Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ale cyrk !

dodano: 28.05.2019, 11:33
akcje wątku: drzewko

Autor: Wojo

https://youtu.be/lzigiPUXNzI

Zobaczcie, jak się robi politykę, jak uchwala prawo w Eurokołchozie.

Posłom PiS czy Po najwyraźniej to nie przeszkadza, bo nie protestowali.

• Re: Ale cyrk !|tia 28.05.2019, 11:36
    Stare. A politycy PiSu tym się nie przejmują, bo w europarlamencie i tak będą planktonem i ch rąk nikt nie będzie widział. Europarlament jest tylko dla kasy, a nie dla większych idei.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Ale cyrk !|Wojo 28.05.2019, 11:45

Stare. A politycy PiSu tym się nie przejmują, bo w europarlamencie i tak będą planktonem i ch rąk nikt nie będzie widział. Europarlament jest tylko dla kasy, a nie dla większych idei.

Dla kasy i dla immunitetu - taka emerytura po "sukcesach" w kraju.
    Odpowiedz
  • Re: Ale cyrk !|tia 28.05.2019, 11:47

Dla kasy i dla immunitetu - taka emerytura po "sukcesach" w kraju.

Naród tego chce, to niech ma.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Ale cyrk !|Annbis 28.05.2019, 12:06

Naród tego chce, to niech ma.

Naród w swojej masie jest głupi, jak but. 80 % obywateli nie powinno mieć prawa głosu.
    Odpowiedz
  • Re: Ale cyrk !|Agnes32 28.05.2019, 12:15

Naród w swojej masie jest głupi, jak but. 80 % obywateli nie powinno mieć prawa głosu.

Mam nadzieję, że dla lepszego efektu tupnęłaś nóżką i zacisnęłaś piąstki.
    Odpowiedz
  • Re: Ale cyrk !|Polipid3 28.05.2019, 12:33

Mam nadzieję, że dla lepszego efektu tupnęłaś nóżką i zacisnęłaś piąstki.

ma pancię naśladować?
    Odpowiedz
  • Re: Ale cyrk !|Annbis 28.05.2019, 19:06

ma pancię naśladować?

Rządząca PiS dopilnowała, aby Konfederacja była omijana niemal przez wszystkie media, ewentualnie ostro w nich atakowana. Co innego tęczowa Wiosna i jej lider pederasta Robert Biedroń. Nie trudno było bowiem wyczuć, że promowanie Biedronia trwa w najlepsze za aprobatą PiS-u.
    Dzięki przekroczeniu progu wyborczego partia sodomitów na poważnie zaistniała w polskiej polityce.
    Tylko czekać, jak z kościołów zrobią tęczowe burdele.
    Odpowiedz
  • Re: Ale cyrk !|Agnes32 28.05.2019, 23:47

ma pancię naśladować?

Ja nie tupię. Ja turlam się ze śmiechu.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook