Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.

dodano: 12.06.2019, 22:47
akcje wątku: drzewko

Polecam uwadze Szanownego Kolegi

http://ewa-rembikowska.szkolanawigatorow.pl/strategia-polski-suwerennej

pozdrowienia:))

• Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|Orest 12.06.2019, 22:51
    Też bym pozdrowił pana Miecia, gdybym z Mieciem miał coś zmiecać.

https://www.fronda.pl/forum/znow-modna-jest-broda-jezusa-na-widokowkach-z-nablusa,52804.html

2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|twardek 12.06.2019, 23:58

Też bym pozdrowił pana Miecia, gdybym z Mieciem miał coś zmiecać.

https://www.fronda.pl/forum/znow-modna-jest-broda-jezusa-na-widokowkach-z-nablusa,52804.html

Kto nie z Mieciem, tego zgnieciem... (dla młodych: taki szyderczy przytyk krążył o Mieczysławie Moczarze, szefie MSW w pewnym okresie 'kadencji' Gomułki kiedy to dobrano sie do tyłka Żydom, z kulminacją po Marcu 68'
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|henryk1 12.06.2019, 22:54
    Henrysław również przesyła pozdrowienia Twardosławowi:)
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|henryk1 12.06.2019, 22:55

Henrysław również przesyła pozdrowienia Twardosławowi:)

Adalbertosławowi takoż:)
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|Adalbert1241 12.06.2019, 23:06

Adalbertosławowi takoż:)

:))) Henryku w taki upał jeszcze nie spisz? :)))
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|henryk1 12.06.2019, 23:18

:))) Henryku w taki upał jeszcze nie spisz? :)))

Jak można spać? Noce takie są upalne, a komary spać nie dają. Co i rusz koło dupy przelatają. Rymło się?:)
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|kandydat 12.06.2019, 23:30

Jak można spać? Noce takie są upalne, a komary spać nie dają. Co i rusz koło dupy przelatają. Rymło się?:)

Na 12. piętrze w środku miasta nie na komarów. Nawet much nie ma. Ale jest 25°C.

https://www.youtube.com/watch?v=5aW-GFzQ7hA

Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|Adalbert1241 13.06.2019, 0:02

W Stolicy jakoś komarów niedużo.Chwała Bogu jest przewiew. Niestety działalność samorzadowo miejska sieje nieludzkie spudtoszenie w strukturze.Zgubna chęć zarobienia pod byle pretekstem generuje za pomocą ludzi pozbawionych rozumu prawdziwe spustoszenie w strukturze miasta coraz bardziej po chamsku betonowanego i obkładanego bezrozumnie kamieniem (importowanym bo swojegu juz nie ma ) dla zysku. Zamiast więcej zieleni to więcej kostki Bauma i chińskiego granitu jak popadnie . Palikowanie i wieżowce .A znależc miejsce do parkowania graniczy z cudem.Koniec jest wiadomy. To jeszcze nie Frakfurt ale blisko.
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|Adalbert1241 12.06.2019, 23:15
    U nas teraz 29 a wdzien było 36. Jest upalnie rzec by można.
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|twardek 13.06.2019, 0:19
    Młodzi Przyjaciele, dzięki, jestem wzruszony. Oczywiście, jako stary spiskowiec zamartwiam sie w czym rzecz...
    Przy okazji, dwie godziny temu wróciłem z całodziennej niemal wyprawy, którą odbyłem Osiołkiem świadcząc przysługę mojej starszej o 4 lata koleżance. Dzielna kobitka, robi remanentowe już podróże - jak to określa. Godzi mi się tu dodać, że w Osiołku nie działa klimatyzacja, więc byłem chwilami wściekly. Wychodziłem wszakże z tego stanu, zerkając na współpasażerkę i widząc, że jest jej o wiele gorzej. Nie to, żebym się radował, ale skoro upierała się, że mimo wiadomej nam prognozy pogody - jednak dzisiaj pojechać, no to odrobinkę radości z jej rozwścieczenia miałem prawo czerpać.
    Jutro wykorzystam oba podane przez Was linki - dzisiaj coś muszę jeszcze przeczytać i do łóżeczka. Spróbujcie usnąć. Podobno nieźle robi buteleczka 0,5 L piwka. Jeżeli Wam się uda, to kolorowych snów. Pozdrawiam.
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Adalbert Koledze Twardkowi podrowienie.|DelfInn 13.06.2019, 11:12

Młodzi Przyjaciele, dzięki, jestem wzruszony. Oczywiście, jako stary spiskowiec zamartwiam sie w czym rzecz...
    Przy okazji, dwie godziny temu wróciłem z całodziennej niemal wyprawy, którą odbyłem Osiołkiem świadcząc przysługę mojej starszej o 4 lata koleżance. Dzielna kobitka, robi remanentowe już podróże - jak to określa. Godzi mi się tu dodać, że ...

bog zaplac, panie.

i dobrego dnia :)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook