reklama

Dzień Pamięci Ofiar Komunizmu

Nie tak dawno Sejm RP przywrócił Święto Trzech Króli jako dzień ustawowo wolny od pracy. Trochę było przy tym sarkania lewaków, że trzeba pracować a nie świętować na co katolicy odpowiadali, że proponują aby w zamian znieść święto pierwszego maja. W końcu stanęło na tym, że Trzech Króli jest wolne a 1 maja też, gdyż Polacy uważają, że skoro dzień jest wolny to już im go nie można odebrać. Tylko 22 lipca jakoś się dało zlikwidować, ale 1 maja trwa nadal siłą inercji.

W związku z tym My, Wielki Wódz Apaczów, którzy na ogół nieomylni jesteśmy, zgłaszamy taki postulat: Skoro nie da się zlikwidować dnia wolnego na 1 maja - to przynajmniej można zmienić nazwę święta.

Niech się Sejm RP zbierze i na najbliższym posiedzeniu przegłosuje, że od tej pory 1 maja nie nazywa się Święto Pracy - tylko Dzień Pamięci Ofiar Komunizmu. A wolne pozostaje nadal, więc naród nie będzie protestował.

Jednym ruchem odbierze się lewicy święto.

Publikujemy ten postulat dzisiaj, na parę miesięcy przed 1 maja, aby było dość czasu na głosowanie. Gdyby co - to proszę pamiętać, że to My, Wielki Wódz Apaczów, jako pierwsi wyszliśmy z takim pomysłem.

Oczekujemy, że w Polsce środowiska narodowe i patriotyczne podchwycą naszą propozycję.

Wielki Wódz Apaczów

Wielki Wódz Apaczów

Komentarze (1):

salvatore Sty 7, 2017, 9:41 rano

Dobry pomysł

facebook