reklama
reklama

WHO deprawuje dzieci!

WHO deprawuje dzieci!
Logo WHO (fot,Wikimedia Commons)
reklama Organizacje obrony praw człowieka ostrzegają przed przymusową seksualizacją dzieci, propagowaną przez Światową Organizację Zdrowia. Zagrożeniem tym zajęła się włoska fundacja Novae Terrae.

Przebadała ona wytyczne zawarte w dokumencie „Standardy wychowania seksualnego w Europie”, przeznaczonym dla europejskich ministerstw zdrowia i oświaty. Okazało się, że pod pretekstem edukacji zaleca się poddawanie dzieci ideologicznej indoktrynacji, i to już w wieku przedszkolnym. W konsekwencji prowadzi to do przedwczesnego i nadmiernego rozbudzenia seksualnego, które trzeba potem poskramiać farmakologicznie.

„Najbardziej zbulwersowało nas to, że dokument ten inspiruje się twierdzeniami ideologii gender oraz tzw. «Zasadami z Yogyakarty»q – powiedział Radiu Watykańskiemu Luca Volonté, dyrektor fundacji Novae Terrae. – Są to faktyczne podstawy tego dokumentu, który szczegółowo podaje, w jaki sposób wychowanie seksualne powinno się dostosować do tych arbitralnych wyobrażeń o równowadze seksualnej. Standardy te są bardzo niepokojące, prowadzą bowiem do nadmiernego rozbudzenia seksualnego dziecka, czyli uczą dzieci, jak nadużywać własnej płciowości od najwcześniejszych lat, już w pierwszej fazie wiekowej, od niemowlęctwa do czwartego roku życia. Konsekwencją wprowadzania w życie płciowe dzieci w tym wieku są sytuacje, które spotykamy już na przykład w Holandii, gdzie rodzice, aby poradzić sobie z problemami, jakie stwarza im szkoła, poddają dzieci terapii hormonalnej, by zablokować seksualność dziecka środkami farmakologicznymi”.

sm/Radio Watykańskie
9.11.2013, 6:34

Komentarze (16):

blumkwist Lis 9, 2013, 9:05 rano

Te sprawa jaśniej pokazuje gdzie są centra które promują panseksualizm. Widać że sprawa jest zaplanowana odgórnie na najwyższych szczeblach i realizowana w każdym zakątku globu. Chodzi zapewne o deprawacje na jak najwcześniejszym etapie rozwoju, żeby zniszczenie człowieka było już nie do cofnięcia.
Skala zła i szerokość frontu tej akcji pokazują jej piekielne konotacje....trudno to tłumaczyć tylko biznesem i polityką ( choć ma to swoje znaczenie)...jednak ohydztwo tej perwersji narzucanej najmłodszym wskazuje na prawdziwego jej autora.

mikolodz Lis 9, 2013, 9:40 rano

Czemu Bergoglio nie mówi głośno o ideologii Gender i zagrożeniu jakie z niej płynie? Czemu nie mówi o zgubnej legalizacji "małżeństw" homo? O ustawach przeciw "mowie nienawiści"? Czemu nie apeluje o wyrzeczenie się grzechu? Czemu masoni go tak kochają? Czemu mu sprawili takie powitanie? Ludzie, ten człowiek doprowadzi Kościół do ruiny, już tego niemal dokonał, a dopiero kilka miesięcy siedzi w Watykanie.
Niech udowodni, że ma miłość do Chrystusa i do Ewangelii i broni naszej wiary, którą ONZ, WHO, UE i kilka innych masońskich organizacji lada moment zdelegalizuje! Niech raz chociaż powie coś mądrego, do rzeczy i przestanie ściemniać robiąc sobie dobry PR, a zły PR kościołowi.

mikolodz Lis 9, 2013, 9:59 rano

@blumkwist

Masz rację przyjacielu. Dlaczego Watykan milczy w tej sprawie? Dlaczego my - wierni musimy apelować, a nasi zwierzchnicy milczą? Czemu papa Francis odciąga uwagę od tych kwestii? Czemu mówi, że Kościół nie powinien gadać o takich rzeczach? To jest absurd.
Bergoglio ma kilka milionów ludzi na swoim Twitterze, większość jego homilii przelatuje całą Ziemię. W każdej chwili może zaapelować o obronę naszej wiary i przestrzec przed tymi satanistycznymi ideologiami. Czemu tego nie robi, tak jak jego poprzednicy? Czemu nas usypia, zamiast budzić?!

Iluminaci chcą nas wykończyć, zdeprawować nasze dzieci i zdelegalizować naszą religię, bo głosi Prawdę, a papa siedzi cicho. Katolicy - poczytajcie sobie homilie Benedykta XVI. Już w 2007 roku apelował w tych kwestiach i głosił klarowną naukę płynącą z Ewangelii. Minęło 6 lat i świat jest całkowicie innym miejscem - nie wierzę, że tego nie dostrzegacie - a nowy biskup Rzymu gada od rzeczy tworząc obraz jakiejś Idylli.

Pewnie - wyjdźcie do sąsiada i mu pomachajcie. Zanieście mu szarlotkę. To jest faktycznie iście chrześcijańskie. Szkoda tylko, że zanim z tej szarlotki wrócicie, to nie będziecie już mieć za rogiem Kościoła, do którego chodziliście co niedzielę na Mszę.
Księża - wyjdźcie z kościołów do ludzi na obrzeżach, przesiąknijcie smrodkiem oddalonych od Chrystusa owiec - jak wrócicie (jeśli wrócicie), to nie zastaniecie swojej świątyni. Księża, skupcie się na potrzebujących, zamiast głosić Królestwo Boże - zaniedbujcie obowiązki pomagając bezdomnym na ulicach. Jak się wybudzicie, to nie zastaniecie swojej parafii. Parafian też nie zastaniecie, bo będą na szarlotce u sąsiadów.

Na Miłość Boską ludzie, czy Wy nie widzicie, że Bergoglio rozmontowuje Kościół? Że jego homilie są podstępne i przekręcają Słowo Boże? Że głosi Miłosierdzie Boże nie głosząc żalu za grzechy i pokuty? Ta nauka jest niezdrowa i doprowadzi do tragedii.

Właśnie przebiega nam ostatnia szansa koło nosa, aby zachować wolność wyznania. Koncentrujemy się na obronie, lub ataku Franciszka, a może powinniśmy raczej się zjednoczyć i wystosować do niego jakiś list - jeśli nie jest masonem, to niech broni Kościoła. Jeśli jest, to zgodnie z kodeksem kanonicznym nie posiada jurysdykcji papieskiej. Niech Bergoglio zacznie głosić Prawdę, albo niech odda władzę temu, kto ją posiada pełnoprawnie - Benedyktowi XVI.

blumkwist Lis 9, 2013, 10:22 rano

@mikolodz
Jakąś odpowiedzią na Twoje pytanie może być kilka na ogół przemilczanych w oficjalnych przekaziorach faktów.
1. Pentagram ( główny symbol masłoniów) w herbie Bergoglio i w pierwszych dniach panowania Franciszka.
2. Członkostwo honorowe Bergoglio w Rotary Club
3. I to małe zdanko Franciszka zamieszczone w wywiadzie dla "La Repubblica": - „Każdy z nas ma wizję dobra i zła. Musimy zachęcić ludzi aby dążyli do tego co jest według nich Dobrem”.
Tłumacząc z franciszkowego na owsiakowe....Róbta co chceta To krótkie zdanko jest esencją postawy masłońskiej....i echem dawnych słów wypowiedzianych w Edenie....będziecie jako bogowie znający dobro i zło

bogdanusn Lis 9, 2013, 11:48 rano

Inaczej mówiąc ludność ziemi ma być zmniejszona, po przez różne zabiegi. Jednym z nich jest zatruwanie farmakologiczne dzieci. W konsekwencji od najmłodszych lat ingeruje się w zdrowie dzieci. Światowa Organizacja Zdrowia zamiast leczyć, przyczynia się do chorowania dzieci.

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook