Żydowska mafia sutenerów dostarczała dzieci do burdeli - zdjęcie
15.06.19, 15:41Fot. Pixabay, CC0

Żydowska mafia sutenerów dostarczała dzieci do burdeli

66

Polski nie było wówczas na mapie Europy, ale większość żydowskich kobiet i dziewczynek (czasem 12-letnich), które trafiły do burdeli Ameryki Południowej, pochodziła z terenów zamieszkiwanych przez Polaków. Stąd hiszpańskie określenie na kobiety z Polski: polacas.

W portowej dzielnicy Buenos Aires La Bocca uprawiały nierząd - jak donosiła prasa - 'na każdym wolnym skrawku ziemi'.

Isabel Vincent opisuje ich losy w książce 'Ciała i dusze' (wydanie polskie - 2006 r.). Jak to się stało, że zainteresowała się prostytutkami z żydowskich miasteczek w Polsce?

- Przeczytałam w brytyjskiej gazecie żydowskiej informację o cmentarzu w Inhaumie - opowiada. - Postanowiłam tam pojechać. Wcześniej pracowałam w Brazylii jako korespondentka 'The Globe and Mail', więc dobrze znałam kraj. Nie zdawałam sobie sprawy, że to będzie aż tak trudne. Z tymi kobietami wciąż wiąże się wstyd. Kiedy wreszcie udało mi się trafić na ślad jednej z prostytutek i dotarłam do jej krewnych, nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Dostawałam sygnały z gminy żydowskiej, żebym nie pokazywała tej hańby. Kiedy jednak książka w listopadzie 2005 roku wyszła w Kanadzie, Kanadyjska Gmina Żydowska dała mi prestiżową nagrodę w dziedzinie historii.

Organizacją, która zajmowała się handlem kobietami z nędznych miasteczek Europy Wschodniej, było założone w 1890 roku Warszawskie Towarzystwo Wzajemnej Pomocy, które oficjalnie miało charakter filantropijny, skupiało jednak wielu ludzi zaangażowanych w handel żywym towarem. Macki rajfurów sięgały od Europy Wschodniej po Szanghaj.

Dopiero w 1928 roku polskiemu konsulowi w Argentynie udało się zmusić towarzystwo do usunięcia z nazwy słowa 'warszawskie'. Wtedy zaczęło funkcjonować jako Cwi Migdal - od nazwiska jednego z fundatorów.

Vincent podkreśla, że nie tylko Żydzi zajmowali się prostytucją i białym niewolnictwem. 'W tym czasie również inne gangi handlowały kobietami z całej Europy i Azji. Historycy twierdzą, że w procederze największą rolę odgrywały Japonki i Chinki. Ale cechą wyróżniającą Cwi Migdal, która zapewniała sukces, jest to, iż wabili ubogie Żydówki, kusząc je wizją ślubu w synagodze'.

Żydowscy sutenerzy zakładali własne synagogi i cmentarze. Oficjalnie odrzuceni przez żydowską społeczność tworzyli własne organizacje charytatywno-religijne. Tak było w Nowym Jorku czy Sao Paulo.

Polacas nie miały szans na rehabilitację wśród społeczności żydowskiej ani za życia, ani po śmierci. 'Jest napisane, że jeżeli córa Izraela zejdzie z dobrej drogi, cała ziemia wokół niej płonie' - powiedział Isabel Vincent żydowski dziennikarz Zevi Ghivelder.

W Rio de Janeiro same prostytutki założyły towarzystwo dobroczynno-pogrzebowe. Biedne kobiety, ofiary przemocy, analfabetki potrafiły zorganizować się tak, by na starość mieć wsparcie, a w chwili śmierci godny pochówek. Powstało w 1906 roku i nazwało się Towarzystwem Prawdy. Działało nieprzerwanie do lat 70. XX wieku.

Prostytutki kupiły kawałek ziemi w Inhaumie i założyły ten cmentarz. Same przygotowywały ciała swoich sióstr do pogrzebu. Same odprawiały ceremonię symbolicznego oczyszczenia przez powtórzenie słów: 'Jesteś czysta, czysta, czysta'.

(…)Izaak Buroski pochodzi z Rosji, ale kiedy z Ameryki Południowej wraca w rodzinne strony, może grać rolę argentyńskiego farmera, złotnika z Brazylii, przedsiębiorcy z Łodzi czy Berlina. Elegancki pan z Ameryki, doskonałe oko. Nawet w skromnej, ubogo ubranej dziewczynie potrafi dostrzec materiał, który pomnoży jego majątek.

13-letnią Zofię Chamys wypatruje w Warszawie. Jest rok 1890.

- Szukam pomocy kuchennej dla matki - taką wersję przedstawia jej ojcu. Proponuje jako zaliczkę za pierwsze pół roku służby równowartość rocznych dochodów całej rodziny i nie nalega. Ojciec stanowczo odmawia, ale po chwili zmienia zdanie. Dziewczynka idzie z obcym mężczyzną, ma nadzieję, że teraz czeka ją lepsze życie. Buroski, 'najpiękniejszy mężczyzna, jakiego widziała w życiu', zabiera ją do Łodzi. Kiedy po nocy spędzonej z Izaakiem budzi się w pościeli poplamionej krwią, wierzy w jego słowa: 'Teraz jesteś moją żoną'. Jest dzieckiem i myśli, że tak się zostaje żoną.

Trafia do burdelu, jednego, drugiego. Potem 'mąż' wywozi ją do Buenos Aires do lupanaru prowadzonego przez Madame Natalia. Ta każe jej przechadzać się po uliczkach i wypatrywać klientów. Kiedy Zofia buntuje się po raz pierwszy, idzie na komisariat. Ale policjant, najpewniej przekupiony przez rajfurów, każe jej słuchać męża.

Dziewczynka tak długo płacze, że w końcu ma obiecany powrót do domu. Ale Buroski nie wypuszcza jej z rąk. Oszukuje ją, że płynie do Europy, a dopływają do Brazylii. Każe jej obsługiwać najgorszych klientów. Katuje ją. Zofia znowu idzie na policję i składa skargę na męża (jej zeznania przetrwały; opublikował je brazylijski dziennikarz Francisco Ferreira da Rosa, a później Isabel Vincent).

2 tys. Ukraińców już przyjechało do Polski 2 tys. Ukraińców już przyjechało do Polski

(…)Według dostępnych danych (Jayme Brener 'Jerusalem Report', 1966) do Brazylii pierwszy statek z młodymi Żydówkami dotarł w 1867 roku.

Przypłynęło na nim 69 wschodnioeuropejskich prostytutek.

Do 1913 roku w centrum Rio de Janeiro działało 431 burdeli. Właścicielami połowy byli Rosjanie, Austriacy, Niemcy, Polacy, a nawet Rumuni. Prawie wszyscy pochodzenia żydowskiego.

(…)W maju 1905 roku w Warszawie doszło do wydarzenia zwanego pogromem alfonsów. Zaczęło się od awantury na żydowskim ślubie, w którym uczestniczył znany sutener Saul Żytnicki. Weselna kłótnia przerodziła się w miejską awanturę. Żydowscy robotnicy uzbrojeni w kije, noże, a nawet rewolwery napadli na kawiarnię na rogu Siennej i Zielnej. Grupy mężczyzn od 200 do 400 osób przez trzy dni przeczesywały kamienice od Marszałkowskiej do Przyokopowej. Robotnicy wdzierali się do domów publicznych, mieszkań prostytutek i stręczycieli. Rozbito 150 mieszkań, ucierpiało 176 osób, 31 trafiło do szpitala, a pięć zmarło. Podobne napady miały miejsce w Lublinie i Łodzi.

Amerykański badacz zajmujący się tą problematyką uważa, że inicjatorką rozprawienia się z sutenerstwem była żydowska partia socjalistyczna Bund, która chciała w ten sposób położyć kres powszechnemu mniemaniu, że to głównie Żydzi są odpowiedzialni za handel żywym towarem.

(…)Najczęściej jednak środowiska żydowskie próbowały wyciszyć temat handlu własnymi kobietami. Samuel Cohen, który reprezentował żydowskie interesy w Lidze Narodów, podczas spotkania w czerwcu 1922 roku przekonał Ligę, aby nie publikować nazwisk znanych handlarzy. Taki raport jednak powstał. W tym samym czasie Europę obiegły antysemickie paszkwile wykorzystujące zawarte w nim fakty. Spowodowało to jeszcze większe okopanie się Żydów na stanowisku, że tematu należy unikać.

Jedynie Bertha Pappenheim umiała nazwać problem po imieniu. Kilkakrotnie na początku XX wieku objechała Galicję. Twierdziła, że źródłem potężnej fali handlu żydowskimi kobietami są nie tylko warunki społeczne, ale także niska pozycja kobiety w judaizmie.

(…)wielki proces żydowskich stręczycieli w październiku 1892 roku we Lwowie przyciągnął uwagę polskich dziennikarzy. 'Akt oskarżenia dotyczy 27 Żydów i Żydówek, których wyśledzić i ująć władza zdołała - relacjonował »Kraj «. - Wraz z nimi jawi się kilkadziesiąt ofiar ich handlu, kilkadziesiąt dziewcząt i mężatek w wieku od lat 15 do 23.

(…)Prasa ujawniła tajny język używany przez handlarzy. Dziewczęta ładne i młode to 'sztuki jedwabiu' albo 'dywany smyrneńskie'. Uderzające piękności - 'krzyże brylantowe' albo 'szkatułki z perłowej macicy'. Brzydkie i niezgrabne nazywa się 'workami kartofli'.

(…)informacje o konkretnych sprawach, aresztowaniach i rozprawach sądowych nadal z trudem przebijały się do gazet i świadomości społecznej. W dokumentach z kancelarii gubernatora piotrkowskiego z lat 1899-1900 można natknąć się na materiały dotyczące 'żydowskiej szajki handlującej kobietami i wywożącej je za granicę', ale nic z tego nie przedostało się do dzienników.

Dopiero dwa lata później warszawski adwokat Stanisław Posner (późniejszy senator i polski delegat do Ligi Narodów) dotarł do akt sądowych i na łamach 'Gazety Sądowej Warszawskiej' opublikował relację z tego procesu.

(…)Posner opisał też inny proces odbywający się w Bytomiu. Oskarżonym o ciężkie rajfurstwo był Izrael alias John Meyerowicz. Na granicy prusko-rosyjskiej utrzymywał on szereg agentów dostarczających 'towar wywozowy'. Oficjalnie zajmował się handlem w branży cygar, bielizny i ubiorów damskich. Wielokrotnie podróżował po Europie. Znał osiem języków. W 1888 roku został aresztowany na dworcu we Wrocławiu.

Obie te sprawy posłużyły Posnerowi do napisania cyklu 11 artykułów pod wspólną nazwą 'Nad otchłanią', w których najpełniej ze wszystkich dotychczasowych polskich publicystów przeanalizował różne aspekty handlu żywym towarem. W końcu doszedł do przekonania, że 'cały ten diabelski proceder, wszystkie jego ogniwa są żydowskie'.

(…)Edgardo Cozarinsky (…)jest autorem wydanej dwa lata temu w Argentynie książki o prostytutkach z początku ubiegłego wieku 'El rufián moldavo' ('Rajfur z Mołdawii'). (…)Pytamy Edgardo, czy w Argentynie nadal uważa się ludzi, którzy podnoszą temat żydowskiego handlu żywym towarem, za antysemitów?

- Jeśli taki temat pojawia się publicznie, staje się niebezpieczny. Wzbudza podejrzenie, że kryje się za tym coś innego. Że znowu niektórzy chcą podkreślić, że zepsucie jest związane z Żydami.

Po opublikowaniu książki Cozarinskiego pojawił się reżyser, który chciał ją sfilmować. - Jego producenci, Żydzi, powiedzieli, że nigdy nie dadzą pieniędzy na taki film.

(…)w roku 1931 władze polskie ogłosiły (raport przygotowany dla Ligi Narodów) listę 590 handlarzy kobiet, zaangażowanych w dostarczanie "świeżego towaru" do wciąż funkcjonujących - ale już nie pełną parą - domów publicznych Argentyny i Brazylii. Większość osób z tej listy była pochodzenia żydowskiego. Jedna z bardziej spektakularnych afer, miała miejsce pod koniec lat 20-tych. Niejaki Morris Baskin z Brooklynu, urodzony w Polsce, zainicjował w roku 1927 lukratywny proceder przestępczy. Otóż w Nowym Jorku przebywało sporo mężczyzn, których narzeczone znajdowały się wciąż w Polsce. Plan Baskina polegał na zawieraniu przez niego (i jego ludzi) małżeństw per procura w imieniu narzeczonych z USA, na podstawie udzielonych pełnomocnictw. Z aktem ślubu w ręku - poświadczającym obecność męża w USA - świeżo poślubiona małżonka nie miała kłopotów z uzyskaniem w konsulacie amerykańskim upragnionej wizy. Po przyjeździe do USA nie trafiała ona jednakże w objęcia męża, lecz - pod wpływem groźby, a niekiedy przemocy fizycznej i zgwałcenia - do jednego z domów publicznych, których właściciele współpracowali z gangiem. Baskin zdołał pozyskać do przestępczej działalności rabina z podwarszawskiego Wawru, który za 50 USD udzielał małżeństwa per procura, jak również zastępcę konsula amerykańskiej ambasady, nazwiskiem Harry Hall, który zaopatrywał gang we wszelkie niezbędne dokumenty i zapewniał bezproblemowe udzielanie wiz. Po rozbiciu gangu Baskina, okazało się, iż w samym tylko roku 1929, w wawerskim kahale zarejestrowano 15 małżeństw per procura, z osobami przebywającymi w USA.

mkarwan

Źródło http://www.regafa.fora.pl/poza-milonga,9/ciala-i-dusze-isabelle-vincent,356.html

Komentarze (66):

Chrzescijanin2020.04.9 3:36
Najwiekszy porno biznes w Hollywood maja zydomasoni oraz piekielni illuminati. Zydzi to najbardziej upadly moralnie narod, ich ksiazeczki Talmudu babilonskiego to instrukcje jak klamac, krasc, bezkarnie mataczyc i niszczyc Chrzescijan. To oni zamordowali Pana Jezusa Chrystusa. Z Niemcami tez szly puty zydowskie, Polak mial godnosc.
nikt2019.06.16 18:20
To wszystko jest smutne . Ale rdzenni mieszkańcy ziem zwanych Polską zostali napiętnowani za to , że wcześniej ich władcy pozwolili się osiedlać wyganianym z całej Europy Żydom. Tego się już nie zmieni tak samo jak nie zmieni się rzekomo polskich katów Holocaustu , którzy okazali się Żydami . Przylgnęło . Zawsze taka jest zapłata za czyjąś dobroć.............niewdzięczność .
emwupe2019.06.16 17:37
Publikacja poniżej krytyki. Po co to podgrzewanie nienawiści między ludźmi. Ciekawe co powiedziałby Wasz dawny naczelny Tomasz Terlikowski którego szanuję najbardziej w Polsce. Czy wy chcecie żeby ludzie którzy czują się chrześcijanami, byli załamani że portal który ma tradycje w obronie katolicyzmu robi takie rzeczy. Żydzi nie są święci, Polacy też, nie ma takiej narodowości. Ok wykażecie że była grupa Żydów była świniami i co dalej. Czy to ma mieć związek z obecną sytuacją między Polakami a Żydami? Że niby wszyscy Żydzi to świnie,. Każdy myślący i do tego chrześcijanin powie że to nie prawda.
[email protected]2019.06.16 17:06
wulgarne wzmożenie filosemitników wskazuje, że artykuł jest w punkt!
slawekkk2019.06.16 14:53
Taki mason i marksista artur andrus odszedł z radia trójki jak PiS doszedł do władzy, ponieważ bardzo nienawidzi PiSu, a oni teraz zaprosili go do Opola, żeby ta dwulicowa kanalia zarobiła sobie z naszych podatków. PiSu nienawidzi, ale pieniążki weźmie, człowiek bez honoru.
ojojoj2019.06.16 13:36
żydzi zawsze żyli z handlu ludźmi tez takka ich semicka pedofilska natura
maja2019.06.16 13:13
A współcześnie nadal proceder trwa vide sprawa tragiczna M Żuk ?!
Michał Kalinowski2019.06.16 11:49
Co to ma być za terminologia Polak o żydowskich korzeniach? Ten co to pisał to jakiś kretyn. To nie Polacy żydowskich korzeniach tylko ŻYDZI! Oni z polską kulturą i wiarą nie mieli nic wspólnego! Dlaczego uszlachetniać to, co robiło światowe robactwo przypisując bandytów do polskości? Autor to jakiś idiota, albo po prostu Żyd? Co to za naród, który wstydzi się i brzydzi własnym pochodzeniem. Czemu autor nie pisze o nich Rosjanie o żydowskich korzeniach, bo przecież większość była poddanymi cara. Czemu nie pisze Austryjacy o żydowskich korzeniach, skoro pochodzili z Galicji i byli poddanymi Cesarza. Czemu nie pisze w końcu Nemcy o żydowskich korzeniach skoro byli poddanymi Wilusia? Oni kochali swoich monarchów i wiernie im służyli przeciwko wszystkiemu co polskie!
Tomek2019.06.16 10:04
I dziwić się, że Holocaust był jak ten naród tyle zła uczynił. A najwięcej poprzez łupienie finansowe, które robią do tej pory.
Cztery2019.06.16 6:33
Żydowscy sutenerzy i wszyscy, którzy czerpali zysk z nieszczęścia biednych dzieci żydowskich i kobiet w Polsce, świadomie lub nieświadomie doprowadzili do tego, że Polka kojarzyła się w Brazylii z prostytutką, doprowadzili do dwuznaczności słowa Polka. Właśnie dla takich i podobnych interesów jest Wam potrzebny nasz kraj.
Grizzly2019.06.15 23:36
Czyli sporo żydów z A. Południowej może mieć prostytutkę za matkę, babkę, ciotkę!
Moshe Cvel2019.06.15 22:49
Jak wynika z zachowanych listów znajdujących się w ŻIH w Warszawie Janusz Korczak sławny żydowski miłośnik dzieci BYŁ PEDOFILEM. MA TAKŻE POMNIK W WARSZAWIE,WIELE TABLIC NA DOMACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ. RABIN SCHUDRICH NIC NIE ROBI GMINA ŻYDOWSKA MILCZY. GDZIE JEST EKIPA OD MALOWANIA I WYWRACANIA POMNIKÓW.?
lisek2019.06.15 21:23
Smarzowski film nakręci?
anonim2019.06.15 19:57
zydzi zydom zgotowali ten los .Zydzi od setek lat niszcza Polske.
jedyny i prawdziwy 𝐩𝐚𝐫𝐜𝐡 - andrzejhahn3-1002019.06.15 19:10
Jam jest andrzejhahn, oryginalny 𝐩𝐚𝐫𝐜𝐡!!! To ja mam ekskluzywne prawa na sprzedaz mydla z mojej ciotki. O zapachu zgnilego czosnku. P.S. tak sobie pomyslalem, ze jak "sram" we Frondzie to sram na samego siebie. Jak przystalo na oryginalnego 𝐩𝐚𝐫𝐜𝐡𝐚.
andrzejhahn32019.06.15 18:41
Uprasza sie aby tu zamknac drzwi, bo gaz sie nam tutaj ulatnia. ZyklonB co za genialny wynalazek i to Zyda.
andrzejhahn32019.06.15 18:37
podpisujcie sie pod swoimi postami nieuki frondowskie
Vlad2019.06.16 8:17
Hahn to żydowskie nazwisko, co nie kurczak?
andrzejhahn32019.06.15 18:26
mydlo, mydlo komu mydlo ... ! zrobione z najlepszego reines jüdisches Fett, z mojej ciotki mydlo, mydlo, komu mydlo...! zamknac drzwi bo gaz sie nam tutaj ulatnia ZyklonB co za genialny wynalazek i to Zyda.
andrzejhahn32019.06.15 18:29
mydelko to bedziecie wy potrzebowali pod cela szmaciarze frondowscy
andrzejhahn32019.06.15 18:30
nawet nie zdajecie sobie sprawy kim jam jest
Kellermann2019.06.15 20:55
UBekiem ?
andrzejhahn3a2019.06.15 18:17
mydlo, mydlo komu mydlo ... ! zrobione z najlepszego reines jüdisches Fett, z mojej ciotki mydlo, mydlo, komu mydlo...! zamknac drzwi bo gaz sie nam tutaj ulatnia
andrzejhahn32019.06.15 18:21
oooooooooooooo znowu frondowska szmata.............czego sie boicie nieuki frondowskie....................JAM ANDRZEJ HAHN
andrzejhahn32019.06.15 18:22
CELE NA WAS CZEKAJA............................
andrzejhahn32019.06.15 18:24
NO I GDZIE TEN WASZ frondowski prawniczek szmaciarze frondowskie
andrzejhahn32019.06.15 18:25
JAM ANDZREJ HAHN JEST
andrzejhahn32019.06.15 18:27
ile ja mam na was materialow szmaciarze frondowskie...........ale spokojnie jak na wojnie
anonim2019.06.15 18:15
Sekielski, jest temat. Zrobisz film ?
anonim2019.06.15 23:40
o swoich nie zrobi
andrzejhahn32019.06.15 18:15
andrzej hahn to jam......................nigdy mnie nie zapomnicie frondowskie szmaciarze
andrzejhahn32019.06.15 18:14
JAM WASZYM CIERNIEM I PRZEKLENSTWEM JEST .......................frondowcy nieuki
andrzejhahn32019.06.15 18:12
poczekajcie frondowskie szmaty.......................cele w kryminalach czekaja na was
Grzegorz2019.06.16 6:04
Pedały i pedofile won Z Kościoła
andrzejhahn32019.06.15 18:11
SRAM NA WAS .....................to do was frondoscy dziennikarze.................. wy dziennikarskie szmaty
andrzejhahn32019.06.15 18:09
a co z katolicka mafia ...........frondowskie nieuki
BAAN2019.06.15 18:01
Pisała o takim procederze na ziemiach polskich Czesława Rosenblattowa w jednym z opowiadań tomu "Ludzie, którzy jeszcze żyją". Pisała też o innych okropnych rzeczach, które działy się w tak dziś idealizowanych miasteczkach - sztetl, na przykład o usuwaniu ciąży.
wacula2019.06.15 17:30
A co na to EWANGELIA św -CHRYSTUS BÓG przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł: 3 «Zaprawdę, POWIADAM WAM Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić
GNIDA KOSZERNA2019.06.15 17:27
PRZECIEZ ZYD TAK SZLACHETNY ZE MUCHY BY NIE SKRZYWDZIL.ZADEN ZYD W CZASIE WOJNY NIGDY ZYDA NIE OSZUKAL MOZE TYLKO GDY SIE ZDENERWOWAL JAKO KAPO ZYDOWSKIE.
z Bródna2019.06.15 17:25
Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ???
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.15 17:19
Gorąca prośba do frondokatoli! Zwracam się z pytaniem na których stronach biblii figurują obrzydliwe homofobiczne cytaty przeciwko społeczności LGBT? Planuję podetrzeć sobie nimi pupę, a mój egzemplarz biblii 🔥spalić🔥 z góry dziękuję za pomoc!❤️
a_l2019.06.15 17:18
To już chyba było na Frondzie?
z Bródna2019.06.15 16:30
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy 𝐈𝐏𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ???
xD2019.06.16 14:57
xD
stara znajoma2019.06.15 16:28
@mordechaj - keller-krawczyk parch łódzki Asturian: Polka - Polaca Portuguese: Polka - Polaca Spanish Polka: Polaca, Polak - Polaco Natomiast twoja matka była NKWD puta, bladź żydowska, kur.a, co z ciebie parchu robi skuurwyysyna sierpem obrzezanego
mordechaj2019.06.15 16:49
jesteś chory psychicznie ? "Mordechaj" to nie jest żaden "keller-krawczyk", keller -krawczyk to jest UBECKI troll, który pisuje tutaj służbowo. A wracając do meritum. Czy uważasz, że jak ktoś w Polsce nawie kogoś "palantem", to ma na myśli grę zespołową, czy idiotę ? I tak jest też ze słowem "Polaca" w Ameryce Południowej
stara znajoma2019.06.15 16:55
Natomiast twoja matka była NKWD puta, bladź żydowska, kur.a, co z ciebie parchu robi skuurwyysyna sierpem obrzezanego. ¿Qué sabes acerca de los Sudamerica?
Cztery2019.06.16 6:28
@mordechaj Właśnie sam sobie odpowiedziałeś: Żydzi doprowadzili do tego, że Polka kojarzyła się w Brazylii z prostytutką. Żydowscy sutenerzy i wszyscy, którzy czerpali zysk z nieszczęścia biednych dzieci żydowskich i kobiet w Polsce, doprowadzili do dwuznaczności słowa Polka. Dla takich i podobnych interesów jest Wam potrzebny nasz kraj.
Quousque tantum2019.06.16 18:03
Stara znajoma, jeśli o czymś nie wiesz, to nie zabieraj na ten temat głosu. Mieszkam w Brazylii od 40 lat i nie używa się tutaj słowa "polaca" bo jest obraźliwe z powodów opisanych w artykule. Używamy w Brazyli słowa polonês i polonesa na oznaczenie Polaków. Twój język obnaża twoje prostactwo.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.15 16:09
W komentarzach pod wczorajszą manipulacją pisich funkcjonariuszy z "redakcji" frondy stało się coś ważnego 90% komentujących od prawa do lewa ❤️zmieszało frondę z błotem❤️ nie zostawiając suchej nitki ---> https://www.fronda.pl/a/oto-owoce-parad-zboczencow-znaleziono-cialo-10-letniej-dziewczynki,128466.html Oto adres, pod którym te antypolskie skuurwysyny się ukrywają: 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 portal fronda.pl ul. Marszałkowska 55/73 lok. 68a 00-676 Warszawa 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Grzegorz2019.06.16 6:03
Pedały i pedofile won Z Kościoła
Alibaba2019.06.16 16:01
Polak Ateista Dumny Gej = FASZYSTA
anonim2019.06.15 16:04
Po nagłówku od razu wiedziałem, że to stary znajomy ze Stalowej Woli i p.s.p. hehehe. Frondo, chyba już niżej upaść nie możecie cytując to indywiduum.
mordechaj2019.06.15 16:02
Drogi autorze/autorko. Określenie "polacas" to nie jest określenie na "kobiety w Polski" jak autor/autorka raczyła napisać, tylko "Polaca" znaczy...PROSTYTUTKA. Za powiedzenie do kobiety "polaca" w Ameryce Południowej można dostać w twarz. Z Warszawskim Towarzystwem Wzajemnej Pomocy :) to bardzo ciekawa historia, opisywana przez Gazetę Wyborczą wielokrotnie.
Maciek Arczyński2019.06.15 17:49
Uj, uj mordechaj, jakeście to ładnie sobie wykoncypowali. I to z dużej litery. Sprawdzałem sobie w słowniku hiszpańsko-polskim i tam wyszło, że np. "cultura polaca" to "kultura polska" a "Polaco/Polaca" to "Polak/Polka". Ty na prawdę myślisz, że nas zdołujesz? Natomiast "prostytutka" to "prostituta". Wy Żydzi nie umiecie żyć jednak uczciwie. Na szczęście to wszystko do śmierci. To niezwykle pocieszające dla mnie, że w końcu umrę i wolałbym prędzej niż później, ale Bóg wie kiedy. Jego wola. Nie mniej umrę. I mam szansę, że tych wszystkich żydowskich mądrości, geszeftów już wysłuchiwać, oglądać nie będę musiał. Jak dla mnie to możecie zabrać całą Ziemię. Jak się Wam zmieści w tych całych bankach. I tak nic z tego nie będziecie mieli bo czego się tkniecie to ostatecznie spieprzycie. "Sorry taki klimat".
mordechaj2019.06.15 18:02
No to będziesz miał problem, bo po prawicy Ojca na Sądzie Ostatecznym, będzie siedział Jezus Chrystus, Żyd z Nazaretu.I wierz mi. Nie będzie tolerował żadnego antysemityzmu, bo antysemityzm to grzech śmiertelny. A po drugie. "Polaca" znaczy w potocznym języku prostytutkę. Tak jak w potocznym polskim. Pedał to nie tylko część do roweru.
Maciek Arczyński2019.06.15 18:56
To idąc Twoim tokiem rozumowania i sam Pan Jezus będzie musiał się smażyć w piekle bo czyż nie wytykał Jemu współczesnej elicie żydowskiej, że "diabła mają za ojca" (por. J 8:44). I o ile można przeczytać w moim wpisie to nie odnosiłem się do pochodzenia a do postępowania. Nie napisałem nic, że Żyd jako Żyd (pochodzenie) będzie potępiony. Napisałem o Waszym postępowaniu. Co prawda Wyście zrobili taki ładny myk i jak kto Wasze postępowanie krytykuje to od razu antysemita, bo słowo "Żyd" albo oznacza pochodzenie, albo jako "żyd" zestaw poglądów. Większość nie-Żydów nie zdaje sobie z tego sprawy, dają się nabrać na ten Wasz myślowy geszeft i trzęsą tyłkami jak mają Was krytykować. Natomiast Mysiu-Pysiu, od kiedy to słowo "prostytutka", niezależnie od języka, pisze się "dużą literą"? No a w pierwszym Twoim wpisie jest ono w środku zdania. Więc nie bredź o potoczności. Napisałeś to z cała mocą swojej żydowskiej (poglądy) pogardy jaką masz do Polaków. Poza tym to ciekawe, że akurat tak się stało, iż "polaca" oznacza prostytutkę a jednocześnie i narodowość. Czemu np. nie "judaca" czy jakoś tam podobnie, co byłoby zresztą zgodne z rzeczywistością? Wasze postępowanie budzi odrazę. A potem się dziwicie, że inne narody Was nie chcą. Teraz macie te swoje 5 minut. Ten Wasz "mesjasz" co to ma być na dniach... On Was wyroluje. Ponieważ nie uznajecie Chrystusa jako Mesjasza to siłą rzeczy ta podróba musi być zaprzeczeniem tego Kim był Chrystus i jednocześnie zaprzeczeniem tego co głosił. Ponieważ nie będzie w nim miłości to nikogo on nie będzie kochał. I wykorzysta Was jak wykorzystuje się rzecz a potem Was wypluje. My to będziemy wiedzieli za co obrywamy, bo na pewno nas wiernych Chrystusowi lubić nie będzie, ale Wy... Wy się będziecie znowu pytać "za co"? Właściwie to nawet będzie interesujące zobaczyć jak Wasza nadzieja zamienia się w rozpacz. Nie życzę Wam tego, ale "kto sieje wiatr, zbiera burzę" (por. Oz 8:7). I nie miejcie pretensji jak kto Wam nie będzie mógł pomóc. Po pierwsze, nie wiadomo czy w ogóle ktoś się ostanie do pomocy na skutek Waszej działalności. A po drugie jużeśmy Wam pomagali i zrobiliście z nas potworów, morderców, wywyższając swoich oprawców. Wam pieniądze przesłoniły wszystko, nawet zwykłą ludzką przyzwoitość. No to kto będzie chciał zostać potem "mordercą" żeby jego dzieci musiały przechodzić przez to co my teraz? To strach Wam pomagać.
mordechaj2019.06.16 16:29
A co przechodzisz złego, człowieku ? Siedzisz sobie przy komputerze i piszesz, co chcesz. Pławisz się w dobrobycie, jaki ci PiS zgotował. Czego jeszcze oczekujesz, niewdzięczniku ?
BAAN2019.06.15 18:08
Polecam opowiadania Rosenblattowej - Żydowki (ps. Czesław Halicz) "Ludzie, którzy jeszcze żyją". Tam jest opisany ten proceder.
Quousque tantum2019.06.16 18:08
Mordechaj, nie mieszkasz w Ameryce Łacińskiej, więc nie wiesz dokładnie jak sprawa wygląda. "Polaca" to w Brazylii "prostytutka żydowskiego pochodzenia" bo to sprawa powszechnie znana, tak zresztą jak sprawa cmentarza w Inhauma, opisywana szeroko przez prasę brazylijską. W niektórych miejscach w Brazylii (Parana, Santa Catarina i Rio Grande do Sul (południe Brazylii i największe skupiska polskie) Polaca to często tylko "blondynka".
Tytus2019.06.15 16:00
Stary temat, tym którzy stosunkami polsko-żydowskimi się interesują znany - odgrzewany chyba tylko dlatego by u młodszych czytelników zdobyć sympatię i przekierować ją w stronę PiSu ;)
Altai2019.06.15 16:07
Skoro prawda o mafii żydowskich pedofili wspiera PiS to ja już zawsze będę głosował na tę partię...
Tytus2019.06.15 19:06
Z takim intelektem jak masz ty...nie jestem zdziwiony.
Grzegorz2019.06.16 6:02
Pedały i pedofile won
Chróst2019.06.16 6:14
Stary temat... Pewnie, ale mój syn kłócił się ze mną, kiedy mu powiedziałem, że przez wiele wieków chłopi nie walczyli w wojnach, nawet w pospolitym ruszeniu, które obowiązywało tylko tych, którzy mieli taki obowiązek wobec państwa. Stary temat, ale dobrze, aby młodzi też wiedzieli czym głównie zajmowali i zajmują się Żydzi. Geszeft za wszelką cenę. Jeżeli własne "córki" były tak potraktowane, to co za problem oszukać, okłamać goja?
polak2019.06.15 15:52
no to będzie skandal na cały świat żydzi tego nie robili tylko Polacy --ciekawe co powiedzą nasi żydokomuniści i ich potomkowie??