reklama

„Obrońcy” wolności i demokracji w Polsce

Od kilku dni jesteśmy świadkami istnej szopki i to nie tej sylwestrowej, która tak rozwścieczyła całe lewactwo, któremu przypomniano w celny i dość kąśliwy sposób ostatnie 8 lat rządów. Niektórych nawet od tego rozbolała głowa. Tę szopkę reżyserują sami aktorzy w niej występujący – „bojownicy o wolność i demokrację”, która ponoć w Polsce jest zagrożona. „Wielcy” obrońcy prawa, którzy jednak okazali się zwykłymi cudzołożnikami, kłamcami i złodziejami!

Konkretnie chodzi mi o dwóch aktorów występujących w tej szopce. Pierwszy z nich to Ryszard Petru. Pomijam jego, w tej chwili już niezliczone, kompromitacje, w których wykazał się wybitną znajomością polskiej historii, geografii, a nawet ludzkiej fizjologii. Okazuje się, kolejny raz, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Obrońca prawa, wręcz „ikoną” tych obrońców, stał się człowieczek dwulicowy, zwykły cudzołożnik, który za nic ma składane przysięgi i obietnice. Człowiek, jakiemu „w którejś cześć ciała poprzewracało po prostu” – jak stwierdził Kazimierz Marcinkiewicz. A ten przecież wie, co mówi, bo sam poleciał za piękną Izabel zostawiając żonę i dzieci. Petru zniszczył nie tylko swoje małżeństwo, ale także małżeństwo  innej osoby! I taki człowiek, który zamiast myśleć głową, myśli zupełnie inną częścią ciała; człowiek który podeptał prawo swojej rodziny (żony, dzieci) oraz rodziny drugiego człowieka do szczęścia, miłości i spokoju, taki człowiek chce bronić poszanowania prawa w naszej Ojczyźnie!? Człowiek, który pozostawia swoje koleżanki i kolegów z targowicy na okupacji sejmu, a sam jedzie się gździć z kochanką? A potem nawet nie ma odwagi, jak mężczyzna, wytłumaczyć się z tego zasłaniając się, że to jego prywatne sprawy! To nie są już p. Petru pana prywatne sprawy! Wyborcy mają prawo wiedzieć, czy mogą ufać temu kogo sobie wybrali. A jeśli taki człowiek nie dotrzymuje najświętszych obietnic, ślubów, które składał. Który okłamuje swoją własną żonę! To jak taki człowiek będzie dotrzymywał obietnic, które składał swoim wyborcom?!

Kolejny aktor to podskakujący Mateusz Kijowski. Lider KOD-u. Jak się okazało potrafi on nie tylko skakać w czasie KOD-owskich marszów i pikiet, ale potrafi zrobić tez dobry skok na kasę, którą naiwni KODofile zbierali do puszek. I znów „obrońcą” prawa stał się człowiek, który już dawno powinien siedzieć w więzieniu za niepłacenie alimentów na swoje dzieci. To kolejny „wzór” moralności, cudzołożnik, zwykły kłamca, który publicznie zapewniał, że za swoją działalność na szkodę Ojczyzny nie bierze ani grosza, że jest utrzymywany przez rodzinę! Powiem szczerze, że nawet nie wiem co jest gorsze? Być utrzymankiem swojej rodziny, czy kraść zebrane pieniądze? No, bo skoro zapewniał, że nie brał ani grosza, a tu nagle okazało się, że „wypłacił” sobie pomad 90 tys. złotych, to jak to nazwać?

Całą tę szopkę można podsumować krótko: jaka .Nowoczesna patria i Ruch KOD - tacy i liderzy. Dają wymowne świadectwo kto je tworzy.

Może jestem naiwny, ale… mam cichą nadzieję, że przynajmniej niektórym teraz otworzą się oczy. Zobaczą komu w naszej ojczyźnie zależy na autentycznym dobru i porządku w naszym Polskim Domie.

Nie tak dawno wręcz pokłóciłem się z moim kolegą, który stwierdził, że nie dziwi się, że ludzie chodzą na marsze KOD, gdy widzi, co PiSiory nam fundują. A niby, co obecny Rząd nam funduje? To, że chce odegnać od koryta tych, którzy przez lata okradali nasze państwo, które dla nich istniało teoretycznie, a wszystko inne to „…, dupa i kamieni kupa? Czy może to, że chcą uszczelnić system podatkowy, albo że wspierają polskie rodziny? A może to, że robią porządek  w polskim sadownictwie, w którym „rozgrzani” sędziowie i prokuratorzy na telefon wykonywali polecenia „wierchuszki”?

Przewala się przez naszą Ojczyznę wielki wrzask, że łamane jest prawo! A ja się pytam jakie prawo? To, które przez ostatnie lata tak było uchwalane, aby można było kręcić aferowe lody i pozostawać bezkarnym? To, które broniło przywilejów i interesów UB-eków, SB-eków i przyjaciół z WSI? Prawo, które na nędzę skazywało prawdziwych działaczy „Solidarności”, a pozwoliło pławić się w luksusach wszelkiej maści TW? Prawo, które usuwało niewygodnych dziennikarzy? Prawo, które na więzienie skazywało chorego człowieka, który ukradł batonika za 99 gr., a pozawalało pozostawać bezkarnymi złodziejom z Warszawy biorącym udział w reprywatyzacji kamienic, którzy na tym procederze „zarabiali” grube miliony? Prawo, które pozwala zabijać nienarodzone dzieci? To w obronie TAKIEGO prawa protestują?!

Stare porzekadło mówi, że oliwa zawsze sprawiedliwa i na wierzch wypływa. Tak się dzieje i teraz. Widzimy wyraźnie, kto próbował się kreować w naszej Ojczyźnie na „autorytety” i teraz jesteśmy świadkami jak te „autorytety” spadają ze swoich piedestałów. Oby tak dalej! Oby…

dk. Jacek Jan Pawłowicz

dk. Jacek Jan Pawłowicz

Komentarze (3):

Paweł ("Waldi") Sty 5, 2017, 2:19 po południu

Tego nie wiemy, jaka jest relacja między rzeczonymi politykami Nowoczesnej i co oni tam podczas wyjazdu robili.

dk. Jacek Jan Pawłowicz Sty 5, 2017, 3:25 po południu

@Paweł ("Waldi")
Naprawdę? Nie wiemy? Petru chodzący już bez obrączki. Nie nocuje już w domu, bo zona mu walizki wystawiła. A samo zdjęcie z samolotu mówi za siebie. Te maślane oczy. A jeśli nie ma nic do ukrycia, to niech powie otwarcie: "byłem tu i tu, robiłem to i to." Człowieku opamiętaj się! Jaki mąż zostawia w Sylwestra swoją żonę, córki i jedzie z jakąś "koleżanką" partyjną zagranicę?

facebook