Otwarte forum dyskusyjne Frondy

[ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?

dodano: 14.09.2018, 12:50
akcje wątku: drzewko

Autor: drabinka

Zostawiłem tu drabinkę, ale gdzie ona się podziała?

A. Tak

B. Nie

C. Wisi mi to jak kilo kitu

• Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|Pepe z Kekistanu 14.09.2018, 12:55
    Nie. TT rulez!
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|Sebinus 14.09.2018, 12:59
    D. Cóż trochę bo na tym forum spędziłem szmat czasu,patrząc jaki rak go toczy będzie jednak lepiej aby wyparował z sieci razem z samą Frondą ; ten serwis sam nie raz ośmieszał wiarę,nie muszę otwierać Gazwyb. czy Nie Orbana - otworzyć wystarczy główną Frondy.
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|Agnes32 14.09.2018, 13:21
    Bardzo. Nigdzie się tak dobrze nie bawię.
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|DelfInn 14.09.2018, 14:29
    A
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|Chumbawamba 14.09.2018, 15:28
    Brysiu niech Ci będzie, że Ci odpowiem. Na koniec z racji, że ff umiera:
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|Kapulik 14.09.2018, 15:50

Brysiu niech Ci będzie, że Ci odpowiem. Na koniec z racji, że ff umiera:

Jaki ten Stefan przewidywalny, niezależny publicysta frondy jeden. Jaki on mstliwy, że go nie wzięli na redaktorka frondy.
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|mariaelena 14.09.2018, 16:01

Jaki ten Stefan przewidywalny, niezależny publicysta frondy jeden. Jaki on mstliwy, że go nie wzięli na redaktorka frondy.

Obsesja na punkcie "brysia"?

Można mieć i takue "kółka" zainteresowań ;)
    „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|mariaelena 14.09.2018, 16:02
    Tak, fajne ludzie jesteście, wbrew pozorom :)
    „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|Altek 14.09.2018, 17:49
    za grzechy
    Nie troszcz się zbytecznie i zdaj to rozporządzeniu Bożemu. bł. Edmund Bojanowski
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|ℳrohny 14.09.2018, 18:04

za grzechy

Fronda niech sama żałuje za grzechy.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: [ankieta] Czy będziesz żałował(a), gdy #fforumek zniknie z sieci?|Maciej_Markisz 14.09.2018, 21:45
    a.) Mimo wszystko: tak, będę żałował. Mimo wszystko lubię to forum, bo ścierają się tu centrowe, lewicowe i prawicowe poglądy. Nie ma też sytuacji dominacji 5 moderatorów zaprzyjaźnionych ze sobą i wiodących prym w rozmowach. A więc: TAK.
    Jak pogodzić pożądanie z cnotami?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook