Zawisza dla Fronda.pl: Ku-Klux-Klan mógłby szkolić amerykańskich prokuratorów w zakresie rasizmu - zdjęcie
12.09.13, 15:29Artur Zawisza (fot. Arturzawisza.pl)

Zawisza dla Fronda.pl: Ku-Klux-Klan mógłby szkolić amerykańskich prokuratorów w zakresie rasizmu

6

Młodzież Wszechpolska wystosowała oświadczenie przeciwko organizacji szkoleń dla prokuratorów przez przedstawicieli skrajnie lewicowych organizacji: "Nigdy Więcej" i "Otwarta Rzeczpospolita". Protest popiera Artur Zawisza z Ruchu Narodowego. 

"Jak słusznie podnosi oświadczenie, zarówno "Nigdy więcej", jak i "Otwarta Rzeczpospolita" to organizacje ewidentnie skrajne i wyrażające ideologiczny stosunek wobec polskiej tradycji narodowej. Równie dobrze Ku-Klux-Klan mógłby szkolić amerykańskich prokuratorów w zakresie rasizmu. Państwo skapitulowało przed ekstremistami, dając im uprawnienia publiczne, a skutkiem tego będzie jawna niesprawiedliwość przyszłych postanowień prokuratorskich" - mówi w rozmowie z Fronda.pl.

"Doprawdy w tej sytuacji strach być Polakiem..." - konkluduje Zawisza. 

MBW

Komentarze (6):

anonim2013.09.12 15:48
Pan Zawisza ma rację. Głupi politycy ulegają lewackiej ideologii. Niedługo polak będzie gościem w Polsce.
anonim2013.09.12 16:09
Ale lewactwo by się wtedy pieniło!
anonim2013.09.12 16:21
Należy trzymac się zdrowego rozsądku a nie na siłę tropić rasizm, czy faszyzm i zaszczepiać sędziom na szkoleniach paranoiczną czujność, dążąc tym samym do ograniczenia wolności słowa. Przesadyzm idący w jakimkolwiek kierunku jest chory. W ogóle polityka unijna pod tym względem jest do bani. O wiele lepszy jest model amerykański. Ostatnio właśnie taką paranoją powiało, kiedy to wójt jakiejś wiochy za wypowiedź - "Czy Bułgar czy Rumun czy jakiś tam Afrykańczyk będzie dyktował nam tutaj, gospodarzom tego terenu, gdzie on stanie, jak on stanie i że on tu jest panem?" - ma teraz prokuratora na karku. Pan Zawisza ma rację.
anonim2013.09.12 17:04
Zawisza ma całkowitą rację. W myśl tej lewackiej "logiki" pedofile powinni prowadzić szkolenia z wychowywania dzieci, pederaści o związkach małżeńskich a złodzieje i bandyci powinni być zatrudnieni w charakterze instruktorów szkolących przyszłych policjantów.
anonim2013.09.12 18:43
Różnym lukassom, Zadom, czszczom51 i innej lewiźnie Polska myli się z sowietami. czszcz51 nie jesteś Polakiem tylko bolszewikiem, dlatego twój strach w Polsce jest całkiem normalny - w istocie ty i tobie podobni macie się czego bać, wasz czas się kończy i Polacy was rozliczą z komunistycznych zbrodni - podobnie jak prokuratorów, których ie trzeba szkolić, przecież oni doskonale dają przykłady bolszewickiej czujności, choćby bronić pamięci i monumentów zbrodniczej armii sowieckiej
anonim2013.09.13 0:10
Kontynuując można zaproponować szkolenie nt. uczciwości w polityce prowadzone przez posłów PO, prawda w polityce - prelegent Donald T., patriotyzm wg Urbana, pojecie honoru wg Jaruzelskiego etc, etc, etc