Walka z pandemią, kryzys energetyczny, bezpieczeństwo? Priorytetem Macrona jest… zabijanie nienarodzonych  - zdjęcie
19.01.22, 18:48Fot. screenshot - YouTube (FRANCE 24)

Walka z pandemią, kryzys energetyczny, bezpieczeństwo? Priorytetem Macrona jest… zabijanie nienarodzonych

11

Prezydent Francji Emmanuel Macron wystąpił dziś na forum Parlamentu Europejskiego, gdzie zaprezentował cele i dążenia Francji w związku z objęciem przez ten kraj prezydencji w Unii Europejskiej. Okazuje się, że dla francuskiej prezydencji najważniejsza nie będzie walka z pandemią koronawirusa, kryzysem energetycznym czy rosyjskim imperializmem. Zaprezentowany przez Macrona priorytet to… powszechny dostęp do aborcji.

Emmanuel Macron stwierdził, że do Karty praw podstawowych Unii Europejskiej należy wpisać prawo do aborcji.

- „Gratulacje, Panie prezydencie Macron, udało się Panu teraz przekonać wiele milionów Europejczyków, że Europa, której chcą, jest zupełnym przeciwieństwem tej pańskiej, która z taką arogancją i wyższością przemawia w Parlamencie Europejskim. W dodatku to niesłychane, aby nadużywając czasu wystąpienia aż do 39 minut - przeprowadzać swoją kampanię wyborczą w tym miejscu za pośrednictwem Parlamentu”

- odpowiedział prezydentowi Francji hiszpański europoseł Hermann Tertsch.

Polityk VOX przypomniał, że „Europa jest w dramatycznej sytuacji, zagrożona militarnie ze wschodu a Polska i Ukraina znajdują się w bezpośrednim stanie zagrożenia”.

- „A Pan zamiast bronić Polski, bronić granicy, znów karci, znów szuka winnych w Polsce i na Węgrzech. A to przecież to Pan, panie Prezydencie stosuje drastyczne metody pod pretekstem walki z COVID, które przypominają te chińskie, to Pan stosuje przemoc wobec żółtych kamizelek i innych protestujących, która też ma wiele wspólnego z metodami Chińczyków. To jest właśnie pogwałcenie rządów prawa a nie te wymysły używane do Pana ideologicznej wojny z Polską i Węgrami”

- wyliczał eurodeputowany.

- „Nie powiedział Pan ani słowa o rodzinie, o wskaźniku urodzeń, o tych problemach ekonomicznych, z którymi zmagają się rodziny w pandemii tylko okazuje się, że prawo do aborcji jest Pana priorytetem? No na Boga, prezydencie zachowamy w smutnej pamięci to Pana wystąpienie”

- dodał.

W kwestii obronności i bezpieczeństwa prezydent Francji podkreślił, że „Europa musi wykazać się siłą”.

- „Nie może być uzależniona od wyborów innych. Musi być wolna. Musi znowu być w stanie zarządzać swoimi granicami, swoją przestrzenią”

- podkreślał.

Zaznaczył, że wspólnie z NATO Unia Europejska musi wypracować doktrynę obronności.

- „Bezpieczeństwo naszego kontynentu wymaga abyśmy uzbroili naszą Europę. Musi być ona siłą pokoju i równowagi, w szczególności w dialogu z Rosja. Bronię tego dialogu od wielu lat. To nie jest opcja. (…) Potrzebujemy go. Musimy postawić nasze jasne wymagania i musimy sprawić, że zostaną one uszanowane. To musi być szczery dialog biorący pod uwagę destabilizację, spekulację i manipulację (ze strony Rosji)”

- stwierdził.

Zapowiedział, że „prezydencja francuska będzie promowała wartości, które są naszym fundamentem i które czasami traktujemy jak coś, co już osiągnęliśmy”.

kak/PAP, DoRzeczy.pl

Komentarze (11):

ect2022.01.20 10:43
Nagle banksterzy stali się bogami zdrowia, chorób, życia i śmierci na skalę nieznaną dotychczas w historii ludzkości.
Zych2022.01.20 9:13
Jak prezydencja francuska może promować coś, czego nie ma we Francji od dziesiątek lat?! Ale nawet gdyby... to jak ma to zrobić facet, który sypia z "matką".
francuski odpad2022.01.20 2:48
maqcron molestowany przez stara babe zostal bezplodnym eunuchem...
Anonim2022.01.19 22:12
ale wiem na pewno ,że macaron nie czepi sie eutanazji ,bo by mu skasowali jego ukochaną starą babejage ,to dla tego czepił sie dzieciaczków na odstrzał,taki geriatrophil z niego ,nie wiedzieć czemu trupy i stare baby go podniecają
Samantha2022.01.19 21:41
WOLNOŚĆ? ... kocham i rozumiem. NIEMOWLĘ? ... zabić nie umiem.
matis892022.01.19 21:20
Przypominam, Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik sługa Antychrysta 7.10.2019 wprowadził do KK demona Pachamame pogańską Matkę Ziemię, biblijną Ohydę Spustoszenia. Od tego czasu trwa czas Antychrysta. Jak mówi ks. Daniela od Ohydy Spustoszenia 1290 dni. 7.10.2019 + 1290 = 18.04.2023r.. Jest to wtorek, trzeciego dnia po Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
matis892022.01.19 21:19
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.19 21:19
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
katolik2022.01.19 20:10
przybrał już wyglad szatana i to nie żart
sl_ko2022.01.19 19:20
Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji o sz...pionkach na "sanctus covidus" --> https://www.youtube.com/watch?v=PxvnqYejvQE
Meg2022.01.19 19:11
WOLNOŚĆ? ... kocham i rozumiem. NIEMOWLĘ? ... zabić nie umiem.