reklama

KSIĄŻĘ POKOJU - Akiane Kramarik

***

Akiane Kramarik to cudowne dziecko. Obdarzona jest niesłychanym talentem malarskim. Urodziła się 1995r. w USA [stan Illinois]  w rodzinie ateistycznej - Litwinki i Amerykanina.

Akiane w wieku czterech lat zaczęła rysować obrazki, które zwracały uwagę swą niezwykłą, dojrzałą formą.

W wieku sześciu lat zaczęła malować pierwsze obrazy, a mając zaledwie siedem lat, objawił się u niej fantastyczny talent poetycki.

W wieku 8 lat namalowała swój najsłynniejszy obraz "Książę Pokoju"

Twierdzi że jej ręką kieruje Jezus i On zsyła jej natchnienia i głębię wizji, które młodziutka malarka ukazuje na płótnie.

- „Zostałam pobłogosławiona przez Boga. A jeśli zostałam pobłogosławiona, to jest tylko jeden jedyny powód, dla którego tak się stało - by rozświetlać drogę innym” - mówi.

Oglądając jej dzieła trudno temu zaprzeczyć, bo jej obrazy, są po prostu niesamowite i trudno wprost uwierzyć, że dziecko jest ich autorem!

Na obrazach prezentuje mikro i makro kosmos - ludzi z różnych kontynentów, przyrodę, zwierzęta, a nawet odległe galaktyki.

Serdecznie zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Akiane Kramarik i jej świata poruszającej, natchnionej twórczości, w której opowiada o swoich spotkaniach z Bogiem.

Galeria zawiera obrazy posegregowane według kolejności powstawania - począwszy od czwartego roku jej życia, do chwili obecnej.

Obrazy zapierają dech i oglądając je pozostaję długo pod ich wrażeniem, są oszołamiające!

--

Poniżej -  "Książę Pokoju"

Obraz namalowany w 2003 r.Zawilec

Zawilec

Komentarze (39):

Zawilec Gru 20, 2011, 11:07 rano

Tu link do galerii Akiane:
 
http://www.akiane.com/store/
 
 

Zakrystianka72 Gru 20, 2011, 11:50 rano

Zawilciu droga - bardzo dziękuję za te ciekawe informacje oraz za ukazanie obrazów młodej malarki! Pozdrawiam słonecznie:) Z Panem Bogiem!

Zawilec Gru 20, 2011, 12:01 po południu

Zakrysiu, wpis ten, jak wiesz, miałam dać po świętach, ale ...nie wytrzymałam :)  po prostu chcę się dzielić tymi wspaniałościami z Wami wszystkimi. 
Dzięki i dużo radości i mocy od Księcia Pokoju - życzę Tobie i Twoim bliskim!
Trzymajcie się, pozdrawiam!
 

KapitanNemo Gru 20, 2011, 1:38 po południu

Zawileczko, dziękuję i pozdrawiam.

leaf427 Gru 20, 2011, 2:36 po południu

Zdałem sobie sprawę ,że rysuję gorzej niż 7-letnie dziecko, o malowaniu już nie wspomnę... Taką Twarz bym od biedy namalował (po tygodniu nieudanych prób), szatę też, nawet oczy ... ale włosy, broda - wyższa szkoła jazdy. Gdyby ktoś mi powiedzial ,że to malował Rosiński (autor Thorgala) to bym uwierzył. Ale Rosiński ma 70 lat a nie 8.
Najnowsze prace podobne  trochę do naszego Siudmaka.

pokaż więcej komentarzy
facebook