Zwycięstwo Zbawiciela nad symbolem Sodomy i Gomory - zdjęcie
27.08.15, 07:52fot. za Telewizja Republika

Zwycięstwo Zbawiciela nad symbolem Sodomy i Gomory

50

Operacja rozbierania Tęczy trwała kilka godzin, a pracę porządkowe zakończą się dzisiaj do godziny 12.00

Z końcem 2015 roku wygasa porozumienie pomiędzy Instytutem Adama Mickiewicza a Miastem Stołecznym Warszawą. Instytut zachęca do proponowania nowych lokalizacji. Oprócz wielu warszawskich miejsc, wśród internautów pojawia się też propozycja przeniesienia „Tęczy” m.in. na Wawel.

„Tęcza” pojawiła się na Placu Zbawiciela w czerwcu 2012 roku i od początku wzbudzała wiele kontrowersji. O zdanie w sprawie umieszczenia instalacji nie zapytano mieszkańców Warszawy. Wielokrotnie dochodziło do jej podpaleń. Dla jednych jest symbolem tolerancji, dla innych nachalnej propagandy środowisk LGBT.

Teraz, Pl. Zbawiciela wygląda nareszcie po bożemu. I miejmy nadzieję, że Warszawiacy nie będą już więcej oglądać żadnych symboli ideologii gender, LGBT ....

mm/telewizjarepublika.pl

Komentarze (50):

anonim2015.08.27 8:48
no w końcu rozebrali ten paszkwil architektoniczny, dziadostwo w takim miejscu, a na nową lokalizację proponuję jako że blisko Warszawy, puszczę Kampinowską tam na jakiejś polance niech sobie stanie, zobaczymy czy będą pielgrzymować do niej jej czciciele, edzie :)
anonim2015.08.27 9:23
Następny do rozebrania obiekt pogardy i dominowania nad Polską to Pałac Kultury.
anonim2015.08.27 9:36
Ciekawe, do czego Fronda sie teraz przyczepi? Czy na tym placu nie ma przypadkiem innych zdaniem naszych nadkatolikow nieobyczajnych miejsc? Czy po teczy pozostanie proznia na Zbavixie?
anonim2015.08.27 9:54
@11 tysięcy te sztuczne kwiaty zbierali na cmentarz.
anonim2015.08.27 10:01
A może by tak obrócić ją o 90* i zamontować na iglicy pałacu kultury? Wystarczy tylko dorobić młot do kompletu.
anonim2015.08.27 10:10
Kraków zaprasza..na klapsa.
anonim2015.08.27 10:15
Jak mur berliński rozbierali, to też brali sobie na pamiątkę po kawałku, nawet duże kawalki... Pewnie z tęsknoty za nim...;-)
anonim2015.08.27 11:01
Po pierwsze nie wiadomo, gdzie tę "instalację" - jak nazywa się teraz "dzieła sztuki nowoczesnej" w postaci drutu i papieru ze śmietnika - postawią. Po drugie, ustawienie tej "tęczy" akurat w takim punkcie było przyzwyczajaniem Polaków do tolerowania przyszłych, kolejnych bluźnierstw. Taka tresura polskiego bydełka. Po trzecie, widać że michnikowszczyzna odniosła ogromny sukces, bo z dumnego, wspaniałego narodu istotnie uczyniła w dużej mierze bydełko, bez poczucia godności, wytresowane politpoprawnością i obojętne na takie prowokacje godzące w tradycję i ducha własnego narodu.
anonim2015.08.27 11:02
"Wrosła w Pl. Zbawiciela" tak jak wrzód w pewną część ciala...A o gustach to już nie będę dyskutował...
anonim2015.08.27 11:33
@Jack Merridew "Jakie zwycięstwo? Tęcza stała dotąd do kiedy miała stać." ale tak się spodobała warszawiakom na tym placu i znika z placu - raczej porażka niz zwycięstwo - dla fanów włąsnie to miejsce miało znaczenie "Zostałą rozebrana zgodnie z wygaśnięciem umowy z m.st Warszawy." i skonczy się proces dojenia miasta z kasy - sam bym taką tęczę chciał miec i byc dziś bogatym człowiekiem "Tęcza nie zniknęła w wyniku nacisków homofobicznego lobby." możesz mi powiedzieć jaki sens ma "pożyczanie" sobie haseł i pojęć? to jakas wasza nowa taktyka? "Inna sprawa, że planowane zniknięcie tęczy odbierze temu miejscu dużo uroku, ponieważ tęcza wrosła już w wizeurnek pl. Zbawiciela." widzisz, właśnie sam sobie przeczysz, przecież to nie jest wasza porażka a nasze zwycięstwo? :D "Tęcza tak się spodobała Warszawiakom, że teraz stanie w innym miejscu Warszawy, tym razem już jako stała ekspozycja." znam wielu warszawiaków, co im sie nie podobala "Przegrały homofoby na wszystkich frontach." no właśnie wygrały, co znikła z tego miejsca co twym zdaniem "wrosła" zakładam, ze piszesz to co myślisz - ze nas nie okłamujesz - zatem dlaczego sam sobie przeczysz? uważasz nas za mało bystrych?
anonim2015.08.27 11:35
Happening się udał. Działanie artystyczne przyniosło skutek. Sama autorka chciała, żeby mieszkańcy Warszawy zdefiniowali ten symbol. Środowiska LGBT zdefiniowały go po swojemu jako symbol walki o swoje prawa. Katolicy, chrześcijanie, a nawet Żydzi mogli go zdefiniować jako symbol/ wspomnienie pierwszego przymierza Boga z człowiekiem. A nienawistna część polskich pseudochrześcijan zamiast podejść do tego w pozytywny sposób, postanowiła pomóc środowiskom LGBT i zdefiniowała tęczę jako symbol swojej nienawiści do gejów. Brawo.
anonim2015.08.27 11:35
Jakie zwycięstwo jakiego zbawiciela umowa sie kończy i tyle , teraz przeniosą ja gdzie indziej a katoprawica dalej będzie protestować
anonim2015.08.27 11:41
@Vanhelsing1985 - na tej zasadzie, o której wspominasz można tam teraz postawić sierp i młot, bo te przedmioty też kojarzą się jakimś komuchofobom źle, a przecież sierp kojarzy się z chlebem dla ludzi, a młot z fabryką i postępem.
anonim2015.08.27 11:45
@Vanhelsing1985 "Happening się udał." dobrze, że przyznajesz, że to byl happening - a więc coś się za tym krylo glębszego niz tylko ładna makietka na placu "Działanie artystyczne przyniosło skutek. Sama autorka chciała, żeby mieszkańcy Warszawy zdefiniowali ten symbol." jej po prostu chodziło o spory hajs, nazywajmy to po imieniu "Środowiska LGBT zdefiniowały go po swojemu jako symbol walki o swoje prawa. Katolicy, chrześcijanie, a nawet Żydzi mogli go zdefiniować jako symbol/ wspomnienie pierwszego przymierza Boga z człowiekiem." raczysz żartować? jak mogli zdefiniować, jak to zostało setki lat temu zdefiniowane - a LGBT sobie "pożyczylo" symbol i zaczęło sie wmawianie ze to chodzi o symbol biblijny, a nie że symbol LGBT - a teraz piszesz, że kazdy sobie mógł definiowac jak chcial na poczatku mówiono coś innego - sam przyznajesz, ze od początku byla to jakaś niezła granda - happening "A nienawistna część polskich pseudochrześcijan zamiast podejść do tego w pozytywny sposób, postanowiła pomóc środowiskom LGBT i zdefiniowała tęczę jako symbol swojej nienawiści do gejów. Brawo." dlaczego ludzie przez ciebie obrażani mieliby do czegos podchodzić w "pozytywny" sposób? fajne poza tym jaka nienawisc? kazdy kto jest przeciw tęczy nienawidzi gejów? dlaczego posługujesz sie pomowieniem i kłamstwem? czy też symbol tęczy?
anonim2015.08.27 11:50
@Jack Holborn "na tej zasadzie, o której wspominasz można tam teraz postawić sierp i młot, bo te przedmioty też kojarzą się jakimś komuchofobom źle, a przecież sierp kojarzy się z chlebem dla ludzi, a młot z fabryką i postępem." a może by tak postawić swastykę? przecież ma wiele znaczen - przez setki lat pojawiala sie w tylu miejscach - to co że źli naziści tajemniczy nią zawładnęli - teraz każdy by sobie sam ustalał jej subiektywne znaczenie :)
anonim2015.08.27 11:57
@11 tysięcy "upośledzenie homofobiczne" jak rozumiem każdy heretyk jest upośledzony homofobicznie? słusznie, należy takich leczyć
anonim2015.08.27 12:04
Postawić ją na Jasnej Górze. Tam najwięcej zboków się gromadzi.
anonim2015.08.27 12:07
Ale, zapytam, czy ci chorzy psychicznie nie mają czasem jakichś praw do organizowania sobie niezbyt szkodliwych wygłupów? Tylko żeby to robili w swoich ogródkach!
anonim2015.08.27 12:22
teraz HGW powinna podać koszty jakie miasto Warszawa poniosło z racji ochrony, monitoringu i odbudowy tęczy, wszyściutko.
anonim2015.08.27 12:22
@Jack Merridew "Znika, bo od początku była w tym miejscu przewidziana jedynie jako tymczasowa ekspozycja. Co więcej, gdyby nie była podpalana, zniknęłaby już znacznie wcześniej. Podpalenia spowodowały, że miasto wydłużyło jej ekspozycję o 2 lata." nie - miała stać caly czas, nie wpuszczaj mnie w kanał jak sam pisałeś, w dodatku "wrosła" i co? przeniesiono ją - jak widać miala zbyt wielu przeciwników (choć potępiam podpalania), że nawet GW się dziwi, czemu ja przeniesiono hahah "Jakie pożyczanie? Autorem pojęcia i definicji homofobii jest LGBT, co próbuje się manipulować i redefiniować przez różnych homofobów, którym jest nie w smak słowa ich określające." nie o to pytalem, ale dzięki zes przyznal i to - ktos tworzy pojęcie sobie i objąć nim może kogo chce - kazdego przeciwnika - wtedy łatwiej z nim walczyć - pisząc: homofob pojęcia wolalbym by tworzyły gremia obiektywne raczej - inaczej mamy wojenkę na hasla coś jak kiedys naziści stworzyli se pojęcie "bandyty" - bylo tak pojemne, że każdy niemal mógl się zaliczać do niego... oczywiscie nie porównuję LGBT do nazistów, tylko wskazuję na "gry slowne" "Natomiast "lobby" nie jest autorstwa żadnej ze stron, więc nie wiem po co próbujesz sobie to zawłaszczyć?" raczysz kpić? do tej pory pisywano "lobby homoseksualne" a teraz lobby homofobów mamy :D pozyczanie czy juz kleptomania? "Zwycięstwo na wszystkich frontach. Miała stać krócej, a stała dłużej, była podpalana i za każdym razem wznosiła się niczym feniks z popiołów, koliła w oczy osobników homofobicznie zaburzonych. I nawet teraz kiedy już została zdjęcia, zostanie przeniesiona w inne miejsce Warszawy, tym razem na stałe, wywołując sraczkę frondzi i jej fanów, tym razem dozgonnie ich "gorsząc". Czy może być coś bardziej pięknego? Na pohybel homofobom." 1. zapytałem cie o przeczenie - proszę byś mi odpowiedzial na ten zarzut, a nie zmienial tematu - powtorze: czemu sobie przeczysz jak piszesz 2. osobnik homofobicznie zaburzony - czym się to różni od "zwykłego" homofoba? to jakies nowe pojęcie? czy można zatem byc homofobem niezaburzonym? 3. na pohybel homofobom - jak sam widzisz - tu nie chodzi o żadną tolerancję - to jest nienawiśc do innego czlowieka - ja jestem przeciw tęczy, ale nie piszę na pohybel gejom "znam wielu warszawiaków, co im sie nie podobala" Znam wielu katolików, którzy są przeciwko kościołowi katolickiemu. "zakładam, ze piszesz to co myślisz - ze nas nie okłamujesz - zatem dlaczego sam sobie przeczysz? uważasz nas za mało bystrych?" Ciebie na pewno :)"
anonim2015.08.27 12:27
@Jack Merridew "Chciałeś raczej napisać heteryk." nie - czyżbyś nie znał podstawowych pojęć? "Odpowiadając - nie każdy. Nie mierz wszystkich heteryków swoją miarką. Bycie heterykiem samo w sobie nie powoduje homofobii. Robi to nienawiść, wywołana m.in pomyloną katoideologią." czy każdego czlowieka inaczej myslącego nienawidzisz? czy każdemu powiesz - na pohybel? podczas wojny tacy jak ty wlasnie brali karabiny do rąk i zabijali masowo innych - bo mieli inne poglądy - na pohybel, ale ty nienawisci w sobie nie widzisz przecież, taki swiety jestes pomylona katoideologia nie nauczylą mnie jednak mówic innym - na pohybel "Mnóstwo heteryków popiera tęczę," przecież ten argument ma niewielkie znaczenie - jakby mnóstwo heteryków popieralo nienawiść jak ty - ja bym np. protestowal
anonim2015.08.27 12:29
@11tysięcy "Hutnik. Już mi udowodniłeś, że nie potrafisz dyskutować na argumenty. Zamias tego oferujesz słowne przepychanki. Ja na taką dziecinade czasu i bajtów tracić nie zamierzam." w tamtym temacie wytrzymaleś ledwie 2 rundy i szybko uniknąłeś dalszej dyskusji jak ci pisalem - nie sztuką jest pisać samemu do siebie, sztuką jest dyskutowac tego nie umiesz- co zatem robisz na frondzie? tak nisko oceniasz ten portal, ze uwazasz, ze nic nie umiejąc mozesz sobie spokojnie pisać i unikać dyskuji?
anonim2015.08.27 13:13
wygasła umowa alleluja
anonim2015.08.27 13:32
Haha :d Hutnik ale z ciebie głupolek ;9
anonim2015.08.27 13:40
•Zakaz jedzenia części żyjącego zwierzęcia (Ewer Min ha-Chai) •Zakaz złorzeczenia Bogu (Birkat Haszem) •Zakaz kradzieży [rabowania] (Gezel) •Zakaz bałwochwalstwa (Awoda zara) ... •Zakaz niemoralnych stosunków seksualnych (Gilui arajot) ... •Zakaz mordowania (Szefichat damim) •Nakaz ustanowienia sądów do egzekwowania sześciu poprzednich praw (Dinim) . I tyle. Żydzi wymyślili homoseksualizm jako grzech kiedy Bóg zawarł ze Stworzeniem Przymierze Noahickie. To był warunek Przymierza Boga ze światem nieżydowskim i żydowskim takoż. .
anonim2015.08.27 13:50
@Jack Merridow "Nie kłam. Wrosła w wizerunek pl. zbawixa, ale nigdy nie miała tam stac cały czas. Projekt od samego początku mial charakter tymczasowy." nie "Mógłbyś się radować, gdyby miała stać cały czas, a mimo to zniknęła. Tak jednak się niestety dla ciebie nie stało. I co więcej zaraz znów będziesz płakać jak postawią tęczę w innym miejscu Warszawy, tym razem na stałe. Jeśli wówczas zniknie to będziesz mógł się cieszyć. W tej chwili możesz tylko manipulować i odwracać kotka ogonem." wyraziłem się jasno - miala być tymczasowo, pamietam rozmowe z instalatorką a raduje mnie to że zniknęła z pl. Zbawiciela zresztą z czasem zniknie w ogole "Polecam zaznajomić się z zasadami panującymi w języku polskim. Homofobia to tylko jedno z tysięcy słów przyjętych przez społeczeństwo, a nie żadne gremia specjalistów. " znow klamiesz - pisałeś, że została stworzona przez LGBT, a nie społeczenstwo - społeczenstwu w Polsce zostala narzucona "Język jest żywy i ewoluuje. Homofobia została jasno sprecyzowana i jest w definicji napisane kogo obejmuje i jakich zachowań dotyczy. Możesz się z tym nie zgadzać, ale co kogo to obchodzi? Nie ty jesteś autorem tego pojęcia, więc co najwyżej możesz się podrapać po tyłku, lub wzorem niektórych tutejszych homofobów robić z siebie pajaca opowiadając bajki, że homofobia nie istnieje, bo przecież nie lękasz się gejów, hue hue. Mimo waszych usilnych starań i na wasze nieszczęście Polacy jednak bezbłędnie identyfikują pojęcie homofobii." dlaczego znów kłamliwie manipulujesz? dlaczeog znów zaslaniasz się potokiem słów? jakbym byl nazistą to bym cie nazwał bandytą - ty bys prostestowal, ale ja bym powiedział, ze społeczenstwo przyjęło to pojęcie, a ty sie mozesz się co najwyzesj podrapac- po czym bys zginął - panimajesz? inna sprawa, ze jak dyskutujesz, to stosuj merytorykę a nie emocje i hasełka zabarwione kpiną - typu drapanie sie po tylku, bo tylko odsłaniasz przed innymi twoj strach przez rzeczową dyskusją jakbys mial cos do powiedzenia, to tez bys wyłozył różnicę miedzy nienawiscią a strachem czy fobią - ale nawet na to cie nie stac "Jakie do tej pory? Raczysz kpić z faktów. Katolobby było znacznie wcześniej, zanim jeszcze w Polsce nie było ani 1 aktywisty LGBT. Chcielibyście sobie zawłaszczyć pojęcie lobby i udawać, że nie lobbujecie na rzecz katopropagandy. Takiego wała." nie przypominam sobie pojęć katolobby, a byłem na forach czy czytalem prase, media juz przed wielu laty - znów kłamiesz- weszlo ci w to krew "Zlałem to, ponieważ nie ma to miejsca. Myślałem, że to oczywiste, no więc napiszę - nie przeczę sobie." zostałes złapany na przeczeniu - kłamca i do tego nie umiejący się wybronic - brawo :D "Niczym. Każdy homofob jest osobnikiem homofobicznie zaburzonym. Tylko jeden mniej drugi bardziej. Po fachową diagnozę proszę się zgłosić do psychiatry lub psychologa." raczysz sobie kpić? ja pójdę do psychologa, ale ty za swą nienawisc powinienes isc do więzienia "Na pohybel homofobom oznacza sprzeciw wobec nienawiści, dyskryminacji, nierównym traktowaniu ludzi ze względu na orientację seksualną. W końcu na pohybel homofobom oznacza działania na opak ich pomylonej ideologii. Z pożytkiem dla reszty zdrowego społeczeństwa, zarówno homo, jak i heteroseksualistów." co???? nienawisc jako sprzeciw nienawisci??? bycie przeciw nienawisci do pomylona ideologia? czy ty nie jestes czasem neo-nazistą? "zdrowe społeczenstwo" to jakby żywcem wyjąc z ideologiii nazistow..... litości czlowieku "Nie każdemu. Wszystko zależy od osoby, sytuacji i kontekstu. Homofob to nie jest ktoś kto po prostu się nie zgadza. Homofob to jest osobnik sprzeciwiający się demokracji, totalitarysta, kierujący się ideologią nienawiści." to ty jesteś homofobem???? sprzeciwiasz sie demokracji, wolności slowa, masz mentalnosc totalitarną, nienawisc z ciebie sie wylewa strumieniami "Ten fakt ma kolosalne znacznie, bo tacy jak ty nie mogą ścierpieć, że za tęczą są nie tylko geje, ale także heterycy, czyli mający wspólną z wami orientację. To was boli bardziej niż dupcia pasywa po dobrym dymanku." obrzydliwy jestes z tym swoim slownictwem - niech kazdy zobaczy waszą tolerancję - przed takimi sie nalezy bronic - i większosc wybitna Polaków się broni - mało kto popiera wasze postulaty zdradzę ci czemu - miedzy innymi dzieki takim nienawistnikom jak ty i jeszcze jedno - dlaczego sie nie odniosłes do moich slow, gdy pisales jak tacy jak ty zabijali podczas wojny? jestes: - kłamcą - manipulatorem - ziejesz nienawiścia - unikasz odpowiedzi na moje pytania - prezentujesz myslenie ideologii totalitarnych tacy włąsnie wstępowali do SS - porządni, grzeczni, wychowani - nie mogący scierpiec ze inni sie nie zgadzają z ich poglądami, nie umiejący przekonac do wlasnych racji obrzydliwe
anonim2015.08.27 14:02
Wojtek83, to szatan wymyślił, że Bóg jest wszędzie aby Cię oddalić od kościoła. Bóg się brzydzi Twoją nieprawością, dlatego Go dla Ciebie nie ma. Bóg stworzył mężczyznę i kobietę nie po to, by mężczyzna żył z mężczyzną. Czym prędzej pojednaj się z Chrystusem w kościele, który Cię przemieni i pojedna z Bogiem Ojcem. :)
anonim2015.08.27 14:29
Ciągle słyszymy tęcza, i tęcza. Od kiedy to tęcza ma 6 kolorów. Środowisko zboczeńców wymyśliło sobie 6 kolorów, a to nie jest tęcza. Prawdziwa tęcza ma więcej niż 6 kolorów. Koniec kropka i nie nazywać tego tworu tęcza. Powinni to nazwać pasek kolorów zboczeńców.
anonim2015.08.27 14:35
@Jack Merridew "Miała być tymczasowo na zbawixie i tak też się stało. Organizatorzy nigdy jednak nie zapowiadali, że po ekspozycji na zbawixie tęcza na zawsze zniknie z Warszawy. Mało tego o planach przeniesienia tęczy w inne stałe miejsce było już głośno dobre rok temu." czyli instalatorka kłamała i manipulowala AHA - PROSZE O ODNIESIENIE DO PROBLEMU HAPPENINNGU "Nie ja kłamie, tylko ty nie rozumiesz tekstu pisanego. Gdzie ja się wycofałem z tego, że pojęcie homofobii zostało stworzone przez LGBT? To tylko twoje urojenie. W niczym to nie dezawouje faktu, że stworzone pojęcie przez LGBT zostało przez społeczeństwo przyjęte w obiegu języka polskiego. Na pohybel homofobom, którzy jak widać bardzo nie chcą być w ten sposób określani, bo to ich obnaża." nie kłam znów - jakie społecznestwo przyjęło, jesli większosc osób w Polsce nie zgadza się z ideologią LGBT i nie przyjęła pojęcia homofobii I PROSZĘ O ODNIESIENIE SIĘ DO MOICH TEZ "Trzy akapity i zero argumentów. Masełko maślane. Chyba mają racje osoby, które pisały o tobie powyżej." PROSZĘ SIĘ ODNIEŚC DO IDEOLOGICZNEGO POJĘCIA BANDYTY: 1. METODOLOGIA, 2, IDEOLOGIA 3. ETAPY ROZSZERZANIA SIĘ TEGO POJECIA 4. ODNIESIENIE DO NASZEJ ROZMOWY 5. HOMOFOBIA: NIENAWIŚĆ A STRACH "To, że sobie nie przypominasz, to nie znaczy, że ja kłamię. To jedynie oznacza, że ty manipulujesz i chciałbyś wyrugać pojęcia niewygodne twojej ideologii. Najpierw homofobia, teraz katolobby. Powtarzam - takiego wała. Ale staraj się dalej, ku uciesze gawiedzi :)" PODAJ 3 PRZYKŁADY WPISÓW Z FORÓW NETOWYCH SPRZED 2005 ROKU Z POJĘCIEM KATOLOBBY - CZEKAM NA LINKI "Kłamstwo najpierw należy wykazac, a nie tylko rzucać pustymi stwierdzeniami i kazać się do nich ustosunkowywać." PROSZĘ SIĘ USTOSUNKOWAC DO MOICH ZARZUTÓW, A NIE PO RAZ 5 UCIEKAĆ - CZEKAM "Gdzie napisałem, że nienawiśc jako sprzeciw wobec nienawiści? Znowu bajki piszesz sam sobie dopowiadasz co myślę, a następnie sam sobie na to odpowiadasz." CZEKAM NA ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIA "Gdzie?" w kazdym twoim poście - przeczytaj raz jeszcze swoje posty kłamco aha - i jedna prośba - nie pisz mi już więcej o tylkach i dupkach - nie obchodzą mnie twoje fascynacje erotyczne - jesli cie to podnieca to pisz se z kims innym o tym "To akurat znowu tylko projekcja twoich totalitarniackich marzeń, bo akurat większość polskiej inteligencji stoi za gejami murem. Na pohybel homofobom." aha - kolejna sprzecznosc - społeczenstwo a teraz juz tylko inteligencja... I PROSZĘ SIĘ ODNIEŚĆ DO MOICH ZARZUTÓW "Bo ja nie jestem "tacy jak ty". Nie przywykłem odnosić się do czyichś urojeń, zwłaszcza gdy brak argumentów i masło maślane." JW - OCZEKUJE MERYTORYCZNEJ ODPOWIEDZI A NIE ZWYKŁEGO TCHÓRZOSTWA W PISANIU "Dokładnie, a potem neonaziolskie homofoby zabijały gejów, stemplując ich różowymi trójkącikami. Czy mam dopisać "tacy jak ty"? To już dopowiesz sam sobie." nie, zabijali tacy jak ty - w życiu tez jestes takim tchórzem?? od tej pory skonczy sie twoje unikanie dyskusji, dlatego zacząłem pisac drukowanymi - bys nie unikał odpowiedzi na pytania jak bedziesz mi odpisywal rzeczowo, mozemy dyskutować - jesli nie, bedę ponawial pytania nie będzie tak, ze nie masz argumentów, ciągle sie ciebie łapie na sprzecznościach, a jedyne co potrafisz to na pohybel homofobom i pisanie o tylkach
anonim2015.08.27 14:46
@Vanhelsing1985 - "Julita Wójcik napisała: Najlepszą datą na powrót „Tęczy” jest dzień 17 maja, który jest Międzynarodowym Dniem Walki z Homofobią" (Wikipedia) Ależ tęcza na tym placu wcale nie jest symbolem zboków!
anonim2015.08.27 14:51
@Jack Merridew - coś tak się uczepił tego słowa "homofobia"? Zakładając, że ten neologizm nie został stworzony jako określenie lęku, rezerwy przed człowiekiem, tylko przed homoseksualizmem, to "homofobia" jest postawą/reakcją jak najbardziej słuszną. Ja na przykład zdefiniowałbym się jako "homofob", gdybym oczywiście opisywał swój świat przy pomocy narzędzi słownych stworzonych przez skrajnie obłąkanych lewicowców.
anonim2015.08.27 14:54
@Hutnik - dokładnie tak:-) @kanap - a teraz obciążyć kosztami ochrony, monitoringu i odbudowy tęczy np. Kampanię Przeciw "Homofobii".
anonim2015.08.27 15:00
@Bycie heterykiem samo w sobie nie powoduje homofobii. Robi to nienawiść, wywołana m.in pomyloną katoideologią." Źródłem homofobii, czyli jakiegoś obrzydzenia a nie nienawiści - zgodnie z etymologią słowa, jest dekalog i jego mądrość moralna, a nadto, gdy chodzi o męski homoseksualizm, jakieś podstawowe poczucie higieny!
anonim2015.08.27 15:04
@11 tysięcy - niech sobie ją stawiają przy jakimś pedalskim pabie, a nie przy Placu Zbawiciela i jeszcze przy kościele Św. Zbawiciela. Takie brednie możesz wciskać swojemu braciszkowi - jak go masz, bo w obecnych czasach tęcza kojarzy się głównie z politycznym ruchem wszelkiej maści zboczonych dekonstruktorów naszej cywilizacji. Zresztą sami do tego doprowadzili.
anonim2015.08.27 15:09
Prawdę mówiąc dla mnie słowo "homofob" znaczy jakby "anofob", rektofob", arsefob - w odniesieniu do mężczyzn.
anonim2015.08.27 15:27
@Jack Merridew "Nie ma znaczenia jak ty rozumiesz pojęcie homofobii, ponieważ to nie ty jesteś jego autorem. Jasnym jest, że osobniki homofobiczne próbują je redefiniować. Wpisz sobie w google homofobia wyskoczą ci linki z definicjami. Jeśli nie jesteś tym zainteresowany to nikt ci nie zabroni tkwić w odmętach własnej pomylonej definicji. Tylko, że nikogo to nie obchodzi, bo prawidłowego znaczenia homofobii w społeczeństwie nie zmienisz. Znaczenia, które jest sprzeczne z twoimi wynurzeniami." wtrącając się nie do swojej dyskusji - to jest właśnie ten "bandyta", na które pytanie nie umiałeś odpowiedziec - mógłbym ci podyktowac całą teorię ,to bys wkleił jako swoją i jakoś byśmy gadali jakbys rozumiał zasady tworzenia ww pojęcia, to moze byc zrozumial istotę stworzenia pojęcia homofobii - ale do tego potrzeba wiedzy, inteligencji - obu nie masz, jakbys mial, odnióslbys sie do tego w naszym wątku
anonim2015.08.27 15:41
@Jack Merridew no i.........? z duzej chmury mały deszcz - rozczarowaleś mnie prosiłem grzecznie bys sie odniósł do moich tez i zarzutow - co z pojęciem bandyty, co z metodologią - jak mi ktos rzuca jakies definicje, lubię zapytac o metodologię - można podyskutowac "level wyżej", oczywiscie w tym aspekcie uzywając juz naukowych narzedzi budowania i obrony przyjętej metodologii zostawmy juz kto tworzyl pojęcie i kto przyjął pojęcie homofobii - chciałem wejśc w to od strony metodologii - przedyskutowac poszczególne elementy, zmienne - ale nie sądze, bys rozumiał co do ciebie teraz pisze co z linkami? ja takich znalazlem w 5 minut okolo 30 - a ty znalazles choć 1? a moze by tak wejśc w socjologiczne rozumowanie społeczenstwa i inteligencji - oczywiscie przy wykorzystaniu aparatu naukowego - ale czy znasz podstawy socjologii? a co otrzymałem? bezmyślne małpowanie - "nie, bo nie", "czekam na odpowiedź na moje pytania" itd - wpierw ja cie o cos poprosiłem - wiec nie odpowiadaj kontrżądaniem bo to zenua w ogóle zauważyłem, że zacząłes ode mnie kopiowac pojedyczne słowa - ja cos napisze, a ty bezmyślnie małpujesz? :D jakbym napisał - pomidor, tez bys to slowo za jakis czas wstawił - nie panujesz nad tym co piszesz i ostatnia rzecz - dlaczego uniknąłeś (którys to juz raz) mego zarzutu dotyczącego tylków i dupek? cóż to sie stalo, zes tu umilkl - to cie zdeprawowało, niemoralne sie stalo czy jak? czy kazdemu piszesz o tyłkach? kobietom też? czy ja mam tez zejsc do świata jakichs tam fascynacji cielesnych? tylko czemu doprawdy na tym forum i czemu w rozmowie z tobą? :D tak czy inaczej jestem brutalnie konsekwentny - moje pytania, zarzuty wisza - zechcesz odpowiedzieć - good, nie odpowiesz - daruj sobie pisanie chcesz pogadać o metodologii, socjologii, psychologii - droga zawsze otwarta - ale tym razem juz z zapasem minimalnej wiedzy naukowej
anonim2015.08.27 16:05
@Jack Merridew sam się wycofales z dyskusji - zobacz - zaproponowalem ci kilka fajnych przestzeni w którys bys mógł mnie rozwalic - np. socjologia, metodologia - mogłes wejsc i mnie rozwalic - oczywiscie powiesz, ze nie argumentowalbym swych tez ale przeciez mogłes napisac to i dodac, że masz znakomitą wiedze w tych dziedzinach.... ale nie próbowales tego uczynic, bo nie masz wycofujesz sie juz nie rakiem, ale to juz masowy odwrót - trąbią w twej armii "wsiadanego i tył zwrot" LOL w tym kontekscie pisanie, ze inni mnie nazywają głupkiem przypomina przedszkole - sam nie umiales mnie pokonać w dyskusji, zostalo ci sie powoływanie na opinie innych - to dziecinne "Bo uznałem go za smieszny." wybacz, ale w naszej rozmowie to ty używales pojęć tylek i dupka - nie ja nawet z tego nie umiesz sie juz wytłumaczyc?? podpowiem ci kolego - podobają ci sie te częsci ciala, dlatego o nich wspominasz - i ja to szanuję :) w przeciwienstwie do ciebie mam szacunek do innych ludzi
anonim2015.08.27 16:17
@Jack Merridew - "większość polskiej inteligencji stoi za gejami murem" Jeśli by to była prawda to nawet niespecjalnie by mnie to zdziwiło, ponieważ elita polskiego narodu leży w dołach Katynia, albo skończyła w pewnym aeroplanie pod Smoleńskiem, natomiast pozostała część to w dużej mierze bezideowe mameje, które niczym kameleony dla świętego spokoju będą akomodować się do zastanych warunków. Próbka takiej inteligencji znajduje się w 2:17 na poniższym teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=l7VykCTXX7M
anonim2015.08.27 16:19
@Jack Merridew "Sam się pokonałeś." Napisałem co. Nie udawaj głupszego niż jesteś. "Pustosłowiem, nieuzasadnionymi zarzutami, uciekaniem od tematu, oraz manipulowaniem." Nie obchodzą mnie twoje tezy, a zarzuty muszą być uargumentowane. Twoje były jedynie nic nie znaczącym pustosłowiem w stylu "kłamiesz bo tak i basta, a teraz się do tego odnieś". "Faktycznie to prawda co o tobie piszą, bo gdybyś grzeszył inteligencją trollowałbyś w sposób bystry, a tak się tylko błaźnisz i ośmieszasz pokazując, że z nikim nie potrafisz dyskutować." Jakie i dlaczego uważasz, że od ciebie? Nie schlebiaj sobie nie ten poziom. "Potrafisz się jedynie indyczyć i cietrzewić." Bo uznałem go za smieszny. Nie martw się to nie znaczy, że podporządkowałem się twojej prośbie. Jeśli uznam za stosowne znów coś napisać w tamtym stylu to napiszę. "Możesz dalej kluczyć, manipulować i odwracać kota ogonem, tylko co to zmieni w temacie tęczy?" A wg. mnie (jestem już trzecią osobą tylko w tym temacie, która to pisze) jesteś bezczelnie głupi. "Powtórzę tęcza wywołała u ciebie ból dupy większy niż u pasywa po dobrym dymanku." Napisał osobnik, który nie ma o niej pojęcia.
anonim2015.08.27 16:39
Ci wszyscy zboczeńcy, co za obrzydliwość. Wkładają sobie tam gdzie jest miejsce dla stolca. To ma być normalność. Dyskusje nad miłością do stolców. Doczekaliśmy czasów Sodomy i Gomory rozprzestrzenionej na cały świat. Morduje się nienarodzone w majestacie prawa. Skraca życie według swojego widzimisię. Propaguje się miłość do stolców. Jest już bliżej niż wam się wydaje do końca świata.
anonim2015.08.27 16:42
@Jack Merridew "Na szacunek trzeba sobie zapracować." ale nie sądzisz chyba ze twoj jest mi do czegos potrzebny? "Skoro u ciebie szacunek łączy się ze sprawami łóżkowymi to gratuluję IQ." sam widzisz, zes gupi jak but - to ty pisales o tyłkach, nie ja twoje IQ - 0 "Gratluję również naiwności, jeśli sądzisz, że zależy mi na twojej jakiejkowliek opinii na mój temat." opinię o tobie zapewne wystawili ci koledzy - ale jak sądze, ci "aktywni", wątpie bys kiedykolwiek opuścił kastę "biernych" - sory ze to pisze, ale to efekt uwaznej lektury twoich postow "Nie, nie napiszę, że cię nie szanuję z powodu twojej waginolubności." nigdy nie napisałem, ze jestem waginolubny, skad zatem takie tezy o mnie, skad ty to wiesz kłania się logika - ale OK, nie proponuje ci tej płaszczyzny, przeciez i o tym nie masz wiekszego pojęcia "Nie należy ci się szacunek z z upełnie innych względów, a podstawowym z nich jest brak umiejętności dyskutowania, buńczuczność i zajadłość w pustosłowiu." co do dyskutowania - juz od godziny leżysz na deskach a moje pytania wciąż czekaja na odpowiedź - jesli jest inaczej, odpowiedz na nie odważny człowieku i jeszcze jedno - szacunek sie nalezy komus ze względu na jego niezbywalną godność - tyle i tylko tyle - poglądy, umiejetnosc dyskutowanai tu nie mają znaczenia tym sie róznimy miedzy sobą Jack Merridew = SS
anonim2015.08.27 16:46
W Biblii tęcza nie jest symbolem Sodomy i Gomory tylko przymierza Boga z człowiekiem po wielkim potopie.
anonim2015.08.27 17:12
@Zbyszek-Katolik- Czyżbyś chciał zaśmiecać puszczę kampinoską?. Znam lepszą lokalizację dla niej- wysypisko śmieci.-D @Jack_Holborn- Do tego należy jeszcze dodać niemiecką ,,Action AB", którą gestapo zaplanowało razem z NKWD.
anonim2015.08.27 17:46
Jezus zawsze zwycięża!
anonim2015.08.27 17:50
Czas na zniszczenie "Sodomy i Gomory".
anonim2015.08.28 3:18
Co za zboki siedzą w Instytucie Adama Mickiewicza i porfanują cześć tego wielkiego Polaka, patrioty i poety, przede wszystkim normalnego człowieka?
anonim2015.08.28 5:27
@Akam - widocznie wykorzystywanie nazwiska znanego i cenionego w narodzie człowieka ma uwiarygadniać rzekomo dobre intencje jakie się kryją za postawieniem tęczy-symbolu deprawacji i zła akurat koło kościoła. To coś podobnego jak użycie "Rudego" i "Zośki" do kampanii przyzwyczajania Polaków do powszechności zboczeńców w życiu publicznym.
anonim2015.08.28 6:19
@jozue7 Niektórzy naprawdę uczepili się tych stolców... Po pierwsze - homoseksualiści to także kobiety Po drugie - nie wszyscy geje uprawiają seks analny Po trzecie - Istotniejsza w tej materii jest kwestia emocjonalna, która notorycznie jest w tym temacie ignorowana przez większość osób tutaj
anonim2015.08.28 11:07
Czyli wedlug Fronfy tecza, ktora powstaje na niebie po deszczu to tez symbol Sodomy i Gomory? Ciakawe kto ja TAM wyswietla...