Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Admin srogi...

dodano: 23.03.2010, 2:59
akcje wątku: drzewko

Autor: Alium

Zdając sobie sprawę, ze ten wątek może podpaść pod pkt 2 poniższej isty
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=2525769
pozwolę sobie jednak zadać Adminowi/Adminom FForum parę pytań:
- Czy obserwowana ostatnio wysoka aktywność "czyścicielska" to jednorazowe porządki czy początek bardziej rygorystycznego podejścia do FForum?
- Czy banowani są albo będą informowani o tym fakcie drogą mailową albo w inny sposób? Bo na razie podobno muszą się tego domyślać. Poza tym wtedy mieliby jasność czy ban jest permanentny czy czasowy
- Jaki jest status wpisów dokonanych przez osoby zbanowane przed "nałożeniem kary"? Parę razy zdarzyło się bowiem, że przy okazji banowania znikały nie tak znowu stare a naprawdę ciekawe wpisy ukaranych?
- Czy jest możliwość aby gdzieś była lista samych tytułów wykasowanych wątków?

• Re: Admin srogi...|Erro 23.03.2010, 3:01
    Twierdzące odpowiedzi na powyższe pytania są postulatami z grubsza słusznymi, tedy popieram.
    Przystanek: Fight Club.
    Odpowiedz
  • Re: Admin srogi...|Kryz 23.03.2010, 3:04
    > - Czy obserwowana ostatnio wysoka aktywność "czyścicielska"

> to jednorazowe porządki czy początek bardziej

> rygorystycznego podejścia do FForum?

Być może jest to konieczność spowodowana obciążeniem wysłużonego serwera. W ramach odetkiwania.
    "Albercik! Wychodzimy!"
    Odpowiedz
  • Re: Admin srogi...|Erro 23.03.2010, 3:16
    Jeszcze jedno!

Mi się wydaje, że powinno być wiadomo, kto ma uprawnienia administratora/moderatora.
    Odpowiedz
  • Re: Admin srogi...|Phantom 23.03.2010, 3:18

Jeszcze jedno!
    Mi się wydaje, że powinno być wiadomo, kto ma uprawnienia administratora/moderatora.

Przeważnie wiadomo. Tylko u nas tajemnica...
    Raz powiedziałem - ale mi sie durniowi porąbało.
    Odpowiedz
  • Re: Admin srogi...|Alium 23.03.2010, 3:23

Jeszcze jedno!

To akurat nie jest dobry pomysł.

Ja jestem zwolennikem sytuacji, w której Admin/Admini są anonimowi. A wszelkie informacje porządkowe idą z osobnego konta.

Bo to, że administrator nie powinien kierować się osobistymi sympatiami czy uprzedzeniami nawet nie podlega dyskusji. Chociaż na FF można odnieść wrażenie, że jest inaczej
    Odpowiedz
  • Re: Admin srogi...|Erro 23.03.2010, 3:32

To akurat nie jest dobry pomysł.
    Ja jestem zwolennikem sytuacji, w której Admin/Admini są anonimowi. A wszelkie informacje porządkowe idą z osobnego konta.
    Bo to, że administrator nie powinien kierować się osobistymi sympatiami czy uprzedzeniami nawet nie podlega dyskusji. Chociaż na FF można odnieść wrażenie, że jest inaczej

Nie powiem, żeby w tym wpisie nie było słusznych racji. Niemniej pozostanę przy swoim.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook