reklama
reklama

Uwaga rodzice, demoniczne chrupki!

Uwaga rodzice, demoniczne chrupki!
reklama Demony, szkieletory i wampiry - to nowe warianty chrupek Cheetos. Wszystko pod płaszczykiem niewinnej rodzinnej zabawy.

Różne smaki i kształty chrupek mają nawiązywać do „bardzo popularnej wśród starszych dzieci i nastolatków estetyki kina grozy".  Producent reklamuje chrupki hasłem "Najedz się strachu!" oraz "Cheetos podkręca rodzinną zabawę!". A na opakowaniach widać chrupkowe szkielety, demony i wampiry.

Chrupki są już dostępne w sklepach. Trwa także ich intensywna kampania medialna, a reklamy emitowane są choćby w telewizji.

Czy to nowa moda wśród produktów dla dzieci? Czy oswajanie z niebezpiecznym światem demonów? Na podobny pomysł wpadł choćby producent lalek Monster High. Produkty te również inspirowane miały być tzw. kinem grozy, straszydłami i upiorami.

MT/chnnews.pl

27.03.2015, 20:04

Komentarze (37):

Fidem Mar 18, 2015, 1:52 po południu

A mogłyby być po bożemu, z obrazkami świętych, np. JP2.

Igor Mar 18, 2015, 2:04 po południu

Chętnie się trochę opętam chrupkami. Jak myślicie, które są najbardziej opętańcze? Demony, szkieletory czy wampiry? I czy wampiry mają w sobie wypitą krew, najlepiej chrześcijańskich dzieci? Bo jak nie, to zostaję przy macy.

Weronika_Hamedrys Mar 18, 2015, 2:07 po południu

Demoniczno-halloweenowy kształt chrupek kukurydzianych wpływa zdecydowanie destrukcyjnie na rozwijającą się, wrażliwą psychikę młodego człowieka.

Za to zdjęcia zmasakrowanych, zalanych krwią płodów rozkawałkowanych podczas aborcji wywieszone na płocie przy szkole podstawowej, kościele czy parku spływają po kilkuletnich dzieciach jak woda po kaczce:
"- Naszym celem nie jest pokazywanie wystawy dzieciom, tylko dorosłym, ale nawet jeśli jakieś dziecko zobaczy nasze plakaty, to z badań psychologicznych wynika, że takie obrazy nie powodują u dzieci żadnych urazów – dodaje Dzierżawski. "
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Przy-kosciele-w-Kicinie-wisza-szokujace-plakaty-antyaborcyjne,wid,17351125,wiadomosc.html

Koder Mar 18, 2015, 2:10 po południu

Trzeba przyznac ze haslo "Najedz sie strachu" jest bardzo dobre.

olla Mar 18, 2015, 2:11 po południu

Tak jest, pilnować aby żadne diabelskie sztuczki nie wkradały się w nasze życie. W miarę możliwości nie pozwalać na to!
W sklepie ekspedientka mi mówi cenę którą mam zapłacić 6.66zł. Mówię do niej, że takiej nie zapłacę bo mi się bardzo ona nie podoba i poprosiłam coś jeszcze aby cena się zmieniła. Gdy się zmieniła powiedziałam je z zadowolenimj, że teraz jest ok. Nic kobieta nie zrozumiała, kompletnie ciemna masa.

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook