reklama

GPS NA WIELKI POST 2017. KONCERT W DOCELOWIE- 18 MARCA 2017- WARSZAWA

Już niedługo bo 19.03.2017 o godzinie 19.00 po Mszy na 18 w kościele parafialnym w Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie będzie miała miejsce Premiera pierwszej solowej płyty Marcina Wargockiego , a 18.03 dzień wcześniej będzie miała miejsce Prapremiera w Klubo Kawiarni Docelowo Warszawa ul. Marszałkowska o godzinie 19.00

REZERWACJA STOLIKÓW:

TEL/797 359 547

Tytuł płyty „ GPS na NIEBO” składa się z 15 piosenek.

Marcin Wargocki skomponował muzykę do wszystkich utworów, teksty natomiast to część autorskich, kilka Św. Matki Teresy z Kalkuty, Św. O. Pio, jeden, tytułowy „GPS” napisany przez kolegę Piotra Oracza.

Płyta jest w pełni o tematyce religijnej i jest mocno refleksyjna.

Muzyka Pasja od początku…

Muzykę kochał odkąd chodzi po tym Bożym świecie. Urodzony 29.10.1979r w Otwocku Marcin Wargocki, przygodę z gitarą rozpoczął mając 14 lat, sam się uczył.

Pewien potencjał musiał zauważyć w nim jego polonista, który to zaprosił Marcina do wzięcia udziału w przedstawieniach, na których to grał i śpiewał różne polskie piosenki. Tak zetknął się z zespołem, który mu zaimponował i który pokochał, a miłość ta trwa do dziś chodzi o zespół Stare Dobre Małżeństwo

Teraz Marcin ma 38 lat, ma żonę, ma trójkę dzieci. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w pewnej Włoskiej firmie. Miłość i Pasja do muzyki jest w nim cały czas.

W Józefowie gdzie obecnie mieszka prowadzi scholę „Schola Dzieci Bożych” przy Parafii Matki Bożej Częstochowskiej, która to daje oprawę muzyczną na Mszy o godzinie 11.30. Schola zdobyła 3 wyróżnienia za własną twórczość na Festiwalu Sacrosong, który odbywa się w Otwock- Kresy. Zespół na którym wychował się i wyrósł i który nadał inspiracji muzycznych Marcinowi jest Stare Dobre Małżeństwo, a Krzysiek Myszkowski lider i twórca SDM to Przyjaciel, Mentor i Guru Muzyczne Marcina.

Jozek

Jozek

Komentarze (0):

facebook