USA. W genderowej szkole zgwałcono mu córkę. Teraz musi się tłumaczyć, że nie jest przeciw LGBT - zdjęcie
15.10.21, 09:59

USA. W genderowej szkole zgwałcono mu córkę. Teraz musi się tłumaczyć, że nie jest przeciw LGBT

17

48-letni Scott Smith ze stanu Virginia przerwał milczenie w sprawie zamiatania pod dywan przez dyrekcję szkoły gwałtu, jakiego dokonano na jego córce. Napaści seksualnej na 14-letnią dziewczynkę dopuścił się inny nastoletni uczeń. Dokonał tego w dziewczęcej toalecie, do której miał wstęp, dzięki narzuconej przez szkołę polityce gender. Co ciekawe spore problemy miał także ojciec skrzywdzonej dziewczynki, gdy próbował dochodzić sprawiedliwości.

Scott Smith w popularnym amerykańskim talk-show „The Ingraham Angle” na antenie Fox News postanowił publicznie opowiedzieć o wydarzeniach, jakie miały miejsce w genderowej szkole w Stone Bridge, w najbogatszym okręgu szkolnym – Loudon, w stanie Virginia.

Kilikunastoletnia córka Smitha, uczennica 9 klasy została 28 maja zgwałcona w dziewczęcej toalecie przez podającego się za transpłciowego, ucznia tej szkoły. „Ubrany w spódnicę” nastolatek, jak opisał go Scott Smith, mógł się w ogóle znaleźć w dziewczęcej ubikacji, bo szkoła prowadzi radykalną genderową politykę. 

Niespełna miesiąc po tym zdarzeniu, 22 czerwca, podczas zebrania rady szkolnej nadinspektor szkoły hrabstwa Loudoun Scott Ziegler broniąc Genderowych zasad  powiedział, że w szkole nigdy nie doszło do żadnego incydentu w łazience lub szatni z udziałem dziecka transpłciowego. Przytaczał również badania magazynu Time, z których rzekomo miało wynikać, że nie istnieją żadne obawy, by osoby trans mogły atakować seksualnie innych nastolatków.

Scott Smith zaprotestował przeciwko tej manipulacji i próbował opowiedzieć na tym forum, co przydarzyło się jego córce, ale został bardzo szybko siłą wyprowadzony przez policję ze spotkania.

Obecna na wspomnianej radzie lewicowa, progenderowa aktywistka zakwestionowała relację Smitha, którą przekazał jej w bezpośredniej rozmowie. Dodatkowo z mężczyzny uczyniono w lewackich mediach homofoba, rasistę i skrajnego prawicowca. A zdarzenie z jego udziałem na radzie postanowiono wykorzystać w propagandzie wymierzonej w rzekome ataki rodziców przeciwko personelowi szkoły związane z prowadzoną przez nie polityką gender. W sprawę zaangażowano też FBI, które de facto zastrasza rodziców protestującym przeciwko szkolnej afirmacji gender.

Smith powiedział na antenie Fox News: „To naprawdę przerażające, że nasz rząd będzie bronił się przeciwko rodzicom i użyje mojej osoby w całym kraju, aby szerzyć strach”. Komentując wydarzenia, jakie miały miejsce 22 czerwca na wspomnianej radzie, Scott Smith stwierdził: „Poszedłem tam, aby dowiedzieć się, dlaczego nasze dzieci nie są bezpieczne”.

48-letni hydraulik przytoczył też swoją ówczesną rozmowę z genderową aktywistką, gdy opisując krzywdę swej córki, usłyszał od niej, że „​​to nie tak się stało”. „Uderzyło mnie to – skąd wiesz, co się stało, nawet mnie nie znasz” – relacjonował Smith.

Dwa miesiące po całym zdarzeniu wspomniany nastolatek został aresztowany za zmuszanie innej osoby do czynów homoseksualnych. A 6 października ponownie został zatrzymany za seksualną napaść na kolejną nastolatkę, w innej szkole, do której został po cichu przeniesiony. W tym przypadku chłopak został oskarżony o „pobicie seksualne i uprowadzenie”. Miał siłą uwięzić inną nastolatkę w klasie, aby zaatakować ją seksualnie. A wszystko wydarzyło się w szkole oddalonej zaledwie ok 4 km od tej, w której zaatakował córkę Smitha.

Obecnie przebywa w zakładzie poprawczym dla nieletnich. Nie wiadomo czy 15-latek rzeczywiście identyfikuje się jako osoba transpłciowa czy też tylko bezwzględnie wykorzystuje obłędną genderową politykę prowadzoną w szkołach. „Nie obchodzi mnie, czy jest homoseksualny, heteroseksualny, biseksualny, transseksualny. Jest drapieżnikiem seksualnym” – podsumował Scott Smith.

 

ren/dailymail.co.uk, Fox News

Komentarze (17):

uwaga2021.10.19 10:25
współczuję temu ojcu..., a powoływanie sie przez dyrektora na rzekome badania statystyczne że lgbt są niewinni niczego to wyłącznie wybielanie tych środowisk - czy ktos jest z elgiebete czy nie, może popełnić przestępstwo, poczytajcie w necie takie przykłady dwie lesbijki zakatowały 2-letniego chłopca, albo : znany gej na czele siatki pedofilów...
szok...2021.10.19 10:20
były czasy absurdów komunistycznych, obecnie są czasy gigantycznych absurdów genderowych
Leo2021.10.15 13:38
Kibel to nie Pentagon. Każdy ma dostęp tępe prawicowe ameby.
K.K.2021.10.15 14:39
Ty możesz robić do kuwety jak kot, albo defekować na stojąco jak koń tudzież inne bydlęta, ale normalni faceci załatwiają swoje potrzeby w pomieszczeniach oznaczonych trójkątem. Rzeczywiście już lepiej być prawicową amebą niż kimś twojego zboczonego pokroju.
Anonim2021.10.15 19:46
Śmieciu, życzę twej rodzinie nocy oczyszczenia, śmieciu
tępa prawicowa am...2021.10.19 10:21
ok. ale nie jest fajnie być tam zgwałconym... chyba że masz inne zdanie szanowny postępowy...
Marek2021.10.15 12:16
Sodomia to obrzydliwe zboczenie, współczuję temu ojcu co musi jeszcze walczyć z własnym państwem o godność swojej córki.
robaczek2021.10.15 12:11
PISIURY............... ależ wy już odlecieliście ;] .................... takie kity na was działają?? ;] ................nie ma ratunku ..................... ZWYCZAJNIE PRZEMIJAJCIE..... my poczekamy ;]
Anonim2021.10.15 19:49
Kit to ciebie zrobił... oby twoją córkę zgwałcił jakiś George Floyd, nożem
Anonim2021.10.17 20:46
A robaczek znów zostawia tu swoje rozproszone wydzieliny.
KSERKSES2021.10.15 10:26
dobrze że nie mieszkam w tym pedalskim kraju USA
A dlaczego pedalski2021.10.15 16:14
Bo tak zdecydowala liberalna lewica (postkomunisci, neomarksisci, modernisci - nazw jest wiele ale to ta sama banda) z apelem - Rob co chcesz!
Prawda w oczy2021.10.15 10:20
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Adeptus2021.10.15 10:08
Jak widać analogie pomiędzy patologiami chrześcijańskimi i lewackimi sięgają daleko - w obu środowiskach mamy gwałty na dzieciach i przenoszenie sprawcy do innej placówki, tudzież zakrzykiwanie ofiar i świadków "oskarżasz, bo nienawidzisz, a żadnego problemu przecież nie ma!". adeptusrpg.wordpress.com
leszczyna2021.10.15 12:19
Zgadza się, w szkołach sportowych w Bostonie też przenoszono nauczycieli napastujących chłopców do innych szkół, zupełnie jak w tymże Bostonie relokowano księży z późniejszej afery Spotlight. To coś a la porozumienie ponad podziałami i to w perspektywie dziejów.
Anonim2021.10.17 20:48
Lojalność mafijna.
bredzisz2021.10.15 16:15
Nigdzie nie ma tylu zboczeńców co wśród nauczycieli takich jak adeptus. Zresztą ty jesteś zboczenieć widziałem twoje strony obrzydliwy psycholu.