Otwarte forum dyskusyjne Frondy

100 dni rządu = 100 dni aborcji

dodano: 3.03.2016, 12:10
akcje wątku: drzewko

Autor: AHAWA

*A fructibus eorum cognoscetis eos...* O WARTOŚCI ŻYCIA ROZSTRZYGAJĄ NIE CZYNY, CHOĆBY WIELKIE, ALE MIŁOŚĆ, CHOĆBY MAŁA. ____1 Kor 13____ Jeśli postępujesz tak jak „demokratyczna” większość, to zatrzymaj się i zastanów, gdzie zrobiłeś błąd. www.teologia.pl www.pro-life.pl

co z tą aborcją, ktoś wie? na węgrzech jakoś można nie zabijać dlaczego u nas nic się w tym względzie nie robi żeby to zmienić???

• Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Paweł ("Waldi") 3.03.2016, 12:17
    Rząd wykonuje aborcję?
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Paweł ("Waldi") 3.03.2016, 12:21
    Może też nakłania do niej?
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|baszcz 3.03.2016, 12:28

"na węgrzech jakoś można nie zabijać"

HAHAHA

Na Węgrzech aborcja jest dostępna na życzenie.

Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Rumcajs-owa 3.03.2016, 12:33

HAHAHA

tak to jest, gdy ktoś pisze o tym co by chciał aby zaistniało, a nie sprawdzi u źródła. Takie "chciejstwo"
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|baszcz 3.03.2016, 12:45

tak to jest, gdy ktoś pisze o tym co by chciał aby zaistniało, a nie sprawdzi u źródła. Takie "chciejstwo"

Nie chciejstwo a omamienie. Orbana jest jednak dobrym magikiem. Węgrzy muszą mieć niezłą polewkę słysząc za Polacy go kochają. Czekam na podobny wpis o związkach partnerskich czy o in-vitro.

Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|AHAWA 8.03.2016, 10:32

HAHAHA

a źródełko do tych rewelacji można?
    *A fructibus eorum cognoscetis eos...* O WARTOŚCI ŻYCIA ROZSTRZYGAJĄ NIE CZYNY, CHOĆBY WIELKIE, ALE MIŁOŚĆ, CHOĆBY MAŁA. ____1 Kor 13____ Jeśli postępujesz tak jak „demokratyczna” większość, to zatrzymaj się i zastanów, gdzie zrobiłeś błąd. www.teologia.pl www.pro-life.pl
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|baszcz 8.03.2016, 11:19

a źródełko do tych rewelacji można?

To chyba ja powinienem zapytać skąd Twoje rewelacje… Na Węgrzech, w sprawie aborcji, obowiązuje ustawa z 1992. Słowo "na życzenie" się tam nie pojawia, ale ostatecznie do tego się to sprowadza. W 2014 przeprowadzono na Węgrzech legalnie 32 663 aborcji.

Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Paweł ("Waldi") 3.03.2016, 12:30
    A kto by chciał aborcji, jak można dostać 500 zł na dziecko?
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Paweł ("Waldi") 3.03.2016, 12:37
    "Za to usługi bankowe i zakupy w supermarketach będą
    droższe. I co Ci po tych 500 zł? :P
    Poza tym ja nie mam dzieci, a będę musiał kupować
    drożej :-("
    .
    Powinieneś płacić bykowe, a nie płacisz i jeszcze Ci źle?
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Paweł ("Waldi") 3.03.2016, 13:16
    Prawny zakaz aborcji pewnie będzie wprowadzony w życie, ale najpierw trzeba przygotować grunt, aby społeczeństwo nabrało mentalności odrzucającej zabijanie dzieci nienarodzonych. Na tym tle obecne działania Rządu, polegające na nabieraniu szacunku do najwyższych wartości, wygląda optymistycznie. Trzeba też działać roztropnie, aby nie pogorszyć obecnego kompromisu.
    Będziemy narzekać na PiS, to dodamy punktów opcjom proaborcyjnym. Przylepianie obecnemu Rządowi łatki proaborcyjnej jest nadużyciem.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Adalbert1241 3.03.2016, 14:07

Prawny zakaz aborcji pewnie będzie wprowadzony w życie, ale najpierw trzeba przygotować grunt, aby społeczeństwo nabrało mentalności odrzucającej zabijanie dzieci nienarodzonych. Na tym tle obecne działania Rządu, polegające na nabieraniu szacunku do najwyższych wartości, wygląda optymistycznie. Trzeba też działać roztropnie, aby nie pogorszyć obecnego kompromisu.
    Będziemy narzekać na PiS, to ...

Waldi. Jasne proste i zrozumiałe. Tylko że teraz to będzie robione i tyle. Bez podgotowki wałem ogniowym.
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Adalbert1241 3.03.2016, 15:10
    Drogi Panie Misere Mei. Jeśli coś Pan uraziło z mojej strony serdecznie przepraszam. Mowa a szczególnie pisana bywa czasem żródłem nieporozumień
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|Adalbert1241 3.03.2016, 15:15
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji| 3.03.2016, 22:23
    Mozna zakaz jak na Wegrzech, wtedy wszystkie ainteresowane beda uprawiac turystyke aborcyjna.
    Ale czego oczy nie widza, tego sercu nie zal.
    Faith divides us - death unites us.
    Odpowiedz
  • Re: 100 dni rządu = 100 dni aborcji|AHAWA 7.03.2016, 8:41

Mozna zakaz jak na Wegrzech, wtedy wszystkie ainteresowane beda uprawiac turystyke aborcyjna.
    Ale czego oczy nie widza, tego sercu nie zal.

żeby uprawiać turystykę trzeba mieć za co, a większy koszt to mniejsza chęć uśmiercenia nowego obywatela lub obywatelki, ponadto w porównaniu do Niemiec w Polsce jest o połowę mniejsze zagęszczenie na km2 dlatego przydałoby się kolejne 40mln obywateli
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook