reklama

Stefan Kosiewski: Aforyzmy w porządku czasu

125 co wolno ukrytemu zydowi, to nie tobie, Polakowi 
126. Uchwalili, że nie trzeba dupy ruszać, kiedy ma się gówno do zrobienia za kilkadziesiąt tysięcy euro miesięcznie

 105. ja tam widzę, jak sprawiedliwość żydoska zwycięża po latach nad żydokomunistyczną zbrodnią, bo Prawdziwa Sztuka stawia przecież zawsze obiektywnie na wielość możliwości interpretacji prawa

106  - od kiedy nielegalną kasę przekazuje się legalnemu skarbnikowi?  W jakiej masonerii czeladnik Pigłowski kamienie kuje, że nie rozumie, iż za zdradzenie prawdziwego znaczenia P2 - jak nie worek bokserski, to most Sląsko-Dąbrowski, a propaganda dla niewtajemniczonych.
107. Macierewicz bredzi jak Singer niezdolny do służby wojskowej, który nie rozumie, że rozkaz to rozkaz i albo dobija się wroga zgodnie z otrzymanym rozkazem, albo ratuje się trzy ofiary wywożąc je spod rozkazu karetkami i narażając tym samym własną żonę na to, że będzie wdową bezprizorną, a samemu zostanie się na wieki nieżywym idiotą.
108. Szatan judzi księdza, że nie ma sensu kazanie
na rzecz dobra, gdy zło panuje na całym świecie.
 Defetysta żydoski gasi Narodowca: nie rób nic,
bo z nami nie wygrasz, jesteśmy wszędzie.
 Ograniczenie chazarskiego umysłu postępuje,
zamiast stawać po stronie czyniącego dobro.
109. Chyba powinien dawać innym żydom przykład zachowania wynikającego nie z fascynacji obłędem z lewa, czy z prawa, lecz unikając skrajności czyż nie powinien każdy przewodniczący iść  środkiem morza nienawiści egipskiej suchą stopą?
110. - czy żydówce odbiły foremony? od kiedy panna z dziadem po imieniu? https://pinterest.com/pin/452752568759470347/ czy nie może sobie zgłębiać płycizn aforystyki żydoskiej bez mieszania mnie do tego? 
 111. postawa Narodowca nie jest tym samym, co zachowanie się patrioty; patriotą miłującym Ojczyznę może być żyd w RP, a Narodowcem żyd asymilujący się z Narodem Polskim

112. powyższe napisałem wczoraj, to jest 177 fragment książki; jeżeli ktoś czyta jedno zdanie z Krzyżaków, lub Potopu i twierdzi, że mu te "wiadomości (...) nie odpowiadają" - wystawia o sobie opinię zainteresowanego wiadomościami, jak służby tajne, którym państwo płaci za zbieranie wiadomości i mokrą robotę - w tym wypadku można powiedzieć, że zamoczyła panna G. a czasem i słomka sucha jeno z pozoru.

Kto czyta i słucha, nie błądzi, gdyż oczy i uszy ma ku czytaniu i słuchaniu; poznając prawdę umacniamy w sobie wiedzę, że nie błądzi skała stojąc w miejscu i woda nie błądzi unosząc na falach oblicze skały.
113. Złośliwość piękności nie zaszkodzi; szkoda, bo żydówki bywają też mądre i piękne.
114. Czy Alf Brosza daje na zapowiedzi z Lizą Szafran, że dochodzi się o wymowę nazwisk? Piszę się tak, jak się pisze, a czyta się różnie w różnych stronach i tak, jak kto może albo i potrafi bez chodzenia do logopedy, bo szczególnie z głoską: R mamy w Polszczyźnie współczesnej problem i dlatego pewnie żydostwo językoznawcze nazwało na złość kahetki heanimacyjne ehkami.
115. Skąd wzięta ta prawda i czy aby na pewno za okazaniem braku szacunku dla praw autorskich?
116. Nie może naród żydowski zapomnieć Massady, chociaż to było 2000 lat temu, więc jak Polacy mają zapomnieć ojcu Kaczyńskiego, że dorabiał ideologię marksistowską do zbrodni?
 117. Czy konsulom o żydowskich nazwiskach płaci się za pracę konsularną (opiekę nad obywatelami RP zamieszkałymi w okręgu konsularnym), czy za odsyłanie do Annasza? Konsul o żydowskim nazwisku Sobczak, albo Ratyński może w konsulacie RP w Kolonii odsyłać izrealskich pobratymców do Kajfasza, natomiast obywateli RP nie ma prawa posyłać do diabła.
118.   Ukryty żyd Marcin Meller podnosi wrzask w antysemickiej prowokacji jako advokatus diaboli, a Mikołejko pie(.)doli publicznie niestworzone gówna, żeby Dobro mogło zatriumfować nad ukrytym żydostwem, które ludobójczo wyniszczało Narody Swiata jako żydokomuna a dzisiaj robi to samo jako duszące perfumami Szambo Europy.
Jak duża jest liczba ludzi śmierdzących bżydko, obżydzających Polakom życie? Takich, jak ukryty żyd Mikołejko robiący za filozofa religii, który własną belką w oku zachodzi Polakom za skórę jak drzazgą, ażeby obżydliwie prowokować do wąchania smrodu ukrytych żydów/ kryptosyjonistów, którzy zatruwają życie swoim, zasymilowanym na dobre w Narodzie Polskim?
Po co wybżydzają żydy, których stać na kosmetyki, na drugich, takich samych jak oni, a tylko biednych, uczciwych ludzi, którzy czosnkiem i pajęczyną zwalczają od wieków na wschodzie Europy choroby zakaźne, jak Fleming, który patrząc na swoją matkę zlepiającą śliną chleb z pajęczyną w oczyszczające rany mazidle wyekstrahował z niego antybiotyk?
Czy diabelskie jątrzenie w ranach zasklepionych przed laty na Narodzie Polskim ma prowadzić do odrodzenia w ten sposób miłego Bogu żydowstwa na Ziemiach Polski?
119. św. Augustyn nie miał pojęcia, że nienawiść katolikom odkłada się nie w sercu, lecz na wątrobie.

 January 22, 2013  kulturzentrum  45 other publications

 

 http://issuu.com/kulturzentrum/docs/aforyzmy_w_porzadku_czasu_20130122_stefan_kosiewsk

120. Pedofilosemickie kampanie osłabiają naturalną odporność moralną dziecięcych ofiar i są przygotowaniem do uznania wprowadzenia na masową skalę (jako nowej normy moralnej) uważanego we wszystkich kulturach na świecie grzechu uprawianego przez prymitywne ludy Bliskiego Wschodu -  vide: córki Lota opijające rzekomo winem swojego ojca, żeby go wykorzystywać seksualnie. A jak to było na prawdę z tym żydem i jego biednymi córeczkami, którym przecież musiał rozrywać krocza obrzezanym penisem - to już jest mądrością nauki, którą Polak i Katolik winien wynieść z czytania Prawdy przemycanej między linijkami przez autorów żydowskich tekstów biblijnych. http://www.pinterest.com/pin/452752568760388064/
121. Alternatywą jest koniec świata, a Pani cóż ma z tłumaczenia mańkutom, że nie jedzą prawą ręką?
122. kryptosyjonizm i żydokomunizm to dwie strony jednej tarczy magen david
123.     Artystę Bogowie obdarzają talentem, człowiek zaś ma kamień do filozofowania o sztukach w pierścieniu, na którym sztukmistrz nie dopatrzy się herbu.
1. Głupiemu zdaje się, że posiadł patent na piękno.

2. Łatwiej wielbłądowi zżydzić się do poziomu języka nienawiści, niż mądremu odszczekać się przygłupowi.

3. Mordercy nie zawsze zasługują na szanowanie ich racji przez ludzi mordowanych, bo dajmy na to taki Katyń.

4. Póty księdzu na tacę daje, póki nie wróci na żydostwa łono ( *przechrzta).

5. Nauka nie może postulatywnością zastępować swojej zasadniczej powinności badania tego, co jest, a nie jest przez żydów chciane.

6. Czym różni się Biedroń od Biedronki? - W Biedronce się kupuje, a Biedroń się sprzedaje.

7. Głupi z mądrym nie wygra, bo Wszechmocny mu nie zezwoli.

8. Najbardziej zaskakuje ukrytego żyda zawsze własna głupota.

9. Dlaczego żyd nie rozumie, że niewierzący, agnostycy, bezbożnicy też są dziećmi dobrego Boga? Jeżeli ich jeszcze nie sprzątnął po wszystkim, czego się dopuścili na Polakach oraz innych Narodach to chyba dowód, że zło jest na potrzeby dobra.

10. Podcinanie gałęzi, na której cała ta tzw. klasa polityczna po Magdalence siedzi jak małpa przed emeryturą, zamiast ambitnie piąć się do gwiazd, wspinać na wyższy poziom ewolucji homo sovieticus.

11. Ustawianie sie tylko przeciwko PO jest popieraniem Chazarii Kaczyńskiego; Poeta Polski jest ponad TO, tzn. używa papieru, TOaletowego.

12. Barbara święta o zabitych na Wujku Polakach pamięta.

13. Katarzyna Buchalska udostępnił(a) link z aplikacji Co sądzisz o mnie? 11 godz. temu Co Stefan Kosiewski jadłby/-aby na bezludnej wyspie? Stefan Kosiewski @Katarzyna Buchalska - Rybki, Rybko zjada od 30 lat na emigracji politycznej, która jest właśnie taką wyspą samotnych Poetów Polski.

14. Przygania kocioł PiS-owski garnkowi mgra Komorowskiego, a kiedy będzie uroczysta rocznica udanych obron marksistowskich prac doktorskich obu braci Kaczyńskich?

15. Tusk jednostką nienawiści, jak Amper Gold oporu sitwy

16. Czy to jest skundlanie sie Bozych krówek, czy Chazaria pospolita krzyówek?

17. Zło obchodzić dobrem, żeby nie konfliktować

18. Zamienię Wawel na Powązki, prezydent

19. w 1989 nie było odzyskania niepodległości - była bandycka ZMOWA złoczyńców żydowskich

20. Chazary z ocipieniem klimatu politycznego łączą wiarę w ponowne zazielenienie Grenlandii w kraju Kaanan

21. Czy Jarosław Kaczyński ma w sobie tyle siły życiowej, żeby cokolwiek jeszcze rozbijać, jeśli on jedną nogą stoi już nad Wawelem?

22. Czy tęskni jeszcze w Polsce za Szwajcarią jakiś młody bezrobotny frustrat, który nie załapał się z Wałęsą i braćmi Kaczyńskimi na tzw. przemiany dobroczynne w Kancelarii Prezydenta RP?

23. Sum sum corda i podnośmy poziom naszych wypowiedzi publicznych, albowiem do głupich nie mówimy z ambon i z katedr, lecz do grzesznych i zniewolonych.

24.  @Krzysztof Zagozda - czy żyd musi bać się co drugiego internauty, który szuka ratunku w myśli narodowej demokracji?

25.  @Krzysztof Zagozda - czy żyd musi reagować pospiesznie jak przy biegunce i łapaniu pcheł? (ibidem) 

26. bredzi ten, kto w gównie diamentów szuka

27. powinien za to tylko zostać natychmiast odwołany ze stanowiska i przesłuchany w charakterze świadka w związku z protekcją, która musiała przecież zaistnieć, albowiem kryminalistyka nie zna jeszcze przypadku, żeby słup zatrudnił się sam na państwowym stanowisku.

28. świece szabasowe mogą żydy zapalać i wystawiać w oknie dzisiaj, 14 grudnia w piątek - dzięki temu ubowcy będą jasno wiedzieć, które mieszkanie mają ominąć w stanie wojennym, antypolskim - pozdrowienia dla ukrytych żydów/ kryptosyjonistów, którzy Polaków mają za idiotów, Shalom

29. Czy to istotne, ile osób wychodzi na spacer uliczny zimą, jeżeli tym grubo odzianym ludziom nic za ten udział w tzw. manifestacj nie grozi?

30. Koncepcja wykończenia się nawzajem dwóch wrogów Narodu Polskiego nie bierze pod uwagę dwóch pochodnych Zła sprawczego: Biedy z Nędzą, lecz stawia tezę, iż Zachłanność i Pazerność tasiemca podającego się za węża Ourobouro może doprowadzić do całej serii masowych zadławień w ławach na Wiejskiej i w gabinetach rządowych.

31.  Należy zlikwidować system apartheidu, rasistowskiego panowania ukrytych żydów/ kryptosyjonistów nad Narodem Polskim.   

32. Nie możemy łamać się opłatkiem z ludźmi, którzy nie chcą podzielić się z nami prawdą o swojej agenturalnej przeszłości. Prawdą bolesną, którą z przykrością należy jednak nazwać po imieniu: bardzo wielu tych tzw. działaczy polonijnych było oficerami albo współpracownikami oficerów tajnych służb specjalnych: Służby Bezpieczeństwa, WSI, Mossadu, KGB. Działali oni, i działają wciąż jeszcze, przeciwko Polsce i Polonii, na szkodę interesu narodowego Polaków. Wielu z nich nosi sutanny Kościoła Katolickiego i spowiada Polaków, udziela nam rozgrzeszenia. Mamy prawo do poznania prawdy o haniebnej przeszłości tych ludzi, a oni mają prawo do poszukania sobie jeszcze w życiu innego zajęcia.  http://shoudio.com/user/sowa/status/5645

33. Miszke wymyśla słowo: "żydożerca", które jest bżydki neogolizm językowy, obżydliwie obnażający kryptosyjonistyczne pochodzenie psychologiczne miszke; bżydzimy się  perwersami obnażającymi się ze sympatiami piłkarskimi  http://unsinn.blox.pl/2012/12/Nalezy-zlikwidowac-system-apartheidu.html

34. @Lech Klekot - My tylko mówimy, co należy zrobić; żydy mają sobie przemyśleć, co im się bardziej opłaci: czy wykorzystywać nadal św. Mikołaja do nakręcania popytu przed świętami, czy też do powierzenia mu wykonania zadania trudniejszego od tego, które dostał TW "Bolek"

35. Kiedy szczątki tupolewa wrócą z Putinem do Moskwy, wtedy wyjdzie żydło z worka made in Sikorski

36. @Alfred Bruszewski - fałszywe i bżydkie pomówienia Polaka przez ignoranta (o niewłaściwych majstrów i mistrzów edukacyjnych) są efektem błędu arogancji, która zamykając oczy na obżydliwe pomówienia współczesnego rabina w Izraelu pod adresem tzw. gojów, powtarza kłamstwa nietolerancyjnej, ksenofobicznej i podłej propagandy żydowskiej pod adresem Kartagińczyków, których eliminowała pomówieniami , żeby zrobić miejsce dla swojego handlu z Rzymem

37. Tak było za czasów żydokomunistycznych, kiedy Marceli Reich-Ranicki w randze Konsula PRL marnował swój talent krytycznoliteracki na rozpracowywanie środowisk polskich żołnierzy, których miał za zadanie napędzać w łapy takich samych jak on ubowców, a nie na statki wywożące Polaków za Ocean na wieczną tułaczkę. Tak jest niestety jeszcze i dziś. 

 38.  Porodówki całej Polski pod żyda Sodowskiego, żeby się zwiększyła opłacalność porodówek i kiepełe do geszeftów narodu ukrytego!

39. Dzieci to przyszłość, co by nie powiedział: żyd w Polsce, lub Polak w Niemczech

40. Czyż nie mówi się: jeśli chłopak umie dźwigać książkę, to powinien też uczyć się ją czytać?

41. Jarosław Kaczyński ma lukę w uzębieniu zawodowym; pytanie jest: z czego utrzymywał się w latach: 1983-89?  

42. Proszę także o pouczenie pytającego urzędnika, że nieznajomości obcego języka nie można leczyć. 

43.  Czy one chcom tych operacji plastycznych, coby mieć w poprzek i czy to prowda, richtik prowda, czy gówno prowda, że w sowniku godki ślonski Ruchu Autonomi Slonska jest już zbitka pojenciowo: ślonzok i pedoł?    

44. Trzeba rozejrzeć się wokół i zastanowić, co zostało z Narodu Polskiego w żydostwie, które przemieniło się w tzw. społeczeństwo polskie i wykańcza bezlitośnie każdego Polaka myślącego w kategoriach narodowych. 

45. Z nielicznymi, którzy pozostali można iść godnie w czarną przyszłość Narodu Polskiego. Tak robi każdy inny Naród, który jest wyniszczany przez obcą, niszczycielską moc.  

46. Bóg, Naród, Ojczyzna - to jest święta triada Narodowców; honor zapisują sobie często na czole ludzie, którzy Polakami nie są, lecz chcą być brani za Polaków szlacheckiego rodu, patrz Kalksztajn żonaty z Marią z Mackiewiczów, Piłsudski i cała reszta takich, którzy nie czytają do końca wpisu, gdyż komentują sam jeno tytuł książki, linku, zatem: Czytaj dalej, zanim klikniesz: aj lawju!

47. Popłyńmy na Zachód, za Jaśkiem do Sląska - powiedziała kropla deszczu wpadając do Brynicy, na której prawym brzegu znajduje się na wzniesieniu za Czeladzią dział wodny, odzielający dorzecza Odry od Wisły.    

48. Tylko człowiek Złej Woli, lub mańkut pozbawiony wyobraźni twierdzi, że prawą ręką nic nie idzie zrobić: komunizm musi być osądzony przez Międzynarodowy Trybunał taki sam jak Norymberga. Polska i Europa mają prawo do poznania prawdy o swojej przeszłości. Komunistyczni złoczyńcy i kaci muszą być nazwani po nazwisku, a czyny ich muszą być osądzone jak przestępstwa zbrodniarzy hitlerowskich, jako zbrodnie przeciwko ludzkości - Stefan KOSIEWSKI im Januar 2005 http://www.quora.com/sowa/   

49. @Kajusz Sandał - Czy piernik reaguje tylko na maile, czy też myśli także, co może kryć się za linkami, które wiatrak mu podrzuca? Bawić może się każdy w rekonstrukcje i w Napoleona, lecz nie każdy żyd obdarzony tytułem profesora i stanowiskiem w IPN Komisji ściania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu może wygłaszać defetystyczne brednie, że jego ZADANIE ZAWODOWE to tylko jakiś nieokreślony bliżej "proces historyczny". Ten fałszywy autorytet twierdzi dalej: "Nie mówiłbym o postkomunistach czy komunistach, bo są to terminy słusznie opisujące rzeczywistość w latach 90. Jednak te 20 lat minęło i ja bym mówił o patologiach, które degradują nasz system demokratyczne" - Prof. Zaryn nie dostrzega postkomunisty Siwca i Kwaśniewskiego, bo dla Zaryna Borowski, bratanek Bermana jest demokratą patologicznym takim samym jak Cimoszewicz na 700 haktarach. Kajuszu, lubisz bajki i stroje, więc przypomnę Ci bajkę o SZCZUROŁAPIE, który tak pięknie grał na flecie, że wyprowadził za sobą oczarowane dzieci z miasta, kiedy nie było nad nimi dozoru rodziców. Szczurołap w Polsce prowadzi Naród Polski na manowce

50. Dziwny jest taki profesor od historii, który Zbrodnie Komunizmu w Polsce postrzega w oderwaniu od szerszego kontekstu geograficznego i usiłuje zamieść pod dywan śmieci w rodzinie Marka Borowskiego

51. Tak mało pytań ciśnie się na usta, kiedy nikczemna rzeczywistość geszeftów umożliwianych i chronionych przez kacyków osadzanych na ambonach łowieckich przez drugich, takich samych jak oni fałszywych obrońców pokoju, przytłacza pospolitością języka, czynów i manier złoczyńców potrafiących jedynie wyskakiwać jak Filip z konopii z propozycją uruchomienia uprawy tegoż tradycyjnego w Europie od tysiącleci surowca nie na dżinsy jednak nie do zdarcia, lecz na narkotyki ogłupiające Naród, których to figurantów ja osobiście nigdy w życiu nie wybrałbym do wykonania jakiegokolwiek zadania na Ziemi.

52. Naród się topi, a te barany urządzają sobie wybory Kapo w Auschwitz.

53. Nic tak nie poprawia wizerunku Jarosława Kaczyńskiego, jak piękna kobieta obok niego.

54.  Głupota żydowska skomunysyna Owsiaka: zabawia się głupek w żebraka. Głupota żydowska: cyniczny żyd Owsiak dożył 60 lat i zapowiada uśpienie starych Polaków, bo sam chciałby żyć długo i szczęśliwie kosztem młodych jak żyd Paul Anka, dlatego zabawia się głupek w żebraka na koszt Narodu Polskiego a zagrabiony majątek przepisuje na żonę, bo naiwnie mniema, iż ta pożyje dłużej, niż żydówka Torańska (69).

55. Bóg jest niezmienny, zmieniany jest Kościół Rzymskokatolicki na posoborowy, żydomasoński

56. Diabeł ma powołać komisję do zbadania spraw Szatana - czy chory jest wesołek purimowy, czy żydowska paranoja?

57.  Szanowna Pani, dziękuję za wpis i za Pani trud łamania pisma, które niestety rozczczarowuje po latach, gdyż spełniło tylko wyznaczony mu przez żydokomunę cel, jakże odmienny od ambicji i potrzeb Narodu Polskiego. Moje kwiatki do baranicy Katolickiego Tygodnika Społecznego "Ład" wyrywałem z grządki audycji radiowych pisanych naówczas przeze mnie dla Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa w Monachium; kożuchowi na nic po latach urok zasuszonych kwiatków, które jakie były, każdy koń widzi. Pozdrawiam serdecznie sk reakcja@gazeta.pl    

58. Jeżeli nie można już na coś patrzeć i człowiekowi ciśnie się na usta jedynie zapytanie: kiedy to wreszcie się zmieni? To trzeba samemu się zmienić, żeby można było na to inaczej patrzeć, np. jak ksiądz na grzesznika, bez którego nie miałby co robić, jak analityk na kał ludzki a rolnik na krowie łajno.

59. Jerzy Owsiak nie wziął się z niczego, a tylko jest nicością, fałszywym światłem, tzw. efektem halo, który powstaje przy zapadaniu się w czarną dziurę całego świata wciąganego przez pole jej grawitacji w otchłań kosmicznego wychodka.

60. Nie cenzuruje, a tylko "usuwa", bowiem bardziej miłe jest mu ucięcie wciągniętej doń ręki, niż jej amputacja.  

61. Czuwaj! Nie usypiaj czujności Polek i Polaków, bo żydy się pospały, a co się stało z Panem Jezusem, to wiesz!

62. W Polsce XXI w. są osiedla policyjne - tego nie było za żadnej innej okupacji. 

63. Gdyby Jarosław Kaczyński nie używał państwowego telefonu satelitarnego do prywatnych rozmów z bratem, lecz nakazałby Prezydentowi RP zmianę lotniska ze względu na brak warunków do lądowania w Smoleńsku, to Lech Kaczyński żyłby dziś w najlepsze, Polska rosła by w siłę, Błasik byłby czterogwiazdkowym generałem NATO w Mali a Jarosław nie musiałby Gierkowi w Sosnowcu wchodzić do zupy po śmierci.

64.  Do Pawła Stachury. Kant mówił, że formy umysłu nie istnieją poza nim, bowiem nie znał podstawowych zasad fizyki kwantowej, której nie było jeszcze w jego czasach, jeżeli jednak do rozwiązywania tajemnic istnienia czarnych dziur, które Einstein zakładał, że powinny być, lecz nie znał jeszcze wyników obserwacji skutków ich oddziaływania na "reguły" rządzące światem realnym, zaś dzisiaj mówi się na podstawie obserwacji, że są, bo nie widzimy światła na fotografiach tej samej przestrzeni kosmicznej, obecnego wszak w różnym czasie, to czy wpływając na istnienie form umysłu samym tylko myśleniem o nich nie wykazujemy przy okazji płaskości Ziemi Lema z atomami bez kwantów?

65. Czy Jarosław będzie umiał wrócić do szamba polityki?

66.  głupi nabija sobie łeb piosenkami, mądry ma w głowie miejsce na myśli

67. Polakom nie trzeba wszak mówić, że warto być Polakami bo i Niemcom nie powiedział żaden Niemiec, że warto dosiąść osła, aby przejść do historii literatury jako sługa swojego pana.

68. czy media państwowe w stylu Ireny Dziedzic z czasów Gomułki są adekwatne do naszych czasów? Gdzie są ludzie, którzy powinni być w Polsce liderami w kulturze, nauce, wychowaniu itd.? Monika Olejnik, tleniona córka żydowskiego ubowca nadaje ton a kraju, a żydostwo synów ubowców: Owsiaka i Geberta obniża poprzeczkę swoim; skok o tyczce na wysokości minus pół metra to depresja ogólnonarodowa.  

69. Obebrać sznurówki, pasek od spodni i worek bokserski - to wszystko, co można jeszcze zrobić dla fałszywych Polaków, kryptosyjonistów, ukrytych rasistów żydowskich kończących apartheidową działalność polityczną, lub kościelną.

70. Zamiast samokrytyki złóżcie towarzysze trockiści broń. Jarosław Kaczyński ma oddać zdobycze Fundacji Prasowej Solidarności, Spółki Srebrna, itd. i złożyć pistolecik, żeby żaden żyd w Polsce nie sprowadził już na siebie niepotrzebnie nieszczęścia.

71. Nie mówią o tym złoczyńcy Narodowi Polskiemu, bo nie ujawnia się złodziejskich spisków okradanemu.

72. Czy te aberracje są u nas? Czy jesteśmy u siebie w domu? Czy oni mają wszystkie szklanki w szafie - pytają Niemcy widząc robotę głupiego.

73. Były naciski na prezydenta Kaczyńskiego, był telefon satelitarny i Stalin, który schował się na daczy po katastrofie w lipcu 1941 r.

74. Trzynastego pod dom Kaczyńskiego – w rocznicę stanu wojennego.

75. Nie pchajcie się na świecznik, lecz stawiajcie na stół światło w ciemności.

76. Detabuizacja to mówienie prawdy do tych, którzy mają uszy ku słuchaniu.

http://sowa.quicksnake.at/Polnischer-Schulverein-OSWIATA/Narodowiec-Polski-ydowskiemu-profesorowi-kawa-na-aw-o-powinnociach-Nauki-prof-Piotr-Gliski-PiS-wczeniej-uywane-partie-UW

77. ...co do tych żydoskich komunistów, to oficjalnie mieli pensje, małe, zaś nieoficjalnie każdego Polaka w garści. Polska jest sprywatyzowana przez żydostwo, które własność państwową uznaje za Talmudem za niczyją a okradanych za głupszych od siebie

78. Z pasożytującego na nim robactwa człowiek może otrzepać się dopiero po podniesieniu się z kolan. Zafascynowana obłędem, chora jest sitwa żydowska zniewalająca Naród Polski.

79. Gdyby mój śp. Ojciec nie zwracał się do mnie pieszczotliwie Ciołku i nie pochodziłaby nasza rodzina z Mazowsza, to nie miałbym w Czeladzi na Tuwima sąsiada o Nazwisku Handtke i nie wiedziałbym, że po przetłumaczeniu z jidisz na polski daje to: Konrad Rękas  4 minut(y) temu

80. Polacy nie zagłosują nogami, dopóki można jeszcze głosować tą
częścią ciała, na której siedzi się cicho w domu.
81. Czym różni się antyżydowskie plucie od plucia żyda pod kościołem rzymskokatolickim?
82. Alleluja, radujmy się radością ludzi żywcem pogrzebanych, albowiem zagazowanych i spalonych jedynie na parszywych liczydłach!. Za cudowną tajemnicę życia! Za wolność waszą i naszą wypić może chyba już każdy, kto pijący, z ukrytymi żydami (kryptosyjonistami) na zgodę.
83. Odbierzcie żydokomunistom broń, poczujecie się wolnymi ludźmi. Nie zapomnijcie o maczetach, którymi posługuje się mafia.
84.   Nie wzywaj do wojny domowej w Polsce, nie nawołuj do zbierania broni i amunicji, bo Jugosławia jeszcze niedawno żyła w całości i nie było śmiertelnych ofiar przechodzenia do kapitalizmu z bronią. Nie udzialaj nikomu rad, jeżeli nie jesteś o to proszony. Nabywaj wiedzę, ucz się na cudzych błędach, rozbrajaj żydokomunistów!
Albo maszeruj, ...maszeruj, głośno krzycz: Niech żyje nam... Jarosław Kaczewicz.

85. Polak nie mógł być ani członkiem, ani współpracownikiem żydowskiego KOR-u, to chyba jasne dla każdego bez czytania Talmudu
86. Błogosławieni, którzy żyją w niezwykłych czasach, albowiem ich jest Królestwo Niebieskie.  
87. Dobry Witz skacze niczym kot po sztachetach płotu ogródka logicznego myślenia, a cóż to za duby smalone plecie Smolar a przecież nie ciemniak taki sam jak Gomułka?  
88. - czy pod pojęciem "Polska postsowiecka" rozumie Pani stan poPRL-u, w którym ukryte żydostwo uchwaliło w Sejmie RP, żeby katolickich żołnierzy polskich nazwać "wyklętymi". By Naród Polski zapomniał, że wyklęty nie był przez Kościół Polak i Katolik, żołnierz polski, lecz masoneria i żydokomuna, która dumna była z tego i szczyciła się śpiewając w piosenkach "...Wyklęty powstań ludu Ziemi. Powstańcie, których dręczy głód...Bój to jest nasz, ostatni, ...gdy Związek nasz bratni..."?
89. Niechlujne żydostwo siorbie kawę z czarek postawionych wprost na stołach nie przykrytych  obrusem; mankietami zbierają przy tym politurę schodzącą niczym parch płatami z blatów. Taki był w obyciu żyd Theodor Morell, osobisty lekarz Adolfa Hitlera.
 
90. Czy obalać Tuska dla pomnika Kaczyńskiego? Wałęsa powiedział, że miejsce mniejszości jest za murem. Należy wyrzucić ich wszystkich z Getta rządowego. Na zapomogę, do roboty, do łopaty, niech się Kaczyński pokaże, co z babą potrafi, bo na łopatę górnicy mówili: baba. Zanim żydostwo nie zamknęło w Polsce kopalń.
91. Chulaj dusza, której nie ma: agnostykom wszystko wolno!
92.  Hajda, hola! Czy nazwanie własnością intelektualną zwykłej własności handlowej, którą jest zarejestrowany znak towarowy złożony z powszechnie używanych słów: "W sieci opinii", nie obnaża czasem ubóstwa intelektualnego człowieka, który robi za słupa, czyli za tzw. bogatego żyda?
93.  Jeszcze nikim jest, a już dupę wozi: Gliński, kandydat Kaczyńskiego na premiera z Krakowa
94. Kabaciński przekabaca Wałęsę.   Czy żona Gomułki nadal zajmuje się wymyślaniem polskich nazwisk dla żydów?
95. Czym innym jest znać Prawdę, wiedzieć, czym innym zaś robić z wiedzy użytek dla dobra wspólnego, co ludzi ze sobą łączy, albo tylko dla siebie. Dzięki Bogu, nie każdy jest zdolny do wszystkiego.
 96. Cieszmy się i dziękujmy Bogu, że nie każdy jest zdolny do wszystkiego, bowiem jeszcze żyjemy. Dziękujmy za tych, którzy potrafią tylko kochać innych ludzi oraz módlmy się za tych, którzy walczą samotnie o Prawdę pomimo wszystko. 
97. Samobójcami Polacy nie są dla wygody innych; Naród Polski winien żyć, modlić się i pracować. Triada Narodowców to: Bóg, Naród, Ojczyzna.
98.  natura rzeczy ma cechy wrodzone i nabyte
99.  Bóg jest Siła Wyższa, Ostoja opuszczonych ludzi i podbitych Narodów.
100. Czy przezorny wchodzi do cudzego domu, aby poddawać w wątpliwość: wiarę, wiedzę i tradycję gospodarza?
101. Zboczenie z tematu to pieprzenie o pieniądzach przez ludzi, którzy nie mają kasy na dokonanie przewrotu w państwie, jak miał od swoich żyd Uljanow/ Lenin. To jest onanizm, przypadłość żydowska opisana w Starym Testamencie, gdzie jednym z bohaterów Dzieła jest Onan. Zainteresowanie zboczeńcami jest dzisiaj małe, ponieważ ludzie interesują się Kasą, a nie gadaniem żydów o kasie.
 102. Kto kocha kasę, ten kończy w wannie
103. Czekam na to obiecane włączenie w spokoju i w skupieniu jak żyd czeka na Mesjasza i przyglądam się zagadkowym śmierciom wielu różnych  nieszczęśników, którym tak spieszno było do władzy, czy do robienia geszeftów, jak gdyby dwa razy się żyło.  
104. Czy każdy biskup i każdy kardynał musi mieć pojęcie, skąd biedna wdowa ma wziąć swój wdowi grosz tak ważny w Ewangelii?

http://pinterest.com/sowamagazyn/sitwa-zydowska-w-polsce/

sowa-frankfurt

sowa-frankfurt

facebook