Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Akademia Liderów Opinii

dodano: 26.09.2013, 10:00
akcje wątku: drzewko

Autor: Bart87

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja popularnego kursu Akademia Liderów Opinii. Inauguracja będzie miała miejsce w katowickim Klubie Marchołt, w czwartek 3 października o godz. 17.30. Wykład otwarcia pt. „Sowieckie ludobójstwo na Polakach w latach 1937-1938” wygłosi dr Tomasz Sommer, redaktor naczelny tygodnika Najwyższy Czas! Wykład będzie połączony z kiermaszem książki prawicowej, na której będzie można nabyć najnowszą książkę autora pt. „Dzieci operacji polskiej mówią”. Spotkanie poprowadzi dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji.

Z kolei w poniedziałek 14.10 w gliwickim Kościele pw. Chrystusa Króla odbędzie się spotkanie z ks. dr Markiem Dziewieckim. Ten jeden z najwybitniejszych rekolekcjonistów w Polsce opowie o zagrożeniach dla rodziny wynikających z rozpowszechniania się ideologii gender.

W listopadzie i grudniu wszystkim kursantom i użytkownikom platformy e-learningowej, zostaną udostępnione wykłady z kursu filozofia polityki on-line powstałego dla Szkoły Wyższej im. ks. J. Tischnera w Krakowie. Są to: myśl polityczna św. Augustyna (wykład prof. B. Szlachta, ćwiczenia Podniesiński, Przychodzeń), myśl polityczna św. Tomasz z Akwinu (wykład prof. B. Szlachta, prof. J. Bartyzel, ćwiczenia Podniesiński, Przychodzeń), myśl polityczna Johna Locke’a (wykład prof. Z. Rau, ćwiczenia Podniesiński, Przychodzeń), liberalizm Rawlsa i Nozicka (wykład prof. Z. Rau, ćwiczenia Podniesiński, Przychodzeń).

Ponadto w poniedziałek 25 listopada w Kościele pw. Chrystusa Króla w Gliwicach, przy ul. Okrzei, odbędzie się wykład specjalny i promocja książki Anny Golędzinowskiej pt. „Ocalona z piekła”. Autorka – była modelka mieszkająca w Mediolanie i prezenterka włoskiej telewizji, opowie o kulisach rządzących show-biznesem i o swoim nawróceniu.

W grudniu planowane są wykłady ks. prof. W. Chrostowskiego i prof. R. Legutki.

W Akademii Liderów Opinii można uczestniczyć tradycyjnie, jak i online. Dzięki platformie e-learningowej w prosty sposób można mieć dostęp do wykładów, ćwiczeń i testów nie wychodząc z domu.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook