Otwarte forum dyskusyjne Frondy

5 pytan...

dodano: 11.03.2018, 19:20
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

Zatrzymaj to e-mail, moze przydac sie w przyszlosci!!!!!

5 najtrudniejszych pytan dla mezczyzny:

1. O czym myslisz?

2. Czy mnie kochasz?

3. Czy jestem gruba?

4. Czy ona jest ladniejsza ode mnie?

5. Co bys zrobil gdybym umarla?

Co czyni te pytania trudniejszymi niz inne trudne, to fakt ze kazde gwarantuje awanture, ciche dni itp jesli odpowiedziane nieprawidlowo ( np mezczyzna powie prawde).

W zwiaku z czym, jako service dla publicznosci, kazde pytanie bedzie przeanalizowane, lacznie z mozliwymi odpowiedziami.

Pytanie 1: O czym myslisz?

Poprawna odpowiedz na to – przepraszam kochanie, bylem zamyslony, rozmyslalem o tym jaka mila, wspaniala, opiekuncza I piekna kobieta jestes I jaki szczesliwy jestem ze cie spotkalem.

Ta odpowiedz oczywiscie nie ma najmniejszego zwiazku z prawda, ktora w wiekszosci przypadkow wyglada tak:

1. Brydz

2. Rybaczenie

3. Zagle

4. Bar

5. Jak ty utylas

6. O ile ona jest ladniejsza od ciebie

7. Na co wydal bym pieniadze z ubezpieczenia gdybys umarla.

Pytanie 2: Czy mnie kochasz?

Poprawna odpowiedz jest TAK – mozna uzyc troche nadgorliwosci I odpowiedziec TAK kochanie.

Niepoprawne odpowiedzi moga wygladac tak:

1. Jasne

2. Bedziesz sie lepiej czuc gdy ci powiem ze tak?

3. To zalezy co rozumiesz przez kocham.

4. Czy to ma znaczenie?

5. Kto, ja?

Pytanie 3: Czy jestem gruba?

Poprawna odpowiedz to entuzjastyczne – oczywiscie ze NIE!

Wsrod niepoprawnych odpowiedzi znajdziemy:

1. W porownaniu z czym?

2. Nie nazwalbym cie gruba ale nie jestes szczupla

3. Te kilka extra kilogramow pasuje ci.

4. Widzialem grubsze

5. Mozesz powtorzyc pytanie – myslalem o tym na co wydalbym pieniadze z ubezpieczenia gdybys umarla.

Pytanie 4: Czy ona jest ladniejsza ode mnie?

Poprawna odpowiedz to znowu entuzjastyczne – oczywiscie ze NIE!!!

Niepoprwne odpowiedzi:

1. Tak, ale ty masz lepsza osobowosc

2. Nie ladniejsza ale z pewnoscia szczuplejsza

3. Nie tak ladna jak ty w jej wieku

4. Okresl ladniejsza

5. Powtorz pytanie – myslalem o tym na co wydalbym pieniadze z ubezpieczenia gdybys umarla.

Pytanie 5: Co bys zrobil gdybym umarla?

Prawdziwa odpowiedz to oczywiste KUPIE CORVETTE I YACHT

Najgorsze pytanie jestes bez wyjscia  I bez wzgledu jak odpowiesz badz przygotowany na co najmniej godzine dodatkowych pytan jak te:

Kobieta: Czy ozenilbys sie jeszcze raz?

Mezczyzna: Oczywiscie ze nie!

Kobieta: Dlaczego nie, nie lubisz byc zonatym?

Mezczyzna: Oczywiscie ze lubie byc zonatym.

Kobieta: Wiec dlaczego nie ozenisz sie powtornie?

Mezczyzna: Dobrze ozenie sie

Kobieta: Zrobilbys cos takiego??? (tu oczywiscie spojrzenie)

Mezczyzna: (wzdycha z oczyma wzniesionymi do gory)

Kobieta: Czy spalbys z nia w naszym lozku?

Mezczyzna: A gdzie bedziemy spali?

Kobieta: Czy schowalbys moje zdjecia I zamienil je na jej?

Mezczyzna: To chyba byloby naturalne.

Kobieta: Czy pozwolilbys jej uzywac moich kijow golfowych?

Mezczyzna: Ona nie moze ich uzywac – jest mankutem.

Kobieta: Cos ty powiedzial???

Mezczyzna: - O qwa…!

• Re: 5 pytan...| Szymon z Cyreny 11.03.2018, 19:34
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|mariaelena 11.03.2018, 20:20
    Tomciu, skarbie, czy ty nie zauwazyłeś, że przytoczony, przez ciebie, skecz anuluje pierwsze pytanie, jako bezpodstawne?
    Pierwsze powinno brzmieć: czy ty w ogóle myślisz?
    Pytanie drugie również z automatu odpada, jesli nie myśli to i do uczuć wyższych niezdolny.
    Pytanie trzecie- j.w- cóz warta jest opinia bezmyslnego osobnika?
    Pytanie czwarte: jakie znaczenie ma gust osobnika niezdolnego do myślenia i uczuc wyższych? Nie prosciej do sklepu z zabawkmi wysłać?
    Pytanie piąte: bez naczenia, najproscij wydziedziczyć, "za skórę" też nie zgarnie, a kije golfowe niech opchnie na allegro.
    ;)
    „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|Ateistyczny lewak 11.03.2018, 20:53
    @mariaelena - mowisz z teoretycznego punktu widzenia czy z praktyki??? Kobitki bardzo lubia zadawac to pierwsze pytanie... o czym myslisz, malo tego oczekuja jedynie politycznie poprawnej odpowiedzi "o tobie" kazda inna odpowiedz powoduje spaniel na kanapie... az mlody malzonek naumie sie....
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|wirek 11.03.2018, 21:11

@mariaelena - mowisz z teoretycznego punktu widzenia czy z praktyki??? Kobitki bardzo lubia zadawac to pierwsze pytanie... o czym myslisz, malo tego oczekuja jedynie politycznie poprawnej odpowiedzi "o tobie" kazda inna odpowiedz powoduje spaniel na kanapie... az mlody malzonek naumie sie....

Kobitki bardzo lubia zadawac to pierwsze pytanie... o czym myslisz
    Potwierdzam
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|mariaelena 11.03.2018, 21:14

Nie wiem co "kobitki" lubią, ne interesuję się kobitkami ;)

A po drugie: po co marnowac czas zadając zbyt trudne pytania? ;)

Po trzecie- wroć do poprzedniego mojego wpisu i przeczytaj pytanie(to na początku), w przeciwnym razie będę zmuszona wrócic do:" a po drugie.."
    ;)
    „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|Ateistyczny lewak 11.03.2018, 20:54
    @mariaelena - wroc... az mlody malzonek naumie sie klamac...
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|Ateistyczny lewak 11.03.2018, 21:20
    @mariaelena - przeciez odpowiedzialem na Twoje a Ty na moja odpowiedz nie...
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|mariaelena 11.03.2018, 21:23

@mariaelena - przeciez odpowiedzialem na Twoje a Ty na moja odpowiedz nie...

Nie odpowiedziałeś. Zatem wracam do:" a po drugie..." ;)
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|Ateistyczny lewak 11.03.2018, 21:39
    @mariaelena - dobra, dawaj to "po drugie".... rozprawie sie z tym w try miga...
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|mariaelena 11.03.2018, 21:51

@mariaelena - dobra, dawaj to "po drugie".... rozprawie sie z tym w try miga...

"A po drugie: po co marnowac czas zadając zbyt trudne pytania? ;)"
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|Ateistyczny lewak 11.03.2018, 22:12
    @mariaelena - zeby poznas sens zycia...
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|Sebinus 12.03.2018, 0:11
    Jemu widzę coraz gorzej się robi pod kopułą.
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|Zawistowski2 12.03.2018, 0:21
    Wystarczy na 1 pytanie odpowiedzieć poważnie:
    "O przyszłości"
    i już kolejnych pytań nie będzie
    Ani ponownych prób.
    To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.
    Odpowiedz
  • Re: 5 pytan...|Ratatosia 12.03.2018, 10:25
    Jesli w zwiazku jakis temat jest tabu albo lepiej nie zadawac pewnych pytan, to taki zwiazek nie ma sensu.
    A jesli mezczyzna musi kombinowac jak odpowiedziec, szczegolnie na drugie pytanie, to po co on w ogole jest z ta kobieta? Masochista czy sadysta?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook