Otwarte forum dyskusyjne Frondy

[11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)

dodano: 11.02.2019, 8:40
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

(Mk 6, 53-56) 
"Gdy Jezus i uczniowie Jego się przeprawili, przypłynęli do ziemi Genezaret i przybili do brzegu. Skoro wysiedli z łodzi, zaraz Go rozpoznano. Ludzie biegali po całej owej okolicy i zaczęli znosić na noszach chorych tam, gdzie jak słyszeli, przebywa. I gdziekolwiek wchodził do wsi, do miast czy osad, kładli chorych na otwartych miejscach i prosili Go, żeby ci choć frędzli u Jego płaszcza mogli dotknąć. A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie".

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" (Mt 11, 28).

Jezu, ufam Tobie.

+++

• Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|Chumbawamba 11.02.2019, 8:46
    Troche się Boziowi chyba choruje od ponad 2000 lat, bo chorób ani nie ubywa i uzdrowień mniej. Skoro wszechmocny Bozio sam nie może uzdrawiac już (zapytaj dlaczego podczas "rozmowy" codziennej), to moze jakis totem niech postawi na placu św. Piotrka na przykład, co to po dodtknięciu będzie uzdrawiał ludzi. Czy to za duza sprawa dla bozia jest?
    Odpowiedz
  • Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|Teofila (w podróży) 11.02.2019, 8:49

Troche się Boziowi chyba choruje od ponad 2000 lat, bo chorób ani nie ubywa i uzdrowień mniej. Skoro wszechmocny Bozio sam nie może uzdrawiac już (zapytaj dlaczego podczas "rozmowy" codziennej), to moze jakis totem niech postawi na placu św. Piotrka na przykład, co to po dodtknięciu będzie uzdrawiał ludzi. Czy ...

Ja się Go dotknęłam i odzyskałam zdrowie.
    +
    Odpowiedz
  • Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|Chumbawamba 11.02.2019, 9:25

Ja się Go dotknęłam i odzyskałam zdrowie.
    +

Zgłosilas cud do weryfikacji, coby komisja zbadała? Czy po prostu do lekarza chodziłaś jak myslący człowiek? i zqachaczyłaś po drodze o jakiś totem?
    Odpowiedz
  • Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|Teofila (w podróży) 11.02.2019, 10:56

Zgłosilas cud do weryfikacji, coby komisja zbadała? Czy po prostu do lekarza chodziłaś jak myslący człowiek? i zqachaczyłaś po drodze o jakiś totem?

>Zgłosilas cud do weryfikacji, coby komisja zbadała? i zqachaczyłaś po drodze o jakiś totem?

Nie i nie.

>Czy po prostu do lekarza chodziłaś jak myslący człowiek?

Chodziłam do wielu lekarzy, żaden mi nie pomógł.
    Odpowiedz
  • Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|Cyrenejczyk 11.02.2019, 8:51
    na podstawie własnych obserwacji siebie i osób poznanych stwierdzam, że więź z Jezusem z pewnością leczy choroby psychosomatyczne
    Odpowiedz
  • Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|Teofila (w podróży) 11.02.2019, 9:09

na podstawie własnych obserwacji siebie i osób poznanych stwierdzam, że więź z Jezusem z pewnością leczy choroby psychosomatyczne

+
    Odpowiedz
  • Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|Chumbawamba 11.02.2019, 9:26

pozbywasz się jednego schorzenia nabywasz drugie. Życie Szymuś.
    Odpowiedz
  • Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|Adalbert1241 11.02.2019, 10:36

pozbywasz się jednego schorzenia nabywasz drugie. Życie Szymuś.

No tak. Światy równoległe.
    Odpowiedz
  • Re: [11 II Światowy dzień chorego] "A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie" (Mk 6, 56)|AnnaMS 11.02.2019, 11:56
    Za wszystkich chorych i cierpiących
    +++

Aby potrafili przemieniać cierpienie w ofiarę.
    „Radość w Panu jest waszą ostoją” Ne 8, 10
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook