Otwarte forum dyskusyjne Frondy

A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię

dodano: 14.05.2019, 22:35
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Biblijny chrześcijanin. Polak. Patriota. Stabilny geniusz.

Isaac Kappy twierdził, że m.in. Steven Spielberg i Tom Hanks są pedofilami. Skoczył z mostu (może ktoś mu pomógł?) w stanie Arizona. 

https://pbs.twimg.com/media/D6jRqgbX4AA39VX.jpg

• Re: A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię|PiSowczyk 14.05.2019, 22:45
    Odnoszę dziwne wrażenie, że w samym Hollywoodzie jest więcej pedofilów niż w Kościele katolickim.
    Odpowiedz
  • Re: A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię|tia 14.05.2019, 23:39

Odnoszę dziwne wrażenie, że w samym Hollywoodzie jest więcej pedofilów niż w Kościele katolickim.

Dobrze płaci PiS za komenty, wystarczy na byle jakie życie czy może stać na luksusy?
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię|PiSowczyk 15.05.2019, 1:32

Dobrze płaci PiS za komenty, wystarczy na byle jakie życie czy może stać na luksusy?

PSI nie musi mi płacić, pracuję dla Mosadu.
    Odpowiedz
  • Re: A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię|tia 15.05.2019, 17:39

PSI nie musi mi płacić, pracuję dla Mosadu.

:-D
    Bystre, podoba mi się :-)
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook