reklama

Blog > Ciekawostki o Żydach

8.10.2015, 9:46 Czwartek

Wroga agresja, którą ludzie muszą znosić.

Tematem, który nie jest omawiany, a krzyczy prosto w twarz, jest wroga agresja, którą ludzie muszą znosić, gdy odważą sie nadepnąć żydowską wrażliwość.

Nie mówimy tu o wyrafinowanej racjonalizacji, widzianej w artykułach redakcyjnych na stronach mediów głównego nurtu, a nawet o technikach oczerniania przez organizacje takie jak ADL lub SPLC. Mówimy o agresji interpersonalnej. Jest to coś absolutnie podstawowego.

Mamy odświeżająco szczery blog należący do Karin Friedemann, etnicznie żydowskiej anty-syjonistki. Zauważa zaciekłą nietolerancję, wykazywaną przez obrońców Izraela, w stosunku do ludzi mających inne opinie.

Amerykańscy Żydzi są rzeczywiście od dzieciństwa szkoleni w kontaktach z nie-Żydami w sposób podstępny i arogancki, w koordynacji ze sobą, aby niszczyć emocjonalnie nie-Żydów i krytyków Izraela, oprócz rujnowania ich kariery i ingerencji w relacje społeczne. Jest to rzeczywiście celowe, nikczemne i zaplanowane zachowanie, motywowane narcystyczną, zadufaną furią. …

Problem polega na tym, że nie-Żydzi są nauczani, przez nacisk emocjonalny i przemoc w mediach i systemie szkolnym, że mają być bardzo wrażliwi na cierpienie Żydów, więc gdy syjonista oburza się ...

czytaj cały wpis »
13.09.2015, 20:30 Niedziela

To nie katolicy przyjeżdżają z Syrii do Polski

Rząd przekonuj nas do pomocy katolikom (w domyśle) z Syrii.

Czy do Polski rzeczywiście przyjeżdżają katolicy, czy też członkowie innych kościołów.

Czy ci którzy znaleźli się w Polsce rzeczywiście byli prześladowani?
Poczytajcie o Fundacji Estera i jej Prezesie Miriam Shaded.
I o tym, kto finansuje jej działania.
Wygląda to inaczej niż przekonują nas o tym Rząd, Premier i media. 
 
Data wpisu Fundacji Estera do Rejestru Stowarzyszeń - 2014-04-04
źródło https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu
 
Niejasności i tajemnice. Firmowana przez polski rząd operacja sprowadzenia Syryjczyków do naszego kraju jest daleka od wzruszających obrazków, które pokazywano w telewizjach.
Dziś opowiemy o kulisach tej akcji.
Jesteśmy za tym, żeby pomagać ludziom z rejonów zagrożonych wojną, konfliktami, działaniami reżimów.
Pytanie, czy powinno się to odbywać w sposób, w jaki zrobiła to Fundacja Estera i Miriam Shaded, która stała się „medialną twarzą” polskiej pomocy dla Syrii.
(...)Syryjczycy, których sprowadziła Miriam Shaded i Fundacja Estera, przybyli ze stolicy Syrii – Damaszku, miasta, które jest kontrolowane przez reżim Baszara el-Asada. I stosunkowo bezpieczne.
– Dostałam sygnał od ludzi ze służb, że będzie atak na Damaszek i dlatego chciałam jak najszybciej uratować cywilów – tłumaczy pani Miriam.
Co to za służby?
O to już trudniej się dowiedzieć.
Jak wytypowano ludzi ...
czytaj cały wpis »
26.07.2015, 16:40 Niedziela

Od Anny Kamieńskiej do Jakuba Śpiewaka

"Śpieszmy sie kochać ludzi, tak szybko odchodzą" to początek wiersza ks. Jana Twardowskiego "Śpieszmy się", poświęconego Annie Kamieńskiej.

http://www.wpk.p.lodz.pl/~sebekmez/t/text0010.html

O przyjaźni z poetką Anną Kamieńską pisze ks. Jan Twardowski w "Śpieszmy się kochać" http://www.redakcjapolska.dk/ks%20twardowski/o%20przyjazni.htm
Fragmenty:

(...)W Annie zaczęła budzić się wiara. Byłem świadkiem jej nawrócenia i wzrostu w wierze. Ze wzruszeniem przeczytałem w „Notatniku”: „Już dziesięć lat tak chodzimy wśród grobów.
Ksiądz Jan przyniósł na grób Janka pęk bzu. Zdziwiłam się, że jeszcze istnieje bez. My idziemy, odchodzimy, a kwiaty zostają takie same i noszą takie same imiona.”

Może nasza przyjaźń przyczyniła się do jej nawrócenia, ale to nie ja ją nawracałem. Ja nie umiem nawracać. Pan Bóg nawraca. „Nawracajcie się” - napisałem taki wiersz.

(...)Poświęciłem Annie wiersz „Śpieszmy się”.

(...)Krążą legendy, że wiersz ten napisałem po śmierci Anny. To nieprawda, pisałem go kilka lat wcześniej. Napisała nawet odpowiedź na ten wiersz. Prowadziliśmy czasem ...

czytaj cały wpis »
19.04.2015, 12:20 Niedziela

Bogusław Wolniewicz o multi – kulti (wielokulturowości)

Bardzo ciekawe wykłady prof. dr hab. Bogusława Wolniewicza o multi-kulti (wielokulturowości).

1. MUFTI I RABIN Warszawa https://www.youtube.com/embed/v0awBdD1qvc
O osobliwym milczeniu kół zwykle najbardziej jazgocących. Tabu wobec środowisk żydowskich.Lęk.

2. OWOCE TRUCIZNY MULTI-KULTI https://www.youtube.com/embed/SFUP8dSM5c4
O groźnych skutkach multi-kulti i siłami, które za tą ideologią się kryją: takich, o których się mówi i takich, o których się milczy.

3. TAJEMNICE MULTI-KULTI: Zaangażowanie kół żydowskich https://www.youtube.com/embed/txong9sy1Hk
W oparciu o źródła pisane analizuje zaangażowanie żydowskie w zmiany demograficzne i kulturowe w Europie; a także o haniebnej ustawie w sprawie "przemocy w rodzinie".

4. BŁĄD,OBŁĘD CZY METODA https://www.youtube.com/embed/oNZAu9nMOUQ
Pyta, czy w sprawie multi-kulti wystarczy powiedzieć, że to błąd? I podtrzymuje swój pogląd jak należy rozwiązać problem. A także napomina o polskich muzułmanach, Tatarów, i ich asymilacji.

Komentarz z youtube doielokultrurowaośći) ulti - kuliti jednego z wykładów:
Szanowny Panie profesorze prosiłbym uprzejmie o ustosunkowania się do mojej ...

czytaj cały wpis »
18.04.2015, 12:10 Sobota

Wywiad Specjalny. Mordechai Vanunu: ,,Iran nie stanowi zagrożenia''

W świetle bieżących informacji przekazywanych przez Izrael dotyczących ataku prewencyjnego na rzekome irańskie bazy nuklearne, Voltaire Network opublikował ponownie wyjątkowy wywiad przeprowadzony z izraelskim informatorem Mordechajem Vanunu. Były technik nuklearny zburzył mur tajemnicy i hipokryzji Izraela ujawniając 25 lat temu,  że w jego kraju znajduje się arsenał nuklearny. Do dnia dzisiejszego Izrael odmawia oficjalnego przyznania się do faktu, że jest w posiadaniu broni jądrowej.

Silvia Cattori. Dziennikarka szwajcarska. Po tym jak obszernie rozpisywała się na temat dyplomacji Południowo Wschodniej Azji oraz Oceanu Indyjskiego była świadkiem ,, Tarczy obronnej” wszczętej przez Tsahal przeciwko Palestyńczykom. Od tamtej pory poświęciła się pracy mającej na celu przyciągnięcie większej uwagi świata na los Palestyńczyków żyjących pod izraelska okupacją.

W 1986 r. inżynier z centrum Dimona, Mordechai Vanunu wyjawił Sunday Times istnienie izraelskiego tajemnego programu nuklearnego. Mordechai Vanunu został porwany we Włoszech przez  izraelskie służby wywiadowcze (Mossad) po tym jak skontaktował się z angielskimi dziennikarzami i przed opublikowaniem artykułu z jego doniesieniami. Został on osądzony w procesie za zamkniętymi drzwiami i uwięziony na 18 lat.  Pomimo że, Mordechai Vanunu wciąż nie może kontaktować się z prasą, zaakceptował z odwagą odpowiedzieć na pytania Silvii Cattori.

S. C. Na czym polegała Pana praca w Izraelu zanim został Pan porwany ...

czytaj cały wpis »
reklama

reklama

O autorze

Blogi Fronda.pl to 28512 wpisów
stworzonych przez 1078 autorów

Najczęściej czytane

więcej »
reklama

Najczęściej komentowane

więcej »

Załóż nowego bloga

Zaloguj się aby założyć bloga. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

reklama
Ecoeconomy blog

Nowy użytkownik:

Wypełnij wszystkie pola: