Otwarte forum dyskusyjne Frondy

75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka

dodano: 15.04.2018, 16:45
akcje wątku: drzewko

Sesję plenarna Federacji Konferencji Episkopatów Oceanii (Fcbco):

"Spotkanie to ma miejsce w Port Moresby w Papui Nowej Gwinei, a jego tematem jest: „Troska o nasz wspólny dom – Oceanię: morze wyzwań”. Poruszane zagadnienia nie ograniczają się tylko do ochrony środowiska, ale skupiają się także na konsekwencjach zmian klimatycznych, których doświadczają kraje tego kontynentu [kontynent?]. Chodzi więc o opiekę i poszanowanie praw człowieka, gdyż katastrofy ekologiczne są przyczyną zwiększającego się ubóstwa, niesprawiedliwości społecznej, migracji i przesiedleń.

https://www.vaticannews.va/content/dam/vaticannews/images-multimedia/santa-sede/cardinal%20ParolinAEM.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.cropped.750.422.jpeg

W sesji plenarnej Federacji Konferencji Episkopatów Oceanii bierze udział około 75 biskupów pochodzących z Australii, Nowej Zelandii, Wysp Pacyfiku, Papui Nowej Gwinei oraz Wysp Salomona".

https://www.vaticannews.va/pl/kosciol/news/2018-04/oceania-konferencja-biskupi-parolin.html

• Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|Niechodliwy 15.04.2018, 16:57
    Czy to źle, że biskupi bronią praw człowieka i nakazują dbać o środowisko naturalne?
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|[email protected] 15.04.2018, 17:45

Czy to źle, że biskupi bronią praw człowieka i nakazują dbać o środowisko naturalne?

Nie.
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|Niechodliwy 15.04.2018, 18:00

Nie.

To w czym problem?
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|[email protected] 15.04.2018, 18:18

To w czym problem?

Ja problemów nie mam.
    A Ty szukasz i nie możesz trafić?
    Nie pomogę Ci.
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|Niechodliwy 15.04.2018, 18:21
    No bo nie wiem czy to jest wątek pochwalny czy potępiający?
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|[email protected] 15.04.2018, 18:28

No bo nie wiem czy to jest wątek pochwalny czy potępiający?

Tylko takie rodzaje wątków znasz: "pochwalny", "potępiający"?
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|Niechodliwy 15.04.2018, 18:36

Tylko takie rodzaje wątków znasz: "pochwalny", "potępiający"?

To niech się pani sama ustosunkuje, wtedy wszyscy się dowiemy.
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|[email protected] 15.04.2018, 18:41

To niech się pani sama ustosunkuje, wtedy wszyscy się dowiemy.

"Wszyscy się dowiemy", gdy odpowiesz na moje pytanie.
    Zapytałam: "Tylko takie rodzaje wątków znasz: "pochwalny", "potępiający"?
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|Niechodliwy 15.04.2018, 18:50

"Wszyscy się dowiemy", gdy odpowiesz na moje pytanie.
    Zapytałam: "Tylko takie rodzaje wątków znasz: "pochwalny", "potępiający"?

Ja z wielką chęcią z panią ponegocjuję w tym temacie, ale bez warunków wstępnych.
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|[email protected] 15.04.2018, 18:56

Ja z wielką chęcią z panią ponegocjuję w tym temacie, ale bez warunków wstępnych.

To może chociaż grę wstępną zaproponuj.
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|Niechodliwy 15.04.2018, 19:05

To może chociaż grę wstępną zaproponuj.

Na pierwszej randce? Nie odważyłbym się. Wciąż uważam się za dżentelmena.
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|[email protected] 15.04.2018, 19:13

Na pierwszej randce? Nie odważyłbym się. Wciąż uważam się za dżentelmena.

O jakiej "pierwszej randce" piszesz?
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|[email protected] 15.04.2018, 19:14

O jakiej "pierwszej randce" piszesz?

Uprzedzam. Jestem kobietą zamężną. Nie randkuję.
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|Niechodliwy 15.04.2018, 19:21

Uprzedzam. Jestem kobietą zamężną. Nie randkuję.

Odetchnąłem z ulgą!
    Odpowiedz
  • Re: 75 biskupów Oceanii, to sami ekolodzy i obrońcy praw człowieka|[email protected] 15.04.2018, 19:23

Odetchnąłem z ulgą!

Bardzo ładnie mi odpisałeś.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook