reklama
reklama

,,Zerwany kłos'' od dziś w kinach. Piosenka tytułowa to wspaniałe zaproszenie dla kinomanów

,,Zerwany kłos'' od dziś w kinach. Piosenka tytułowa to wspaniałe zaproszenie dla kinomanów
plakat z filmu ,,Zerwany kłos''
reklama

Dziś na ekrany polskich kin wchodzi film o bł. Karolinie Kózkównie w reż. Witolda Ludwiga - ,,Zerwany kłos''. Twórcami filmu są studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Film ,,Zerwany kłos'' to poruszająca, pokazana w obrazach polskiej przyrody, oprawiona zachwycającą muzyką historia dziewczyny, dziś już błogosławionej Karoliny Kózki, zamordowanej przez ludzką kreaturę w rosyjskim mundurze. Ale film opowiada nie tylko o tym. Jest w nim znacznie więcej treści, które zmuszają do głębokich refleksji..Pełna recenzja filmu TUTAJ

Zachęcamy do obejrzenia zwiastunów fimu oraz piosenki tytułowej. 

 

Wspaniałą muzykę do filmu stworzył Krzysztof Aleksander Janczak. Skomponowaną przez niego ścieżkę dźwiękową wykonał 60-osobowy skład Polskiej Orkiestry Radiowej pod batutą Radosława Labahua. Nagrań dokonano w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Nagranie zrealizował Rafał Paczkowski. Partie sopranowe wykonała Dorota Szczepańska, natomiast wokale etniczne Maria Natanson. Instrumentalne partie etniczne wykonali muzycy zespołu DesOrient specjalizujący się w muzyce filmowej, zwłaszcza Michała Lorenca.

Trailery filmu ,,Zerwany kłos'': 

LDD/enterpr

17.02.2017, 14:14

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook