reklama

Akt oddania się - przeciw niepokojom i zmartwieniom

Don Dolindo Ruotolo, neapolitański kapłan, który żył i zmarł w opinii świętości, spisał niżej przedstawioną, a zainspirowaną przez samego Pana Jezusa, naukę o oddaniu się Panu Bogu. Gorącym głosicielem i pięknym Świadectwem tak pełnego zawierzenia jest głoszący nam konferencje Ojciec John Karondukadavil.

  Prześlij link Swoim znajomym: http://www.marekdym.ovh.org/index.php?option=com_remository&Itemid=85&func=fileinfo&id=9

    "Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie Mi troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę powiadam wam, że każdy akt prawdziwego, ślepego i całkowitego oddania się Mnie rozwiązuje trudne sytuacje. Oddanie się Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, abym podążał za wami. Oddanie się, oznacza zamianę niepokoju na modlitwę. Oddanie się oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i poddanie się Mnie, bo tylko dzięki Mnie poczujecie się jak dziecko uśpione w objęciach matki, gdy pozwolicie, abym mógł przenieść was na drugi brzeg."

marekdym

marekdym

Komentarze (6):

Kk0606 Cze 30, 2011, 2:29 po południu

Jak zwykle-myśl głeboka a modlitwa oddaje Twj stan zawierzenia się Panu Bogu.
Pamiętam o Was w codziennej modlitwie.

Rozkat Cze 30, 2011, 4:17 po południu

Przytoczny cytat, to jakby podsumowanie i przypomnienie tego, co przecież wiemy. Tymczasem takich słów nigdy za dużo, ciągle trzeba je sobie w duchu i głośno powtarzać, przypominać.
Wypełnienie ich, tak patrząc po ludzku, graniczy z niemożliwością. Tylko wielkich na to stać.
Marku, niech Bóg Ci błogosławi.

Arch Cze 30, 2011, 7:14 po południu

To zaufanie względem Pana Boga to cudowna sprawa, jak dobrze, że On jest po naszej stronie, nigdy przeciwko. Jak trudno zostawić po prostu siebie.
Dużo Bożego błogosławieństwa.

leaf427 Cze 30, 2011, 10:45 po południu

kolejne ważne słowa
+

SzEm Lip 1, 2011, 12:20 po południu

+++

pokaż więcej komentarzy
facebook