Terlikowski: Rząd Kopacz interes Polski sprzedał i rubelka/euro nie zarobił - zdjęcie
22.09.15, 21:31

Terlikowski: Rząd Kopacz interes Polski sprzedał i rubelka/euro nie zarobił

5

Są rządy suwerenne, takie jak na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji, które potrafią jasno walczyć o swoje interesy, ale są - jak by to powiedzieć maksymalnie łagodnie - utrzymanki Berlina, które zdradzają inne narody Europy środkowej, żeby podlizać się Niemcom. I niestety to ostatnie trzeba powiedzieć o naszym rządzie, który nie tylko zadeklarował przyjęcie imigrantów, ale też zdradził inne kraje Europy Środkowej. A wszystko to, i to jest w tej sprawie najgorsze, absolutnie za darmo. Niemcy nie obiecały Polsce nic, poza garścią paciorków i pochwał w niemieckich gazetach, a rząd naszego kraju, jak wierny piesek wykonał wszystkie niemieckie polecenia. Wbrew woli własnego narodu, wbrew interesom państwa i wbrew ustaleniom w ramach Grupy Wyszehradzkiej. I jeśli jest jakaś korzyść z tej decyzji, to chyba tylko taka, że jeśli ktoś miał wątpliwości komu służy ten rząd, to teraz nie powinien już ich mieć!

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (5):

anonim2015.09.22 23:01
znowu Antypolacy na frondzie szaleją. ciekawe ile mają za wpis od PEK;)
anonim2015.09.23 7:42
No nie za darmo, Panie Tomaszu. Za obietnicę unijnych stołków i dożywotnie srebrniki z budżetu Unii. Jak w przypadku "króla Europy", od podawania mineralnej... PS. Grzegorz, jak zwykle nie czyta ze zrozumieniem. Pomoc - owszem - ale FINANSOWA i NA TERENIE ICH KRAJU POCHODZENIA. A nie dożywotni socjal i las meczetów w Polsce. Kuma czaczę ???
anonim2015.09.23 8:13
Jak tuskowe z Kopaczową na czele wykiwaly i oklamaly SWOJ 35 milionowy narod, to co to dla nich wykiwac i oklamac trzech ludzi z Grupy Wyszehradzkiej?
anonim2015.09.23 10:34
a gdzie miłosierdzie i apel papieża, poziom hipokryzji polskich pseudo katolików i pseudo chrześcijan jest zatrważający, nie dziwne że ludzie odchodzą od kościoła, po co brać udział we wspólnocie w której tyle zakłamania i fałszu ???
anonim2015.09.23 10:37
obrzydliwy portal, a to że wypisywane niegodziwości skrywa płaszczykiem wiary jest jeszcze bardziej obrzydliwe...