reklama
reklama

Szturm modlitewny za Janka!!!

Szturm modlitewny za Janka!!!
reklama
Prosimy wszystkich o modlitwę za Janka Radzikowskiego, który oczekuje na przeszczep płuc. U Janka zdiagnozowano w zeszłym roku bardzo rzadką chorobę - pierwotne nadciśnienie płucne spowodowane zarostową chorobą żył płucnych (PVOD, pulmonary venooclusive disease). Ze względu na szybkie postępy choroby życie Janka z dnia na dzień uległo drastycznej zmianie - wysportowany i aktywny 23-letni student musi odpoczywać po pokonaniu kilku stopni. Większość czasu spędza w szpitalu lub w domu.
 
Choroba postępuje bardzo szybko i jest nieuleczalna. Jedynym ratunkiem dla Janka jest przeszczep płuc, na który teraz oczekujemy. Do tego czasu Janek musi przyjmować kombinację leków obniżających i stabilizujących ciśnienie krwi w obiegu płucnym, żeby nie doszło do zbyt rozległych uszkodzeń serca.
 
Modlimy się o uzdrowienie Janka - my rodzice (Małgorzata i Tomek) razem z jego rodzeństwem, 19-letnim Kubą i 10-letnią Zosią. Modli się za nie niego wielu naszych przyjaciół i znajomych. Mamy wrażenie, że choroba Janka paradoksalnie sprowokowała wiele dobrego wokół niego i wokół nas.
 
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - wiemy, że jedynie Bóg może przywrócić Jankowi normalne życie.
 
Prosimy o modlitwę. 
 
Małgorzata i Tomek Radzikowscy
 

MODLITWA O UZDROWIENIE Z CHOROBY


Boże, który jesteś Stwórcą człowieka oraz Panem życia i śmierci, bądź uwielbiony! Jeśli jest Twoją wolą, Panie, abym wyzdrowiał, to uwolnij mnie od tej choroby. Niech Duch Święty, którego otrzymałem w sakramencie chrztu i bierzmowania, pomoże mi przyjąć Twoją świętą wolę. Niech On mnie prowadzi; niech mnie obdarzy męstwem, abym potrafił przyjąć i dźwigać Twój krzyż.

 

Uwielbiam Cię, Panie, za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzyłeś i ciągle obdarzasz. Chce wykonać do końca zadanie, jakie mi zleciłeś. Przez zasługi twojego Syna, który cierpiał na krzyżu, proszę Cię: obdarz mnie zdrowiem ciała i duszy.

19.02.2017, 20:00

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook