych latach rocznie 300-400 ofiar, obecnie jest to kilka razy mniej (50-150 rocznie). Dla porówna Ilość ludzi zamordowanych przez kobiety w samej Polsce - ok.80 rocznie

Ostatnie akty terroru:
    Barcelona , ofiary - 16. W tym 5 zamachowców, zabitych przez... jednego (!) policjanta
    Teksas - sprawca: były żołnierz USA - 26 ofiar ( w tym kobieta ciężarna)
    Las Vegas - sprawca dziadek ze strzelbą: 50 ofiar
    To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.
    Odpowiedz
  • Re: Arabska telewizja ostrzega przed Polakami|Zawistowski2 15.11.2017, 12:23

Gloryfikacja napastników o orężu i środkach masowej zagłady, do których na dziś należą noże i ciężarówki, wiec do poziomu helikopterów, rakiet i łodzi podwodnych troszkę im brakuje nie jest na miejscu.
    Nie mówiąc o samych "islamskich wojownikach", których skuteczność, pomimo poświęcenia, nie dogania ani jankeskiego emeryta, ani polskich niewiast,
    To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook